Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
maminnka
26. máj 2010
Kati, ze nie si fotogenicka? zato kocka si 🙂 aj vy vsetky ostatne 🙂 no a deticky boli uuzasneee
katina2209
26. máj 2010
Mami a nase deti sa pritahuju uz od malicka s tymi kocikmi 😃
zucana
26. máj 2010
kati veru si velmi otogenicka....a naozaj vsetky deticky boli uzasne....
martinaj
26. máj 2010
ahojte 🙂 stretko bolo super 🙂 v lete sa musi zopakovat 😃
akurat som dosla zo zumby 😎 idem do sprchy paaaaaaaaaaaaaa
olifcek
26. máj 2010
kosiceeee a nas to este len cakaaaa, be be
zucana
26. máj 2010
kosice a my chcemepotom fotky :-p
laxity
26. máj 2010
ahojte....ďakujem všetkým za pekne strávené poobedie 🙂 . Ešte sa musím dobre rozhliadnuť ktorá bola ktorá 😃 , holka v šiltovke vôbec neviem =-) =-) =-)

a zuci ďakujem za parmezánček 😉
garonka
26. máj 2010
ahojteeeeeeeeee my domaaaaaaaa

a kukam kukam blavačky maju po stretku a koľko vas tam bolo parada
neboli ste stredobodom pozornosti, že koľko mamičiek a s kočíkmi ? 😃

a veru Košice i my ideme na stretkoooooooooooo :-p :-p :-p
garonka
26. máj 2010
ja sa nedam odfotiť lebo ja som na fotkach hroznaaaa 8-(
laxity
26. máj 2010
garon...tomu ver, že sme boli stredobod 😃

som zvedavá koľko bude vás 🙂
zucana
26. máj 2010
laxi to bola ewylen 😉
laxity
26. máj 2010
garon...a takých čo si myslia, že sú na fotkách hrozní, tak takých je viac...kuk na mňa :-|
garonka
26. máj 2010
@laxity nas bude malo malo len 4 dufam, 🙂
garonka
26. máj 2010
@laxity a ty si na ktorej fotke? šak vas tam neurekom bolo ale spoznala som zucanku, Alex, ewe, Katinku a ty kde? a ešte lolku 😃
alex
26. máj 2010
kati naozaj, naše dvojičky budú naozaj ako dvojičky v klobúčikoch 😉
lolka
26. máj 2010
garonka, aj mna si spoznala ? 🙂

Viki bola uplne hotova, okupali sme ju a uz spinka 🙂
garonka
26. máj 2010
@lolka no jasne, že spoznala x-) kratke vlasky a ofinka 😉 😉 😉 😉
lolka
26. máj 2010
@garonka x-)
maminnka
26. máj 2010
Lolka je uzasne stihla a ma dobry uces. A aby ste si nemysleli, Viki bola cely cas tichucko, spinkala, papala, ona takto plackala az na odchode 🙂

Zuci je presne, ako som si ju predstavovala.. velmi prijemna, mila a uzasne spolocenska! A rozdala nam vsetkym darceky  No a jej Vikinka je krasne usmiate babetko v nadhernych cervenych capackach 🙂

Alexin Jakubko bol nahodeny fesacisko s paradnymi topanockami 😉 Alex, dufam, ze si nezmokla!

Matesl usmiata ako vzdy, na kazdej fotke. A pocuj, zasa si schudla, ako to robis? A Risko ma tie vlasky krasne... jedinecne 😉

Katina, ako som pisala, kočka 🙂 a jej Martinko je pokojne tichucke chlapciatko, co sa za 5 minut napapa a 3-4 hodiny ma plne brusko... Musime si vzat priklad! A Marko je ozaj cela maminka, je drobnucky ako nas Petik, ale je to okaty fesak!

Laxi, nase Natalky su ozaj skoro rovnake, velkostou aj vahou.. 🙂 Ak pojdes okolo, mozes mi taku ciapku pozriet, budem Ti vdacna 🙂

Leni, nejako sme si nestihli pokecat... ani s Vilkom 😕

Martinaj a Simonko drzia rekord v spani. Fesak prespal celeee stretko 🙂 Len si sa mi, Matka zdala akasi smutna :-S

Njonja a jej zasa drzia rekord s najvacsim babetkom, je to veru riadny valibuk! Nasa Natalka je z neho tak polovicna 😉

Ewe je tiez presne taka akcna, ako som si ju predstavovala. Vysmiata, mila 🙂 Sabrinka drzi rekord so svojimi najdlhsimi vlaskami 🙂

So Supi mame rovnake kociky. No a jej pricezna snad ani raz neplackala... najprv krasne spnkala,potom sa bez slovka prebudila a hrala s s hrkalkou. Uzasne pokojne babetko 🙂
maminnka
26. máj 2010
Garon, mna si na fotkach urcite nespoznala 😃 😃
garonka
26. máj 2010
@maminnka mamin nie a ty si kde?
jej ale si pekne o babach napisala sa to veľmi dobre čítalo x-) x-) x-) x-) x-)
maminnka
26. máj 2010
Garon, ja tam totiz nie som... hehe, ako dobre 🙂 nie je na co velmi pozerat 🙂
laxity
26. máj 2010
garon...ja som úplne prvá na fotkách od mam a všimla som si že aj na fotke, kde je ewe sa nachádza môj mm 😃
garonka
26. máj 2010
@maminnka no to som sa dala nachytať 😃 😃 😃
garonka
26. máj 2010
juj baby vy ste všetky take pekne štíhle 😉
garonka
26. máj 2010
@laxity kočicaaaaaaaa 🙂
njonja
26. máj 2010
Ahojte kocky🙂 Hlasim sa aj ja doma zo stretka🙂 Bolo krasne sa vidiet aj nazivo!! my uz konecne spinkame, takze mam volno..
Fotky su super, musime urcite niekedy zopkovat 🙂

Utekam si lahnut, lebo ten moj valibuk vstava o jednej a potom je hore kazdu hodinu, takze si idem schrupnut🙂 Pa...
laxity
26. máj 2010
garon...že ďakujem 🙂

ja pridám fotečky zajtra, ale mám len tri 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli