Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
27. máj 2010

macu nemerali ho 🙂 ale skusim ho odmerat ja 😀

martinaj
27. máj 2010

no som ho merala a meria 63- 64 nejak tak 😀 tak su rovnaki 😀

maculik
27. máj 2010

marti 😀

mne uz Adelka buva, Petik sa zaluje z postielky, akosi sa mu nechce, idem mu dat este cucnut, uvidime, ci zaspi. Som s nimi sama, Vladko dojde az niekedy o 2hodky.

selyma
27. máj 2010

blumka, linica, dakujem za rady
teplota klesla, po hodine mala 37,5. Teraz momentalne neviem, spala, ale zda sa mi, ze cielko uz nema take horuce. A chce spat len na rukach, nechce spat sama. Aj teraz je v postielke, ale pocujem ju, ako si cmurka cumel a vzdycha 🙂 No dufam, ze sa to zlepsi. Viem, nie som prva ani posledna, ktorej dieta po ockovani malo teploty. Ale ten strach tu je

blumka
27. máj 2010

sely, neboj, bude ok..teplota klesa tak je to na dobrej ceste...a ked chce spinkat s tebou tak jej to dopraj, rychlejsie sa zotavi 😉 mamkine ruky su zazracne 😵

blumka
27. máj 2010

babce chcela by som kupit Terezke nieco taketo nemate s tym skusenosti? http://detskahracka.sk/sedaci-vak-tuli-junior-p...

olifcek
27. máj 2010

@blumka aj ja take chceeeeem

olifcek
27. máj 2010

moja mala ma dnes cely den zelenu stolicu...siceraz bola horcicova...ale kaka nejak casto a je cely den na prsniku...viac ako inokedy...viac cucka...zeby rastovy skok? este mam k tomu lavy stale tvarohovy,chjo...na pravom sa uz trosku zlosti, asi mliecko vycickala za cely den, kde mi vela prestavok nedala...to bude tazkych par dni, chjo...

zucana
27. máj 2010

nazdis baby tak ja som bola po 2 rokoch v kine 😵
inak narocny den...od 12tej v chode....aj s malou....a mala bola uzasna a papali sme 11.20 , 15.00, 19.45 😉
uz iba 2 dni 😖
no baby tak fotky zo stretka zajtra 😝
no a maminka v nexte to maju v euroveii....
ja hladam taku ciapku co ma lolka nainfikovala ale uz ju nemaju ani v eurovei ani v avione este zajtra idem do auparku 😉

zucana
27. máj 2010

blumi my mame s velkym vakom skusenost ma ho svagot a pozera na nom telku....

katina2209
27. máj 2010

Tak Matko uz chvalabohu zaspal dnes den blbec som uplne odpalkovana uz nevladzem a dnes mi moj muz oznamil ze ide na pivo tak vydrzal presne mesiac nefajcit som si poplakala a teraz som sa trosku ukludnila ☹
Zucanka kuk fotku mame dudlik a velmi nam chuti neva,ze je dievcensky 🙂

lolka
27. máj 2010

@zucana tak super, ste to zvladli 😉 tiez intervali medzi papanim vam zavidime, ale ....ved my sme aj tak furt spolu 😅
dnes Viki krasne do obeda spinkala, az 2,5 hod. s malymi prestavkami, ale zato poobedie bolo uplakane ☹ teraz uz okupkana spinka.

olifcek
27. máj 2010

@katina2209 jeeej, new foto, kraasne..profilovka...a drobcek je milunky, no a cumel na nom neposobi dievcensky, fakt nie

olifcek
27. máj 2010

@blumka maju take stolicky aj v tvare dlane s prstami, ak pre TeTe 🙂 alebo zvieratka

blumka
27. máj 2010

@zucana a co na ten vak povies? stoji to za tie peniaze? to by aj tak az na vianoce sme kupili ale tak uz teraz zbieram info 😉

lolka
27. máj 2010

kati, jeeej, maly je zlaty s tym dudlikom 😉
ja som tiez hotova, mala chcela byt len na rukach, uz som nevedela co vymysliet aby som ju zabavila.....a este k tomu aj prsalo 😖

blumka
27. máj 2010

@olifcek de?

maculik
27. máj 2010

kati, maly je zlatucky a mas aj novu profilovku,ze? A ved na pivo neznamena aj cigu, ci hej?

zuci, to mas super, ze tak dlho vydrzi nepapat, aspon mozes aj sama niekam ist na dlhsie, keby bolo treba. My mame zvycajne tie 2h, ale podari sa niekedy aj 3.

blumi, aj ja som nad tymto vakom uz uvazovala, len mi to pride dost drahe...

maculik
27. máj 2010

zuci, a ty naspat letis ci manzel pride pre vas?

olifcek
27. máj 2010

@blumka videla som v ikei a v asku....ale i na nete

blumka
27. máj 2010

@maculik hej, zda sa mi to drahe...ale v usa by som to kupila isto lacnejsie...len musim zistit ci sa to vobec oplati kupovat, aj ked si myslim ze hej, Terezka sa rada vala po hocicom 😀 a mala by to na vianoce ako spolocny darcek od viacerych ak by to bolo velmi drahe

lenica81
27. máj 2010

aj my uz viac ako hodinku spinkame... sely, nemas zac... spinkaj s malinkou, bude urcite pokojnejsia... 😉

@zucana no, kedy moj tolko vydrzi... 😔 rano to bolo fajn, ale od 12tej sme do 3tej 3x papali... 😅
@blumka ja som taky vak skusala, v budove, kde som robila, boli vselijake vystavene a mala som problem sa z toho vygulat... 😀 a to som nebola tehu... ale pre deti to je iste sranda... len co na to ortopedi kvoli chrbtici... 😕

jak som kukala na nete tie capacky, pozrite na co som narazila... krasne... 😵
http://www.inch-blue.com/uk/product/monster-bab...

katina2209
27. máj 2010

@maculik praveze znamena on nedokaze pri pive bez cigarety tak mi je to luto 😒
A vlozila som nove fotky kuknite ako sme kupkali na chalupe 🙂
Ano Olivcek nova Markovi sa podarilo odfotit a v albumiku mam aj taku so slinkami 🙂

olifcek
27. máj 2010

@blumka vraj je to fajne i na chrbatik, lebo sa prisposobi...

aha, napriklad...http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=118954

blumka
27. máj 2010

jej, tie su pekne...idem to blizsie pokukat

blumka
27. máj 2010

@olifcek ten je dobry 😀

mne dnes doslo z usa hojdacie kreslo, tak som si don sadla, vylozila nohy a uhojdala Juli..parada 😉

blumka
27. máj 2010

@lenica81 teda ja by som za capacky tolke peniaze nedala 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre