Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. máj 2010

inak i panadol je od 5, ci6 kg x;o))) no dala som len polovicnu davku, preventivne x;o)))

@blumka uff...nezavidim, ale pride mi, ze to zvladas s prehladom 🙂

veru, dnes neviem, co sa jej snivalo rano, ale chvilku kecala, podobne ako vcera o 22.00 c;o)))) co je na videu, hehe

martinaj
26. máj 2010

@laxity ja by som dala viburcol cipok este 🙂

blumka
26. máj 2010

nam napr. ten panadol nezaberal skoro vobec..a nurofen vzdy..ale mam doma oba, keby bolo treba striedat..zatial sme striedali len raz, a ostatne razy vzdy teplota po nurofene klesla

olifcek
26. máj 2010

@laxity panadol baby je jahodovy, a aj fajne vonia x;oDDD

olifcek
26. máj 2010

aha, zeby som i nurofen kupila? ;o)

blumka
26. máj 2010

olif, myslis take noci? no co uz mam robit, ze jo 😀 u nas sa to tak strieda, ze su dobre noci, super noci a na figu noci, takze vzdy ked mame na figu noc tak si hovorim, ze to je len docasne, ze nemoze spat kvoli niecomu co ju trapi a nie preto ze spat nevie...lebo je ine ked je nespave dieta..to by len bol masaker...

blumka
26. máj 2010

olif, nurofen je jahodovy a pomarancovy..mnam 😀

katina2209
26. máj 2010

My sme mali tiez hroznu noc Matko stale mrnkal kazdu hodku dve bol hore dala som mu dudlik vypluval ho tak potom prsko a rano ked som mu dala prsko a dopapal tak hodil slahu a vsetko vyvrackal...asi bol prepapany...
Baby a kde tam budeme kojit v eurovea v kaviarni? 😀
To bude dost velka svanda, ked tam vsetky vytasime prsniky 🙂

laxity
26. máj 2010

martinaj...no ak to neklesne teraz, tak pôjdem asi kúpiť...dík 😉

blumka
26. máj 2010

kati, odfodte sa potom 😀 😀 😀 😀

laxity
26. máj 2010

kati...ja dúfam, že kojiť nebudem...teda neviem koľko sa plánuje byť, ale nemám také dobré tričko na kojenie 😕

martinaj
26. máj 2010

ani ja kojit nebudem 😀

olifcek
26. máj 2010

@laxity vyhrnies, a hodis cez vas plienku x;o)

laxity
26. máj 2010

martinaj...a ty si z Ba? bo ja z Modry a kým tam dorazíme, tak už mám 45 minút fuč...a mne vydrží také 3 hoďky bez papania 😕

laxity
26. máj 2010

olif...to určite nie 😀 , mám otrasné brucho tak nech nikoho nenaľakám 🙂

olifcek
26. máj 2010

http://www.volny.cz/novacka/vojta/motorika_dite...

vraj je toto podla vojty / vojtovka....TAK sme v pohode i na 5 meisiacoooov..jedine, co, ze sa nie vzdy taha do sedu, ked ju drzim za rucicky, tie ma kusok slabsie, ale pasenim konickov to bude ok...ved i sama si uz s hrkalkou trasie...xo)

olifcek
26. máj 2010

@laxity ja v tej chvili kaslem na vsetko, dieta ma prednost x;o)))

martinaj
26. máj 2010

ano ja som z BA 🙂 a tiez maly 3 hodinky vydrzi, ked zaspi, tak aj viac 🙂 a popripade mu zoberiem vo flasi 🙂

blumka
26. máj 2010

no u nas to vyzera aj na nespavy den..ach jo... ☹

olifcek
26. máj 2010

@blumka v satke?

lenica81
26. máj 2010

ranko baby... no, dnesna noc, opat bol hore... ale uz iba hodku... 😀 ale rozhodol sa o cca 5tej vstat, tak som dojcila, ale nerozmyslel si to... 😅 tak ho chvilu zabaval mangel a potom opat zaspinkal, ale len na tych 45 min... a teraz som ho supla do manduce... a zda sa, ze spinka... uvidime, kolko...
dnes je Vilko umrncany... tak hadam to poobede zvladne... beriem aj manducu, keby nieco... 😖

laxi, blumi, tak nech to cim skor prejde... ☹

olifcek
26. máj 2010

@blumka tesim, ze si si zo vcerajsich linkov vybrala x;o))

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-suknicky...

maminnka
26. máj 2010

ja tiez vezmem vo flasi mliecko 🙂

olifcek
26. máj 2010

@lenica81 ides s kociarikom i manducou?

lenica81
26. máj 2010

@olifcek jo, manducu dam do spodneho kosika a autosedacku tak ci tak musim... tu po petrzke nejazdia nizkopodlazne autobusy a to by som musela zo 3x prestupovat, tak to sa vyrutim na cesty a nech sa vsetci maju na pozore... mam nalepku baby on board, tak hadam to prezijeme... 😀 si srandu robim... 😅

olifcek
26. máj 2010

@lenica81 😀 😀 😀

lenica81
26. máj 2010

@maminnka , martinaj, a ako, ved nebude teple, ci mate tie vyhrevne "ponozky" na flase... 😕

olifcek
26. máj 2010

aj tatoma celkom pekne veci..napriklad disney supravu ma novu a len za 8 eur a na vase babatka velkostou akurat

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/suzionne/

katina2209
26. máj 2010

Laxi ja si dam asi kosielku ja mam tiez otras brucho tak nebudem vyhrnovat maly mi pit z flasky nevie kedze pije len z prska 🙂 Vsak ked budem nahodou kojit tak ma nejako zakryjete 🙂
My sme chvalabohu nemali horucku pri ockovani tak som ani nic nedavala mal len zvysenu 37,5

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre