Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
25. máj 2010

@katina2209 ja iekedy jem o 20.00 lebo som jedla o cca 16 a umieram od hladu...musim ja tie obedy stihat no...len ked niekedy vstaneme o 11tej, tazko stiham aj ranajky, aj obed i veceru...

ach jo, stastna to zena...

lenica81
25. máj 2010

fuha, tak to ja jem ranajky-2 chlebiky+zelenina, niekedy s nutelou... desiata jabko al. hruska... obed roznorodo, olovrant nieco drobne, co najdem, a vecera, ta teraz taka lahsia... ale vcera som si este pri panelaku dala take slane rybky a spol... 😅

olifcek
25. máj 2010

idem si ja lahnut s oli

laxity
25. máj 2010

tak a už sme späť, mali sme očkovanie do oboch nožičiek a sirupček proti rotavírusom, boli sme aj na kĺbikoch-všetko ok 🙂 . Naše úžasne miery sú 6170g a 60cm 🙂 , takže malá pribrala vyše kila za mesiac 🙂

olif...dobierka došla? mne nie ☹

vidím, že sa tu preberalo chudnutie...ja to vôbec neriešim, tiež by som mala zhodiť 5 kg ale nechce sa mi...a jem všetko okrem strukovín, ja som jak šrotovník 🙂

maminnka
25. máj 2010

tak ako zienky? Aupark alebo Eurovea? Mne to je jedno, prisposobim sa, v Eurovea som este nebola, tak to tam nepoznam. V Auparku vonku len v Robinsone a vnutri ghore v cukrarni. Ale zasa je tam park, ktory ked bude prsat, je nam nanic.

Tak nech rozhodne niekto, kto vie, co sa da v Eurovea, zatial sa nikto proti nej nevyjadril.

Kati, doveziem Ta hocikam, este sa ozvem.

a uz sa tesiiiim, bude nas hodne 🙂

blumka
25. máj 2010

a blavacky, dufam ze vam je netreba hovorit, aby ste vzali fotak 😉

laxity
25. máj 2010

mne je jedno kam pôjdeme, mm ma vezie...takže sa prispôsobím 🙂

foťák beriem, ale aj niekto iný nech radšej zoberie bo môj nič moc 🙂

maminnka
25. máj 2010

ak nezabudnem, vezmem...

selyma
25. máj 2010

ako vam je dobre, ze sa takto stretavate. Zavidim vam

selyma
25. máj 2010

a nezabudnite potom posunut fotky zo stretka

matesl
25. máj 2010

tak dajme euroveu, da sa chodit po nabrezi a ak by sprchlo je to priestrannejsie nakupne centrum.
a parkong v poho, staci si kupit kavu a ten blok dat na recepcii a dosztanete kartu na 3 parking zdarma. a parkovanie ze uplne v pohode, dokonca z dialky vidno kde je volne, bo svietia zelene a cervene svetielka nad parkovavimi miestami 😎

matesl
25. máj 2010

laxi, co stali pls tie rotavírusy a to ti dr dala recept na to ci to oni drzia v ambulanciach?

laxity
25. máj 2010

matesl...no dáva sa to na tri krát...jedno stojí nejakých 38 Evri 😕 a je to sirupček. A recept mi dala pediatrička 🙂

laxity
25. máj 2010

a kde pred tou Euroveou sa stretneme, aby som vedela bo nikdy som tam nebola 😕

lienka2
25. máj 2010

košičanky a vy kedy a kde chcete dať v piatok stretko? 🙂

matesl
25. máj 2010

aha to je dobry napad upresnit, je tam pred divadlom zo zadu fontana a dost placu, je to medzi velkou budovou a druhou castou galerie kde su kina a marks&spencer...navrhujem tam...inak baby tak ma napadlo ze sa da parkovat aj pri divadne a asi uplne ze zadara 😎

isdem s malym von a vecer este pridem

njonja
25. máj 2010

Ahojte kocky, ja som este tento tyzden v Ba. Mohla by som sa k vam pridat? Kedy sa stretavate v Eurovei?

Kukla som len narychlo - preberate chudnutie - no ja som zatial mala stastie, lebo som uz z nemocnice isla s minus 10 a do dvoch tyzdnov somchudla dokopy 18 kil, takze som lahsia ako pred otehotnenim.... Ale futrujem sa poriadne!!!!

laxity
25. máj 2010

matesl...teraz von? tu jaká brutal búrka 😕

laxity
25. máj 2010

baby kedy treba dať tabletku proti teplote malej? je dnes po očkovaní a zatiaľ má 37,9 bez odrátania...dík

maculik
25. máj 2010

laxi, ja davam, ked je 38,5.

lolka
25. máj 2010

tak a my sme uz zaockovany 😉 som zvedava ci bude aj teplota. Viki plakala o dusu, bola uplne cervena, ale len pri vpichnuti, potom uz bolo lepsie, len sa stazovala. este som ju tam nakojila a vonku hned zalomila. 🙂
a nase miery su 62 cm a 5820 gr

laxity, myslim, ze doki vravela pri 38,5 dat paralen a keby bolo nad 39, tak mam dat aj ditiadent proti krcam - ale ze to mavaju babatka veeeeelmi zriedka, ale pre istotu to predpisu, aby sme potom nemuseli zhanat.

a ta Eurovea je super a aj miesto stretnutia, pred divadlo pri fontane, tam sa urcite najdeme
😀

maculik
25. máj 2010

my mame dnes nic moc den, Petik takmer nespi, rano miesto 1,5-2h, co zvycajne spava, spal len asi pol hodku, potom som s nim isla v manduci, to spal necelu hodku a teraz poobede len 20min, zobudila ho kyselina. A odvtedy len place. Kocik je v aute, vcera sme ho zabudli vylozit, tak musim cakat, kym manzel dojde.

njonja, maju to zajtra o 15h, ale ved baby ti napisu viac 🙂

lolka
25. máj 2010

laxity, tak aj maculik potvrdila teplotu na paralen 😵

laxity
25. máj 2010

macu, lolka...už pri odrátaní? ale asi nie...

laxity
25. máj 2010

njonja...samoška, len sa pridaj 🙂

lolka
25. máj 2010

ja by som povedala, ze po odratani. ked nameras 39, po odratanie 38,5 a potom by som dala paralen.
ci nie ? do 38 stup. je to mierne zvysena teplota a netreba podavat lieky na znizovanie teploty, dbame na dostatocny prisun tekutin a opakovanie sledujeme teplotu - to je z jednej knizky

lenica81
25. máj 2010

s odratanim... 😉

my sme boli vonku 2 hodky v manduce... 😵 super vydrzal... asi budem 1 prechadzku chodievat takto a jednu v kociari... 🙂

zajtra v eurovei sa vidime... pri fontane pri divadle hovorite teda... oki... mam popr. cisla, tak callnem, ak nahodou budem meskat... 😉

laxity
25. máj 2010

lolka...díky moc, snáď to až tak nestúpne, teraz mi zaspala, tak nemôžem zmerať...chúďa moje ☹

laxity
25. máj 2010

mne predpísala Nurofen 😕

leni...neviem či je to už schválené 😉

njonja
25. máj 2010

Dakujem dievcence, ak maly bude ok, prijdeme radi🙂
Moja mamina dava od 38 paralen cipok (je detska lekarka), kazde tri hodiny sa moze dat. Pripadne sa moze striedat s Brufenom na zvysenie ucinku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre