• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
nasa Natralka zalomila na stretku, stale spi a uz ma noc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laxi, pridal, len dufam, ze mna tam nemas :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon...mam je na fotkách od lolky na tretej čo sa naťahuje za niečim po stole :slight_smile:

mam...určite ti to pozriem ak pôjdem okolo a keď budú mať budem ťa informovať :wink:
26. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sa napapala a potom to pekne krásne všetko vyvracala, tak som menila návlečky a plachtu....a ju som celú musela prezliecť, tak po pol hoďke som jej dala znovu, neviem či tam vôbec niečo vytiahla, ale už krásne spinká :slight_smile:
26. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam...myslím, že vy ste tam ešte neboli keď som robila tie zábery :confused:
26. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, pekne si to napisala, az na to ze Viki nespala vobec - to bola zucankina Viki :grinning: my sme len kojili a nosili sa na rukach, inak by mrncala, potvorka moja. na nu to bolo velmi staticke a dlhe stretko :grinning: my sa radi prechadzame :grinning:
26. máj 2010 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ale vam zavidim stretko, nezmokli ste? al eboli ste asi dnu, podla fotiek
my sme boli na rizikovej poradni a mame po 6 kilov
olif, v manduce ti chce mala byt? ja som si kupila, taku satku co je bez viazania, ale v takej polohe ze ku mne otocene velmi nechcu byt, len tak tvarickou von do priestoru
26. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka Loli, ona bola tak ticho, ze som myslela, ze spinka... neboj, nepomylila som si ju s druhou Viki :slight_smile:
26. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka logi oliv tiez musi vidiet von, a zboznuje sa nosit na rukach v smere v akom sa divame a ideme...no v manduce to uz nastastie zvlada, ja ju mam zazipsovanu, aby mala hlavku von...lebo ved uz davno ju drzi pekne sama :slight_smile:
26. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka, nezmokli sme ale bolo to tesne :sweat_smile: sme sa stretli a utekali do vnutra.
jeeej, aky ste krasni a buclati, skoda ze ste nemohli, ale s dvoma deturencami to asi nie je take jednoduche :dizzy_face:
26. máj 2010 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Manduce sa da nosit dieta aj tvarou dopredu? Lebo ja osm kupila novu Manducu a Natalka mi tam vrieska :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
msminnka ako si to pekne zhrnula :wink:
nezmokli sme, len trošku poprchalo, keď sme vyšli von a za chvíľku prestalo. Jakubko v buse zaspal, ale ako sme prišli domov, tak sa zobudil no a teraz som ho uspala.
26. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka daju, ale na chrbte...ja mam manducu asi 4 mesiace, mozno tri, ale az predvcerom mi v nej oliv ostala a dnes opat :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis lolka, muselo byt super
olif tak uz si si ju konecne vycvicila :slight_smile: , ja pouzivam tu satku len tak doma na odlahcenie chrbta a nosim deti na boku, ale to len niekedy
ozaj mate niekto hemangiomy? lebo nas Dominik ma dost a moc nemiznu
26. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas...blavacky, no fakt super stretko...nas bude malicko, len 4 sme tu,no ale aspon sa zmestime hocikde :grinning:

mami, ty si to tak krasne o vsetkych babach napisala...a na fotkach ste vsetky symposky :wink:

a daco som este chcela a uz neviem co
26. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavidim vam streko, ale vas tam bolo a ako pozeram nalada bola super. Vsetky ste kocky s krasnymi detickami. Ale to bol rozruch, co?
26. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka ze vycvicila....ani ee...len mala skvelu naladu, tak som ju dala do manduci a sup von...pochopila, ze v manduce lepsie ako v kociari, podla mna...to oliv cvici mna :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif parádne topánky :slight_smile:
26. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No brala by som ich, len neviem kedy by nám boli dobré. Či by sme ich využili. Teraz máme nožku 10cm. Za koľko asi vyrastie na tých 13,5cm? resp. v koľkých mesiacoch je asi nožka 20/21?
26. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka akych mas uz bucloskov...takze sme definitivne najmensie...a inak krasna profilovka....co preberate na rizikovej poradni? ako ste dopadli a kedy znova idete?
26. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex napis jej, odpise x;o)
26. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne nove, dostali sme na krstiny
26. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...no bolo neskutocne super, strasne rychlo to uslo :wink: musime si to zopakovat
26. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako davate tu odpoved so zavinacom? ja ked dam na niekoho odpovedat tak sa nic nedeje
26. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl, ani mne to nerobí :confused:
26. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud dajte zavinac a bez medzeri meno, alebo na konci riadka ma kazda odpovedat a to Ti hodi zavinac i meno same x;o)
26. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok