Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
26. máj 2010

@blumka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vy ste ake veľke a guľateeee, ručky ručky mňam že? 😀

olifcek
26. máj 2010

@garonka kraaaasne veciiiiiiiiiiiiiiii!!!!! my take len ked sami kupime, chjo...

a co si pocula? daaaj, zaujima ma to...a super s tobim! inak, oliv sa uz posuva dopredu jak husenka, he he

olifcek
26. máj 2010

@blumka hehe,, uzasneeee...vidim, ze nase deticky chcuuu kecaaat..oliv papa, pocula video a cosi vravi, he he

olifcek
26. máj 2010

@garonka kazala neuro odlozit ockovanie?

garonka
26. máj 2010

@olifcek tak sice je to verejne forum aaaale ...... i doktorka ma na neho iny nazor, vraj načo k nemu chodíme a čo on posiela po fyzioterapeutov, ma na neho svoj nazor ale nepovedala
v čakarni bola jedna mamička s chlapčekom je postihnuty po detskej mozgovej obrne, takisto k nemu chodila ale ma na neho ťažke srdce len toľko povedala, že chodila po lekaroch od šavla do pavla vďaka nemu kde ju furt posielal až neurologička mu fajne vynadala, chlapček sam chodi je veľmi zlaty volal ma ,, pekna teta" 😀
varady jej natrepall, že jeho postihnutie je take ťažke že bude zaostavať aj mentalne 😠

garonka
26. máj 2010

@olifcek nekazala ale ak dame zaočkovať toho 19.7 a nastupia teploty tak na vyšetreni aky bude 😒 ale vravela že lepšie by bolo ak by nas zaočkovali po neuro tak uvidíme lebo pri druhom očkovaní zvyknu už teploty nabehnuť ale keďže mi dame homeopatika pred očkovaním, a v deň očkovania a deň po očkovaní tak hadam ok

garonka
26. máj 2010

som sa pačil pani doktorke 😀 😀 😀

garonka
26. máj 2010

@olifcek ak nam budu bodynka maleeeee tak ich potom posuniem tebe jo?

olifcek
26. máj 2010

hehe si zlatunkaaaa, ale len ich noste a pekne znoste 😵 😵

ja viem, ze verejneee...saq i do ip mozes 🙂 🙂 🙂

tu pani som unho raz videla...ten chlapcek mal take velke oci?

ja tiez nechapem, naco k nemu mam chodit...ved neuro nas kukla a kukne znova, pruh viem kam s tym, srdiecko, tam ma nakontrolu i pediatricka moze poslat...proste...ja mozno teraz pojdem naposledy k nemu...nevidim dovod, naco olivku tolko stresovat vyzliekanim u lekarov...

olifcek
26. máj 2010

@garonka no vidis? i chlapcek sa da krasne obliect..frajersky

garonka
26. máj 2010

@olifcek pche verejne neverejne nech každy vie všetko nie?

take krasne modre očka ma no užasny je a Tobim neustale hračkou kyval i spieval mu a naš zazrak sa vtedy pokakal ale take streľby pušťal že sme sa rehotali 😀
možno to je ten chlapček ale meno neviem ale kraaaaaaaasny je tie jeho uchvatne oči 😵 😵 😵 😵

presne toto čo si napisala vravela na neuro, skratka on si zbiera pacientov lebo on je lekar, ktory sa venuje inym veciam predčasnym narodenym detičkam ale takym ktore maju važne problemy a ja bych na tvojom mieste k nemu nešla Olivka je zdrava, šikovna a je sledovana u lekarov odborníkov ktory sa tym veciam venuju neuro, i ten pruh

olifcek
26. máj 2010

@garonka fakt pri druhom ockovani zvykne byt uz teplota???? ☹ ☹ ☹ ☹

neuro mame 02.06. a fakt zvazujem, ze k nemu nebudem...ved moc mi v ie i pediatricka zobrat a tiez aj krv, ked sa to ma...uvidim, mame ist 14.06., tak to mozno zrusim, alebo fakt naposledy tam pojdeme....

ja napriklad, ked bude chciet kukat hlavicku utz, poviem, ze netreba, ved uz jej kukala neuro a i on predtym a vsetko ma ok, krvacanie do mozgu nemala, a ma mozog vraj ukazkovy, povedala neuro, takze....

olifcek
26. máj 2010

@garonka aaaanooooo, take krasne modre velke ocicka ma...ja som si viac nevsimla, len mamina mi povedala, ze je postihnuty....cakala nas, kym my sme boli vnutri...

garonka
26. máj 2010

@olifcek aj nam robila utz mozgu a ostala zarazena, keď som vravela, že doktor to iste robil tiež takisto na nefrologii utz obličiek tiež kukala že to iste robil doktor tak mi bolo trapne u lekaroch že Tobiho vyšetruju i stokrat
a jj ja by už nešla ale tiež zvažujem že toho 8 pôjdeme naposledy alebo nepôjdeme vôbec
doktorka mi vravela, že zvykne vyskočiť teplota preto chcela to očkovanie až po jej vyšetrení

garonka
26. máj 2010

@olifcek tak to je potom ten chlapček ale poviem kebyže chodil pekne ako zdrave dieťa tak ani jeho postihnutie nebadať, je fakt užasny a krasne rozprava 😵 😵 😵 😵 ale tie jeho oči ja som normalne zostala namäkko 😵

laxity
26. máj 2010

prosím vás, keď malej ustupuje teplota ale hrozne je spotená a plače....čo mám robiť? Ostanem radšej doma?

garon...zaostalý? to čo preboha...zmeniť 🙂 a že očúral pani doktorku som sa pobavila 🙂

garonka
26. máj 2010

@laxity zmenime vôbec nezaostaveme a naša doktorka sa riadi tabuľkami lebo kebyže tak tak i 3m deti chodia a rozpravaju 🙄

garonka
26. máj 2010

@laxity juj chuďa moje male, ak nema vysoku teplotu a sa vypotí, tak vonku môžeš ísť na vzduch, a na ručkach sa neda ti utíšiť?

laxity
26. máj 2010

garon...no dá sa utíšiť, práve zaspinkáva...len máme ísť na to stretko, tak možno na chvíľku vybehnem 😒 , snáď jej zase nestúpne

laxity
26. máj 2010

garon...a inak aj moja je lenivá na pasenie koníčkov...vôbec sa jej nechce ☹

garonka
26. máj 2010

@laxity ak jej klesne teplotka tak v pohode by som vonku šla 😉 neboj nestupne a dala si malej i obklady na nožky?

garonka
26. máj 2010

laxi je to indi vindi my sme dnes na brušku aj poplakali lebo Tobi chcel papať ale neurologička vravela, je to oki, niektore deti su lenive niektore žive

olifcek
26. máj 2010

@laxity kludne chodte von, len ju nezababus... 😉

olifcek
26. máj 2010

@garonka je az moc ziva ale u lekarov je uplakana a nervna ☹

olifcek
26. máj 2010

oliv tam este malo byt za garonka 😀 😀 😀

garonka
26. máj 2010

@olifcek ta to si ma domotala 😀 😀 😀 😀 ale ja som u lekarov nervna 😀

olifcek
26. máj 2010

@garonka a aj ziva? 😀 😀

garonka
26. máj 2010

@olifcek plakali sme i my dnes hlavne na brušku lebo tobi chcel papať

garonka
26. máj 2010

@olifcek živa živa zatim som neskolabovala u doktora 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
26. máj 2010

garon...a koľko jej treba dávať tie obklady, ja som jej to urobila 3 krát 😕 , no už som oblečená tak ideme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre