Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
27. máj 2010

@olifcek no i ja by brala manducu ale ten môj by vystrajal aspoň uvidite ako sa v kočíku hadže 😠

blumka
27. máj 2010

@olifcek aj ked sedis ti spi v manduce/ lebo juli len za pochodu, tak aby si nestepovala zajtra v aide 2 hodiny 😉

lenica81
27. máj 2010

@olifcek
@garonka
@blumka

joj vam zavidim, ale jak dojdem do ke, do aidy musim na banany v coko... tie milujem... 😵

lenica81
27. máj 2010

jja, blumi, baby zlatunke... 😵

loginka
27. máj 2010

baby , ako uspavate deti? my ich stale pred tym ako idu von uspavame na rukach na fitloptach, dufam, ze to nie je zle
robime to kvoli tomu aby sa pri zasavani navzajom nebudili
@olifcek mala je sikovnica a z vahy si fakt nic nerob, vidis je to rozne, hlavne ze pribera,
inak zatial nam neukazovali cviky, mame sa prihlasit niekede na rehabilitacie, este neviem kde budeme chodit
ako casto sa kojite?

olifcek
27. máj 2010

@blumka blumka no neviem, doma sme neskusali este x;oDDDDja myslela, ze sa budeme prechadzat ze prejdeme po hlavnej s kornutkom a neskor i bagetou v ruke 😕 lebo i kebyze prideme v kociari, nesmiem stat 😅

olifcek
27. máj 2010

ako sa uspava dieta na fitlopte?

@loginka vojtovku?

ja kojim na poziadanie....

garonka
27. máj 2010

@lenica81 mňam si narobila chuťky tak ja si dam tie banany v čoko alebo tu kyslu smotanu s piškotami

garonka
27. máj 2010

baby je toto normalne? moje dieťa je otočene uplne inač odkedy je ocko doma, sa rehoce, vyska, žaluje ja len žasnem a pri mne dnes bol zlostnik jeden zly

olifcek
27. máj 2010

citam mama a ja z aprila a asi mam ,,narocne dieta,, chjo

svetlankat
27. máj 2010

baby my manducku nemame, takze ja beriem kociar a tiez sa niekedy nemozem zastavit. Musi s malou natriasat

blumka
27. máj 2010

@olifcek ved hej, aj ja som za prechadzanie...

logi, je uplne jedno akym stylom uspavas babo, uspavas tak ako vyhovuje tebe a detom, su deti ktore zaspia same, su take kotre len na rukach, ine v kociku...vsetky z toho rast vyrastu a zacnu spavat normalne v postielke alebo v posteli 😉 ja tiez obcas uspavam juli na fitlopte, olif, mam ju na rukach, sedim na lopte a skackam...je to pre mna jednoduchsie ako chodit a kolisat ju, a aj rychlejsie zaspi takto...ale niekedy staci ze sedim a drzim ju 😉

olifcek
27. máj 2010

@garonka oliv je uz treti den ina...vzdy je mamickovska, ale teraz este viac, nemozem ju ani polozit na prebalenie na postel, lebo zacne plakat, jasne, kontroluje, aka bude reakcia, ale....nechapem...zeby to nosenie v manduce malo vplyv? alebo zubky nam zacinaju? ci co?

inokedy sa pohrala kusok v postielke, ci v hrazdicke, treti den nehrozi, aby som ju na chviku ,,odlozila.. 😕

garonka
27. máj 2010

@svetlankat my budeme asi na rukach 😒

lenica81
27. máj 2010

@garonka to poznam, aj ja na nervy z toho, jaky je mrzuty a pride mm a cuduj sa svete, je jak z rozpravky... 😖

blumka
27. máj 2010

@garonka ja budem jedno decko natriasat v kociku a druhe na rukach... 😀

garonka
27. máj 2010

@olifcek to i my dnes som sa narychlo najedla, v hrazdičke vydržal 15 min 😕 v kočíku sa hadzal jak rybka na suchu 🙄

garonka
27. máj 2010

@blumka blumi ja sa z teba dnes poskladam ty si taka podarena 😀 😀 😀 😀

svetlankat
27. máj 2010

@garonka my mame 5 kil, ale ja ju nebudem vladat dve hodky nosit na rukach. my budeme v kočiari. Ved uvidime ake budu deticky a prisposobime sa, ked bude treba chodit budeme chodit, ked budeme moct sediet budeme sediet.

loginka
27. máj 2010

olifcek, nas Dominik je tiez narocne dieta - detto 🙂 vyzaduje si to akcnych rodicov 😝
a ako casto je poziadanie?
uspavame sa na rukach a ja sedim na fitlopte a potom sup do kocika
@svetlankat detto a odkedy mam kocik nenavidim psy 😠

garonka
27. máj 2010

@lenica81 no veď to a môj mm na mňa že či maly jedol čo snim robim keď je nervny ale pri nemu sa rehoce žiarlim

olifcek
27. máj 2010

a oliv sa vie hanbiiiiiiiiiiiiiit, hehe...boa tu babka, prihovarala sa olivke, tak ta sa vam tak hanbila, uzasne to bolo 🙂

vcera sa olivky jedna pani dotkla nozicky, jak mi zacala plakat, hehe, tak jemnucko, ublizene x;oDDD som musela trielit z obchodu, a uz bolo dobre...potom sli za nami nejake mlade baby, moc hlucne, zacala tiez krivit papulku, tak sme sa natocili ku zdroju hluku a uz bolo dobre... 😅

svetlankat
27. máj 2010

@loginka preco psy?

olifcek
27. máj 2010

@loginka moja malina papa a aj spinka pocas dna na kojeneckom vankusi, ktory ja mam nanohach...teraz haja, no neviem...asi 10minut uz, ked precitne, velakrat ani oci neotvori, len urobi kaprika, dam prso, pocucka, podudlikuje a spi dalej...v noci spinka prve spanie asi 4 hodky, niekedy i 5, paq kazdu hodku, dve pyta prso, ale podla mna je jej len teplo...no nemame sietky na oknach, a bojim komarov x;o(((

jaaaaj, sietkyyyy, som chcela zmerat okna a zavolt, co by vysli...

garonka
27. máj 2010

@loginka behaju psy za kolieskami? toto robil naš ale už ho to prešlo

olifcek
27. máj 2010

a smrdka mi tu, lebo sa pokakala...

garonka
27. máj 2010

@olifcek my sme kakali nedavnoooooooo a poriadne 😀

loginka
27. máj 2010

nie ale ked zacnu brechat je niekedy po spani 😠
nasi mali teraz super noc, zobudili sa naraz o pol tretej a potom aaz o pol siedmej, inak my mame tiez teplo, ked nie je otvorene okno je to hrozne, deti aj my sme spoteni, rozmyslame o klimatizacii, lebo v lete sa ani spat nedalo, mate ju niekto?

blumka
27. máj 2010

@garonka mi pomozes behat za terezkou...ale mozno sa bude hanbit tak bude poslusna 😀 😀

loginka
27. máj 2010

idem budit Lauinku, lebo Dominik je uz hore 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre