• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek vidim ze si zavislak na bazare :slight_smile: je to droga, aj mna to bavi pozerat, malej som kupila nadherne nextove saticky co mala na krstinach a capacky sme mali tiez samoska :slight_smile: deti su v nich rozkosne
teraz nas na rizikovej sledovala aj neurologicka, budeme s malym cvicit :unamused:lebo hlavicku nechcel otocit doprava a je hypertonicky
na malu my napisali ze je prospieva velm i dobre ze je az pastozna, neviem co to znamena, mali napisat rovno tucna :slight_smile:

inak my sme sa este neockovali len na rotavirus, ani neviem kedy nas dr zaockuje
27. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chichi...moja suseda tu vzadu na dvore vyvreskuje na svojho syna a ja si popod nos somrem, ze ak mi zobudi Juli tak ju kopnem do riti a Terezka ku mne prisla a pyta sa : koho kopes do hiti? tetu? aj mika aj tetu kopes do hiti? :sweat_smile: ups musim si dat pozor na to co hovorim :grinning:
27. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl diky si zlata ale moje velkosti este boli, takze ja budem mat okrem legin vsetko a leginy nie su az take surne..tie kupim aj v H&M

kosicanky...Terezka sa uz na zajtra tesi, som jej povedala ze pojdeme na zmrzlinku a ze uvidi veeeela babatiek ako nasa Julinka :grinning: ale ako ju poznam, ona si vsetko moze rozmysliet na poslednu chvilu :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka nechapem, olivka je lahucka x;o((( ale uz neriesim, poznam uz par maminiek, co ich deticky su donosene a v roku maju 8kg, v 2 rokoch 11 kg, takzeeee....x;o) nenecham sa zlomit na UM, ci podobne zvasty x;o)))

veru, ja som olivke v aprily kazdy bozi den cosi kupila...95percent nove, ale mame i take, ze len raz oblecene a aj tomu oblecko zodpoveda....tym, ze pomalicky rastie, ponosime x;oD

my sme uz na neuro boli a ideme este teraz02.06. no oliv je strasne nervna, takze take, ze otocit hlavku na jednu, ci druhu stranu nehrozi....bude sa ma musiet pytat x;o))) alebo jej poslem videa x;o)) sa s nou dohodnem, keby cosi x;o)))

@blumka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, terezka ma 2 roky a 3 mesiace a vazi 11,8kg :wink:
27. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka :grinning:
olif, no aj my sme ten priklad, co hovoris, Adelka bola donosena, kojena a vazila tak, ako hovoris, teraz ma len trosku cez 11kg.
To je fakt individualne, takze sa netrap, Olivka krasne prospieva :dizzy_face:

logi, aj vam ukazali cvicenie, ci to sa este len budete ucit?
27. máj 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka takze supeeer! vazila som olivku...vyzera, ze tyzdenne teraz pribera po cca 85g...co je super, nakolko babatka v 5-6mes. priberaju po 35-55g tyzdenne :dizzy_face:

4150g mame
27. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, oliv sa mi uz uz pretoci na brusko z chrbatika :dizzy_face: :dizzy_face:

@maculik @blumka daki za potvrdenie vaaahy :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina mi vzala maleho von, nabalila som jej aj mlieko do flasky, ze idu na kavicku a ja si idem lahnut, nech to vyuzijem ze je tu.
maly je umrnkany, ale neviem ci po tom ockovani a odberoch, no mala by som aj ja dost keby ma 4x pichali...alebo ze zas viac grcka zrazene, zakze kyselina ho pali...no neviem uz...idem si lahnut ked odsajem lebo vela nepotiahol z prsnikov aby sa mi to zas nezapalilo, kied uz aj ti bodku tam mam..

macu a neboli ked maly papa aleje to tam ako som mala zapal a cerveny pas na prse, ale vtedy som nemala bodku zas...divne... :unamused:
27. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif parada :dizzy_face:

nas maly dnes zacal chytat veci, hracky, mne stale taha podprsenku na druhom didku ke ho kojim... :sweat_smile:
27. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, nestiham vas citat. Kosicanky kedy je zajtra to stretko, uz ste sa dohadovali? my sme cele doobedie boli vonku a teraz rychlo odsavam kym malinka spinka. Olif nedaj sa zlomit, robite super vec, my sme donose a mame pat kil. Olivka to vsetko dobehne.
27. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, kraasne fotky ste popridavali..aj tie zo stretka...ako vam je fajn, ked ste viacere pokope...ja som tu v TN samucicka.. :frowning2: neviem o nikom kto by v mojom okoli kocikoval.....aj ked moja mala od ockovania v kociku ani minutu nevydrzi, taky hysak spusti....spavame iba na gauci a na brusku. inak mi nezaspi.
Oli, ja mam jednu znamu v PO, ktorej rocne dievcatko ma 70 cm a 7300g. moja Kajka ma viac...:slight_smile: a nic si z toho nerobi, sice pochodila kopec lekarov a nic z toho. a to sa narodila v normalnom termine. je zdrava, ziva a nic jej nechyba...ona to dobehne neskor :slight_smile: takze si nerob starosti s tvojou princeznickou :wink:
27. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat streto je zajtra medzi o pol druhej pri aide v meste

@olifcek uz z bruska na chrbatik? sak to je jake super...nas tucko take este nevie a ked odratavas olivke tak ste podobne vekovo ako my...no super...a uz neries tu vahu :wink:
27. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pri ktorej ajde? cize o 13.30
27. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri poschodovej :grinning: :grinning: tak mi bolo povedane :wink:
27. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u mojej malej nehrozi ziadne preacanie....jedine co dokaze je na lavy bok a z neho na chrabtik tot vsjo.... :fearful: lenivec je to moje dieta :slight_smile:
27. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ok, cize pri starej. budem tam ako na koni, uz sa strasne tesim.
27. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pojdes autom?
27. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomoc mne Tobi dnes tak vystraja od jedenastej, ani na ruky, ani v postieľke ani v posteli ani v hrazdičke a boh zavaruj do kočíka :angry:
oči mal šikme ako číňan tak som mu na balkone na lavičke spievala a jedna baba z vrchu ,, čo to spievateeeeeeeee? a rehotala sa jak krava :angry: :angry: :angry:
nakonec sme zaspali s revom takto
a zajtra ak mi to bude robiť v meste sa budem fakt hanbiť :unamused:
@jja aj Juli je taky lenivec...kolko vazi Karolinka? nasa Juli 7 kg :sweat_smile:
@svetlankat jo jo pri poschodovej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka poznam take stavy...obcas sa tak sprava aj Juli...tak snad si uz pospinka
@garonka a preco prave pri poschodovej? budeme chodit hore dole po schodoch? ci ako? :grinning: :grinning: ci lepsi vyber? :sweat_smile:
a to je normalne, že čiapku nechce? :confused:
27. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka šak to Olif povedala ne? že poschodova aida :grinning:
a ja prídem oproti z tej brany poštova ulica či aka to
27. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka normalne...ja som musela Terezke asi do roka a pol vsetky ciapku uvazovat, u nas nehrozil nejaky klobucik alebo siltovka alebo nieco take...a potom ked uz viac chapala, tak som jej povedala ze ked si bude davat dolu tak pojdeme okamzite domov...2x tak spravila a ja som 2x hned aj s nou domov sla a uz odvtedy si bez mojho dovolenia ciapku dolu neda :grinning:

olif chce asi potrenovat na schodov v aide :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri poschodevej sa da posediet aj vonku. myslim ze maju vacsiu terasu vonku nez ta druha
27. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka 7,5 :pensive: a 70 cm :sunglasses:
27. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takto vyzeralo moje dieta dnes po navsteve lekara...este si vsimnut krvavu zilku v lavom ocku...ze uplna kalika :fearful:
27. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok