• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
inak i panadol je od 5, ci6 kg x;o))) no dala som len polovicnu davku, preventivne x;o)))

@blumka uff...nezavidim, ale pride mi, ze to zvladas s prehladom :slight_smile:

veru, dnes neviem, co sa jej snivalo rano, ale chvilku kecala, podobne ako vcera o 22.00 c;o)))) co je na videu, hehe
26. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja by som dala viburcol cipok este :slight_smile:
nam napr. ten panadol nezaberal skoro vobec..a nurofen vzdy..ale mam doma oba, keby bolo treba striedat..zatial sme striedali len raz, a ostatne razy vzdy teplota po nurofene klesla
@laxity panadol baby je jahodovy, a aj fajne vonia x;oDDD
26. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, zeby som i nurofen kupila? ;o)
26. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, myslis take noci? no co uz mam robit, ze jo :grinning: u nas sa to tak strieda, ze su dobre noci, super noci a na figu noci, takze vzdy ked mame na figu noc tak si hovorim, ze to je len docasne, ze nemoze spat kvoli niecomu co ju trapi a nie preto ze spat nevie...lebo je ine ked je nespave dieta..to by len bol masaker...
26. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, nurofen je jahodovy a pomarancovy..mnam :grinning:
26. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali tiez hroznu noc Matko stale mrnkal kazdu hodku dve bol hore dala som mu dudlik vypluval ho tak potom prsko a rano ked som mu dala prsko a dopapal tak hodil slahu a vsetko vyvrackal...asi bol prepapany...
Baby a kde tam budeme kojit v eurovea v kaviarni? :grinning:
To bude dost velka svanda, ked tam vsetky vytasime prsniky :slight_smile:
26. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj...no ak to neklesne teraz, tak pôjdem asi kúpiť...dík :wink:
26. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, odfodte sa potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati...ja dúfam, že kojiť nebudem...teda neviem koľko sa plánuje byť, ale nemám také dobré tričko na kojenie :confused:
26. máj 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja kojit nebudem :grinning:
26. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vyhrnies, a hodis cez vas plienku x;o)
26. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj...a ty si z Ba? bo ja z Modry a kým tam dorazíme, tak už mám 45 minút fuč...a mne vydrží také 3 hoďky bez papania :confused:
26. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...to určite nie :grinning: , mám otrasné brucho tak nech nikoho nenaľakám :slight_smile:
26. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.volny.cz/novacka/vojta/motorika_ditete.pdf

vraj je toto podla vojty / vojtovka....TAK sme v pohode i na 5 meisiacoooov..jedine, co, ze sa nie vzdy taha do sedu, ked ju drzim za rucicky, tie ma kusok slabsie, ale pasenim konickov to bude ok...ved i sama si uz s hrkalkou trasie...xo)
26. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja v tej chvili kaslem na vsetko, dieta ma prednost x;o)))
26. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som z BA :slight_smile: a tiez maly 3 hodinky vydrzi, ked zaspi, tak aj viac :slight_smile: a popripade mu zoberiem vo flasi :slight_smile:
no u nas to vyzera aj na nespavy den..ach jo... :frowning2:
@blumka v satke?
26. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby... no, dnesna noc, opat bol hore... ale uz iba hodku... :grinning: ale rozhodol sa o cca 5tej vstat, tak som dojcila, ale nerozmyslel si to... :sweat_smile: tak ho chvilu zabaval mangel a potom opat zaspinkal, ale len na tych 45 min... a teraz som ho supla do manduce... a zda sa, ze spinka... uvidime, kolko...
dnes je Vilko umrncany... tak hadam to poobede zvladne... beriem aj manducu, keby nieco... :confounded:

laxi, blumi, tak nech to cim skor prejde... :frowning2:
26. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vezmem vo flasi mliecko :slight_smile:
@lenica81 ides s kociarikom i manducou?
26. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jo, manducu dam do spodneho kosika a autosedacku tak ci tak musim... tu po petrzke nejazdia nizkopodlazne autobusy a to by som musela zo 3x prestupovat, tak to sa vyrutim na cesty a nech sa vsetci maju na pozore... mam nalepku baby on board, tak hadam to prezijeme... :grinning: si srandu robim... :sweat_smile:
26. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka , martinaj, a ako, ved nebude teple, ci mate tie vyhrevne "ponozky" na flase... :confused:
26. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tatoma celkom pekne veci..napriklad disney supravu ma novu a len za 8 eur a na vase babatka velkostou akurat

http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/suzionne/
26. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laxi ja si dam asi kosielku ja mam tiez otras brucho tak nebudem vyhrnovat maly mi pit z flasky nevie kedze pije len z prska :slight_smile: Vsak ked budem nahodou kojit tak ma nejako zakryjete :slight_smile:
My sme chvalabohu nemali horucku pri ockovani tak som ani nic nedavala mal len zvysenu 37,5
26. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok