• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
leni, no podla tela je to klamlive, lebo chodidlo moze byt dlhsie alebo kratsie. Skor podla dlzky chodidla a to su cislovane ze napr.17, 18 atd.
27. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex jo, je to nakazlive, vyhladavat super vecicky a ked uz mas toho dost nakupene, ponuknut babam tu, a ked je uspech, tak je radost x;o))

@laxity uz dnes to asi priiiide nam vsetkyyyym, ja tiez tesim moc moc moc

@macu jo kojim, mne to sic enepohodlne bolo, lebo som prso musela dvihnut a drzat, ale len preto, ze som nevedela, a stale neviem, ale kuknem na to, ako sa uvolnuju ramienka x;o)) kuk sem
dojcenie v ergu http://www.youtube.com/watch?v=5v351HvjMWM (podobne to ide v manduci)
dojcenie na verejnosti v ergu http://www.youtube.com/watch?v=EWYkCFlU_jA&NR=1

jj, mame to zazipsovane, Oliv sa proste musi divat, a ked ide velky hluk, ide do placu, ale natocim ju k zdroju, pokuka a dobre x;o)) ved je uz i teplo, a ma ciapocku, tak snad mi neprechladne, resp. mi ju neofukne na hlavke...a ja i ked rozipsujem manducu, tak neskryje celu hlavku x;oD rozipsovala som vcera, ked sa papalo, ale az na tej fotke, kde ideme zo schodov..

a jo, dobre sme si s blum tipli, ze to prepichnut treba, bo to upchaty mliekovod...i ja som uz raz musela...ale pravy prsnik mam ja casto zatvarohovany, chjo...i teraz kus...

@garonka nas tatko ma 46,5 x;oD

@maculik, @blumka ved ta baba este bude objednavat zaseeeee...ved ja, co som chcela leginy, nemali, a uz maju....aspon vcera mali, kocka dnes bude objednavat, tak snad to za den nevypredaju....

@lenica81 my tiez mme ale nenosime...naco, takto je im iste pohodlnejsie x;o)
27. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, nastastie uz je to ok, ale bolelo to hrozne, aj horuci som ho zacinala mat. ale kocky poradili prepichnut a annag tiez,a pomohlo:slight_smile:

no ja z Petika nemozem, on uz pol hodku pod tou hrazdickou buva, a na chrbte, co on spava len na bruchu :sunglasses: Tak idem ja zatial spapat ranajky aspon, nech potom moze papat on.

a bud.tyzden mi mozno pride na tyzden mama :dizzy_face:
27. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, pre mna boli vypredane len jedny leginy pre Terezku...ale jedny su tak uz nebudem objednavat :wink:
27. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
uz som zase prepadla konovi :grinning: :confused:

baby spominate nakopovanie v nexte? To kde? cez nejaky net obchod?

martinaj a kam chodis na zumbu?
27. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik krasny je malicky x;o) a fakt podarene zaspal...my stalelen pri mamke, ci na mamke a s prsnikom v puse x;oD

@blumka no mne dnes pride 5ks, tusim, a objednala som este dvojpack, vies tie ruzove so xichtikom na zadocku x;o)) a tie tricka trojpack k tomu :slight_smile:

ved keby si paq chcela, jedny mozem predat z tych vsetkych, co budem mat :wink:
27. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek diky ale netreba, ja som tiez vzala jeden dvojpack a doma mame este nejake, to bude stacit :wink:
27. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :dizzy_face: ja ratam, ze ponosime dlhsie, a ked nie, predam a basta :grinning:
27. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ake obklady ste davali detickam po ockovani na nozky? nas caka buduci tyzden, tak aby som bola v obraze.. viem ze ste to uz pisali viacere, ale nestiham vas kazdy den.. vdaka :slight_smile:

a košičanky, zajtra mate stretko? :slight_smile:
27. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, studeny obklad..staci namocena studena plienka a priloz na nozky....

ja bych dala stretko zajtra...
27. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj zajtra nema prsat, mohli by sme ist niekde na hlavnu a do aidy na zmrzku :wink: co vy na to?
27. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a hned ako prideme domov ci kedy?
27. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, staci ked uvidis ze puchnu alebo to cerveneje...
27. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ja som prisla dom, bola som olivke kupit hrkalku za odmenu, a cca po 2 hodinach od ockovania som jej dala vlhcene utierky na nozicky, a potom natrela octanovu mast...opuch neprisiel, a ani zacervenanie x;)

veru, ja zajtra stretko chcem x;o))
27. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...tak tie hrkacie ponožky čo som kúpila malej sú malé...kruci a 10 evri stáli :angry:

olif...už som aj ja objednala legíny 3 ks :slight_smile:
27. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa mi tu mávate? ja tak strašne nestíham, celé dni sa po vonku flákame a večer väčšinou zaspávam pri paneláku. lienka na tie to očkovania väčšinou detičky nemajú neaké reakcie, ale pre každý prípad a to aj do buducna maj v lekarničke čipky proti bolesti, na teplotu. ak by opuchlo tak ako vraví už skusená mamina blumka studený obklad a ja som do tej studenej vody pridala aj trochu octu. teda nie teraz teraz sme namali žiadnu reakciu a po očkovaní sme išli na prechádzku a spinkala pekne, reakciu mal syn pred 6 rokmi ale myslim že to bola aj iná vakcina :wink: držím palčeky aby to aj vam takto pohodovo dopadlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Supi baby chodia na zumbu tam pri nas ako je ta rema tak za nou je skolka a tam ja by som tiez chcela chodit :slight_smile: Len vraj tam sa musi nejako zapisat dopredu ze nemozes len tak prist na hodinu tusim baby spominali...
27. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity fuuuha...hod na bazar, predas este dnes, uvidis x;o)to je nejaka uni velkost, ci co?
27. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj ja by som chcela chodit... a kto tam este chodi ze pises baby?
27. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@supi martinaj a matesl :slight_smile:
27. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...to je hej uni veľkosť...nechám pre druhé asi :grinning:

a na nete som ich našla za 6,50 evri takže.... :angry: , neva nechám pre súrodenca :grinning:
27. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olig, gar, svetlanka dame to stretko? mne by vyhovovalo tak okolo obeda aj neskor mozno, vzala by som aj terezku :wink:
27. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru maminku sme neopisali...inak bre ranko ;)
z maminky normal srsi dobrota a ochota pomoct a vidno ze je skusena maminka vravimz e sme sa nasli :grinning:
alex fakt?lebo ja som bola na kozmetike a dala mi tento krem na tvar a strasne dobre mi sadol ale je dost drahy a neviem ci kupit tento alebo radsej na letisku nejaku inu znacku znamu dobru...
27. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jjj, okolo 13? ci lepsie 14?
27. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek juj to i tvoj chlap ma take veľke nohy? :grinning:
27. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka veru x;o))))
27. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj na bagetu jjo? i zmrzku? mňam
27. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no bez Terezky by sme ti nedovolili prisť nie? a nebude ona u babky v zahrade okopavať? dufam, že nie :grinning:
27. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a fakt podľa dlžky sa topanočky nemaju kupovať lebo my mame veľke nohy joj a to budu problemy s topankami :rolling_eyes:
i doktor jak mi robil ultrazvuk vravel, no pani to su ale chodidla :grinning:
27. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mme tu ivetku, ze joooo?
27. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok