Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
27. máj 2010

@selyma mam napisane, ze este pred zabalmi... 😉

olifcek
27. máj 2010

oliv je umrncana ked nie je na prsniku...bud rastovy skok, zuby, abo netusim.......snad je mlieka dost 🙄

selyma
27. máj 2010

dobre ze to vravis,lebo ona spi v perinke, al uz som ju rozbalila

olifcek
27. máj 2010

@selyma daj malu do bodynka s kratkym a ponozky, na prsnik pricucnut a na celo sat vlhceny obrusok

katina2209
27. máj 2010

olifcek citala som ze malicka sa ti uz pretaca vidis aka je krasna sikovna nas Matko sa len dva krat pretocil a to z bruska na chrbatik naopak vobec 😒 ale vsak to pride asi bude lenivejsi v tomto 🙂

katina2209
27. máj 2010

sely malu musis nechat tak nalahko oblecenu ziadna perinka ked ma horucku deti sa nemaju prikryvat....
a zabaly by som davala nad 39... ak nezaberu lieky

olifcek
27. máj 2010

@katina2209 pretaca sa sem tam z bruska na chrbatik, ked ma naladu, a z chrbatika na brusko co nevidiet, lebo ked sa hra, je na boku a uz prekrizuje nozicky 😵

katina2209
27. máj 2010

olifcek no to je super to sa tesim s vami som zvedava kedy nas matko ten si minuly tyzden objavil nozicky a drzi si ich ked je len vyzleceny alebo v plienke 🙂

selyma
27. máj 2010

A co sa tyka toho maleho prirastku na vahe, nasa Klaudika za posledny mesiac pribrala 650g a to z 4800 na 5450g a dr nevravela nic. Nie je to malo?

olifcek
27. máj 2010

@katina2209 my nozicky nechytame ☹ ale dviiihame ich vysoko a ocumujeme ponozky, ked stoja za to 😀

lenica81
27. máj 2010

@selyma my len pol kila a pytala som sa doc, ze ci je to dost a ona, ze je to ok, je zdravy a peknucky, tak sa nemam stresovat... tak sa teda nestresujem... inak by mi iste povedala, ze prikrmovat... to uz na zaciatku hrozilo a povedala... ale som dala na annag a neprikrmujem... som velmi stastna z toho... 🙂

olifcek
27. máj 2010

oliv sa nahlas rehuna zo sna, az sa na to budi 😅 😅

lenica81
27. máj 2010

@olifcek netrap sa... kazde dieta robi nieco ine... my nozicky zatial len dvihame a tiez nimi mlatime o podlozku... 😀 sa bojim obcas, ci si paty nepolame, ak sa to da... taku silu do toho dava... 😉

Vilko uz spinka skoro 3 hodky, ked neberiem 10 min. break na papu... 😵 to ale zas bude noc... 🙄 hadam sa mi ho podari potom ulozit, lebo mm ma dnes pracovnu veceru... ☹

lenica81
27. máj 2010

@olifcek 😀 😵

moj vacsinou dava take divne vykriky, ako keby ho nieco nahanalo... 😨

olifcek
27. máj 2010

@lenica81 😀 😀

laxity
27. máj 2010

@olifcek ...no prišiel mi Next....strašne sa teším...tebe už prišiel? ak nie, tak sa máš teda na čo tešiť...sú to fakt krásne veci 🙂 a dosť ich teda bolo 🙂 ...už teraz sa teším na ďalší balík

a zajtra si to užite babule nech vám vyjde počko 🙂

blumka
27. máj 2010

sely, ak malej po troch hodinach neklesne teplota mozes jej dat znova nieco proti teplote ale uz nie nurofen...napr panadol baby mozes....a stale sa bere do uvahy teplota po odratani 😉

olifcek
27. máj 2010

@laxity kosice, klasika! cakam cely den balik, lebo ved dnes je to druhy den od poslania...a nic x;o((((( pride az zajtra...chjo

blumka
27. máj 2010

@lenica81 b\na tomto bol moj saleny muz http://www.nevadaweb.com/garrett/towertop.jpg je to zhruba vo vyske 50 poschodovej budovy

blumka
27. máj 2010
olifcek
27. máj 2010

@blumka ja bych podla obrazkov naopaaak

blumka
27. máj 2010

olif...to prve bolo na vezi a to druhe na tom istom poschodi ako zacinalo to prve ale to rameno sa vysunulo vonku nad volny priestor..kebyze sa to urve tak spadnu na zem...z toho prveho by spadli len nejakych 300 m na strechu

olifcek
27. máj 2010

@blumka 😅

blumka
27. máj 2010

a este na toto chcel ist...na fotke je to na pravej strane tej veze...to boli take kolajnice na tom niekolko sedaciek a tie kolajnice sa vysunuli tiez nad volny priestor a potom sa naklonili dolu a tie sedacky doslova leteli s ludmi dolu ale na konci kolajnic zabrzdili...kebyze sa toto pokazi..jemine http://4.bp.blogspot.com/_fk1wl7rssIA/SLhDwVhUr...

laxity
27. máj 2010

@olifcek ...do 17.30 bola pošta, tak som tam rýchlo poslala mm o 17.20....nevedela som sa dočkať, takže zajtra sa máš na čo tešiť 🙂

olifcek
27. máj 2010

@blumka jemine...glg

@laxity ja, kebyze niesom doma, tak az na dalsi den si to mozem prevziat, fnuk

martinaj
27. máj 2010

ahojte 🙂 my sme mali dnes poradnu a ockovanie 🙂 maly vazi 6360g 😵 pri ockovani vrestal strasne, potom cestou domov zaspal 🙂 teplotu zatial nema, ale je umrncany a ospaly....
ockovali aj Veroniku proti zltacke typu A a ta ani nepipla..... som sa normalne divila 🙂 dostala diplom za statocnost 🙂
maminnka ja som bola unavena a ako zacalo prsat, tak by som spala... no a este depka z mojej vahy.... ☹ ale to dako prezijem

maculik
27. máj 2010

jej marti, presne taku istu vahu sme mali v utorok aj my 😀 A meria 63cm, vy kolko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre