Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
27. máj 2010

@olifcek vidim ze si zavislak na bazare 🙂 je to droga, aj mna to bavi pozerat, malej som kupila nadherne nextove saticky co mala na krstinach a capacky sme mali tiez samoska 🙂 deti su v nich rozkosne
teraz nas na rizikovej sledovala aj neurologicka, budeme s malym cvicit 😒lebo hlavicku nechcel otocit doprava a je hypertonicky
na malu my napisali ze je prospieva velm i dobre ze je az pastozna, neviem co to znamena, mali napisat rovno tucna 🙂

inak my sme sa este neockovali len na rotavirus, ani neviem kedy nas dr zaockuje

blumka
27. máj 2010

chichi...moja suseda tu vzadu na dvore vyvreskuje na svojho syna a ja si popod nos somrem, ze ak mi zobudi Juli tak ju kopnem do riti a Terezka ku mne prisla a pyta sa : koho kopes do hiti? tetu? aj mika aj tetu kopes do hiti? 😅 ups musim si dat pozor na to co hovorim 😀

blumka
27. máj 2010

matesl diky si zlata ale moje velkosti este boli, takze ja budem mat okrem legin vsetko a leginy nie su az take surne..tie kupim aj v H&M

kosicanky...Terezka sa uz na zajtra tesi, som jej povedala ze pojdeme na zmrzlinku a ze uvidi veeeela babatiek ako nasa Julinka 😀 ale ako ju poznam, ona si vsetko moze rozmysliet na poslednu chvilu 😀 😀 😀

olifcek
27. máj 2010

@loginka nechapem, olivka je lahucka x;o((( ale uz neriesim, poznam uz par maminiek, co ich deticky su donosene a v roku maju 8kg, v 2 rokoch 11 kg, takzeeee....x;o) nenecham sa zlomit na UM, ci podobne zvasty x;o)))

veru, ja som olivke v aprily kazdy bozi den cosi kupila...95percent nove, ale mame i take, ze len raz oblecene a aj tomu oblecko zodpoveda....tym, ze pomalicky rastie, ponosime x;oD

my sme uz na neuro boli a ideme este teraz02.06. no oliv je strasne nervna, takze take, ze otocit hlavku na jednu, ci druhu stranu nehrozi....bude sa ma musiet pytat x;o))) alebo jej poslem videa x;o)) sa s nou dohodnem, keby cosi x;o)))

@blumka 😀 😀 😀 😀 😀

blumka
27. máj 2010

olif, terezka ma 2 roky a 3 mesiace a vazi 11,8kg 😉

maculik
27. máj 2010

blumka 😀
olif, no aj my sme ten priklad, co hovoris, Adelka bola donosena, kojena a vazila tak, ako hovoris, teraz ma len trosku cez 11kg.
To je fakt individualne, takze sa netrap, Olivka krasne prospieva 😵

logi, aj vam ukazali cvicenie, ci to sa este len budete ucit?

olifcek
27. máj 2010

@blumka takze supeeer! vazila som olivku...vyzera, ze tyzdenne teraz pribera po cca 85g...co je super, nakolko babatka v 5-6mes. priberaju po 35-55g tyzdenne 😵

4150g mame

olifcek
27. máj 2010

jaaaj, oliv sa mi uz uz pretoci na brusko z chrbatika 😵 😵

@maculik @blumka daki za potvrdenie vaaahy 😵 😵

matesl
27. máj 2010

mamina mi vzala maleho von, nabalila som jej aj mlieko do flasky, ze idu na kavicku a ja si idem lahnut, nech to vyuzijem ze je tu.
maly je umrnkany, ale neviem ci po tom ockovani a odberoch, no mala by som aj ja dost keby ma 4x pichali...alebo ze zas viac grcka zrazene, zakze kyselina ho pali...no neviem uz...idem si lahnut ked odsajem lebo vela nepotiahol z prsnikov aby sa mi to zas nezapalilo, kied uz aj ti bodku tam mam..

macu a neboli ked maly papa aleje to tam ako som mala zapal a cerveny pas na prse, ale vtedy som nemala bodku zas...divne... 😒

matesl
27. máj 2010

olif parada 😵

nas maly dnes zacal chytat veci, hracky, mne stale taha podprsenku na druhom didku ke ho kojim... 😅

svetlankat
27. máj 2010

Caute baby, nestiham vas citat. Kosicanky kedy je zajtra to stretko, uz ste sa dohadovali? my sme cele doobedie boli vonku a teraz rychlo odsavam kym malinka spinka. Olif nedaj sa zlomit, robite super vec, my sme donose a mame pat kil. Olivka to vsetko dobehne.

jja
27. máj 2010

Ahojte dievcence, kraasne fotky ste popridavali..aj tie zo stretka...ako vam je fajn, ked ste viacere pokope...ja som tu v TN samucicka.. ☹ neviem o nikom kto by v mojom okoli kocikoval.....aj ked moja mala od ockovania v kociku ani minutu nevydrzi, taky hysak spusti....spavame iba na gauci a na brusku. inak mi nezaspi.
Oli, ja mam jednu znamu v PO, ktorej rocne dievcatko ma 70 cm a 7300g. moja Kajka ma viac...🙂 a nic si z toho nerobi, sice pochodila kopec lekarov a nic z toho. a to sa narodila v normalnom termine. je zdrava, ziva a nic jej nechyba...ona to dobehne neskor 🙂 takze si nerob starosti s tvojou princeznickou 😉

blumka
27. máj 2010

@svetlankat streto je zajtra medzi o pol druhej pri aide v meste

@olifcek uz z bruska na chrbatik? sak to je jake super...nas tucko take este nevie a ked odratavas olivke tak ste podobne vekovo ako my...no super...a uz neries tu vahu 😉

svetlankat
27. máj 2010

@blumka pri ktorej ajde? cize o 13.30

blumka
27. máj 2010

pri poschodovej 😀 😀 tak mi bolo povedane 😉

jja
27. máj 2010

baby u mojej malej nehrozi ziadne preacanie....jedine co dokaze je na lavy bok a z neho na chrabtik tot vsjo.... 😨 lenivec je to moje dieta 🙂

svetlankat
27. máj 2010

@blumka ok, cize pri starej. budem tam ako na koni, uz sa strasne tesim.

blumka
27. máj 2010

@svetlankat pojdes autom?

garonka
27. máj 2010

baby pomoc mne Tobi dnes tak vystraja od jedenastej, ani na ruky, ani v postieľke ani v posteli ani v hrazdičke a boh zavaruj do kočíka 😠
oči mal šikme ako číňan tak som mu na balkone na lavičke spievala a jedna baba z vrchu ,, čo to spievateeeeeeeee? a rehotala sa jak krava 😠 😠 😠
nakonec sme zaspali s revom takto
a zajtra ak mi to bude robiť v meste sa budem fakt hanbiť 😒

blumka
27. máj 2010

@jja aj Juli je taky lenivec...kolko vazi Karolinka? nasa Juli 7 kg 😅

garonka
27. máj 2010

@svetlankat jo jo pri poschodovej 😀 😀 😀 😀 😀

blumka
27. máj 2010

@garonka poznam take stavy...obcas sa tak sprava aj Juli...tak snad si uz pospinka

blumka
27. máj 2010

@garonka a preco prave pri poschodovej? budeme chodit hore dole po schodoch? ci ako? 😀 😀 ci lepsi vyber? 😅

garonka
27. máj 2010

a to je normalne, že čiapku nechce? 😕

garonka
27. máj 2010

@blumka šak to Olif povedala ne? že poschodova aida 😀
a ja prídem oproti z tej brany poštova ulica či aka to

blumka
27. máj 2010

@garonka normalne...ja som musela Terezke asi do roka a pol vsetky ciapku uvazovat, u nas nehrozil nejaky klobucik alebo siltovka alebo nieco take...a potom ked uz viac chapala, tak som jej povedala ze ked si bude davat dolu tak pojdeme okamzite domov...2x tak spravila a ja som 2x hned aj s nou domov sla a uz odvtedy si bez mojho dovolenia ciapku dolu neda 😀

olif chce asi potrenovat na schodov v aide 😀 😀

svetlankat
27. máj 2010

Pri poschodevej sa da posediet aj vonku. myslim ze maju vacsiu terasu vonku nez ta druha

jja
27. máj 2010

@blumka 7,5 😔 a 70 cm 😎

matesl
27. máj 2010

baby takto vyzeralo moje dieta dnes po navsteve lekara...este si vsimnut krvavu zilku v lavom ocku...ze uplna kalika 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre