Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
2. aug 2009

ahojte babenky
cukrus, presne viem ako ti je, sucitim s tebou, ale neboj, vsetko bude ok. mozno mas ozaj slabe cievky a praskaju ti. ja sa takto stresujem ked zacitim akokeby menstruacnu bolest, hned som v strese.
a nemala si nahodou dostat v tieto dni menstr.???

drzim palce, oddychuj, a urcite to zvladnete,len to chce klud...

zucana
2. aug 2009

drzim palce cukrus...nebojpocula som ze niektore zeny spinia cele tehotenstvo 😉
len pozitivne mysli...a ake bolo velke? lebo tak ason vies ze rastie a je vsetko ok.

blumka
2. aug 2009

ahojky, babule....
ja som vcera prezila dost velky stres, tak dufam, ze je moje babo v poriadku ☹ ...vo stvrtok idem ku dokimu na sono tak uvidime

granado
2. aug 2009

Ahojte babenky. Cukrus a placentu máš ako umiestnenú, ja ju mám nízko a pripravil ma moj doktor na to že ak budem slabo krvácať je to v pohode/cievky môžu pri menšej námahe prasknúť/ ale ak by to bolo ako menštruačn. krvácanie idem do nemocky. Takže žiadne strachy. Mne zakázal aj tašky nosiť a samozrejme mangelko bude abstinovať. Inak nechcete skúsiť so mnou malý test na určenie pohlavia? Teda ak tu niekto je aj v tejto spare.

granado
2. aug 2009

Blumka a ty si čo zažila?

vejinka
2. aug 2009

paneboze cukrus davaj na seba pozor..dufam ze obcas sa ti mozem ozvat ako zijete a tak..velmi drzim palce aby bolo vsetko v poriadku a prestala si spinit. drzkaj sa moja zlata 😉

vejinka
2. aug 2009

granado ja xcem vyskusat... 😀 😀 😀 😀 ale nedivaj sa mi do pasu co mam 😀 😀 😀

loginka
2. aug 2009

cukru, budem ti drzat palce, pekne oddychuj aby sa to ustalilo, aj ked nie je to sranda, len lezat, musis to vydrzat
blumka, nestresuj sa, nesmies, a urcite je babo ok

ja som bola trosku pri jazere, dosla som na obed a tu doma mozem umriet od toho tepla, drahy je tiez prec cely den, takze tak

granado
2. aug 2009

Vejinka ok nebudem sa pozerať 😀 😝 . Neskúšala si ri malom tú obyčajnú babskú metodu s prsteňom? Ja som to teraz skúšala aj s fotkou môjho 5 ročného fešáka a presne to vyšlo a teraz to skúšam s fotkou z nového sona a hádaj čo?

blumka
2. aug 2009

granado, my sme si tuto metodu s prsteonm robievali este ako pubosky na skole a mne vtedy vychadzalo 5 deti..prve a posledne dievca a medzi tym 3 chlapci 😲 ....no neviem, neviem, ked v manzelovej rodine sa rodia same dievky 😀
a stres? rodina.....viac nehovorim, lebo uz na to nechcem mysliet

granado
2. aug 2009

blumka
ohladne toho stresu chápem, ak sa na to necítiš radšej to hoď za hlavu. A troška pre zabavenie, veď dievčatko už máš takže chlapec je na ceste a tak ďalej???? Ja som to skúšala na terajšom sone a mám tam dievčatko 😀 😀 😀 a presne mi ta tak aj vždy ukazovalo. Prvý chlapec sa trafil 😎 Skúšala som to aj teraz nad bruškom a zasa tak isto tak už iba čakať na sono 😅

blumka
2. aug 2009

granado, my by sme veeeeeeeeeeelmi chceli chlapca....bol by to prvy vnuk po 6 vnuckach pre moju svokru 😀 ale neviem, neviem..Moja svokra je zo 4 dievcat, vsetky 4 maju samych chalanov okrem poslednej, ta ma aj dve dievcata, no a teraz ti sami chalani (medzi nimi aj moj manzel) maju same baby...takze vyzera to tak, ze az moja dcera a vsetky jej sesternice budu mat chlapcekov 😀 😀
a este mi povedz tu metodu...ja si to uz ani poriadne nepamatam...viem ze sa nejak necha roztocit prsten a ze ked sa do jednej strany tak je chlapec a ked do druhej tak dievka? ci ako? urobim si to vecer ked ma nik neuvidi aby na mna divne nekukali seci 😀 😀

granado
2. aug 2009

no ja to zasa mám presne opačne, švagriná skúšala 3 pokus a zasa chalan/2týždne/ takže aj ja by som rada urobola svokruše radosť ale samozrejme hlavne mngel. asebe samej. A skús to teraz ak máš 1 čas. Zober si obrúčku, daj si ju na retiazku ale stačí aj šnúrka. Ja sama si nič neroztáčaj, iba si daj to kyvadlo nad bruško alebo skús aj nad dcérku a aspoň uvidíš ako sa to má točiť pri dievčatku a chlapec sa kýve. Ja so skúšala obe soná/lebo malý je u babky/ tak som si dala jeho sono a teraz bábetkove sono a úplne odlišne tak ako má. Skús to čo ti ukáže velice by ma to zaujímalo. 😵 😉

granado
2. aug 2009

blumka my máme trošička výhodu že si to vieme už aj porovnať.

loginka
2. aug 2009

a ako je to pri dvojickach? 😉

granado
2. aug 2009

neviem ale suseda čaká tak ju asi pôjdem trocha potrápiť. Ale keď si tak pamätám, my sme si to skúšal. keď sme ešte deti nem. a ona mala probl. a /asi aj vek/ a ukazovalo 3 deti. Ešte som si vravela že to nemôže niako stihnúť a vidíš predsa. Keďže čakáš dvojvaječné tak môžeš mať rozdielne pohlavie onazatial nevie a už to ano nezistí až pri pôrode, aj amnio jej roboli náhodne na 6 krát či sú jedno alebo dvojv. a výsl. zatial nemá ale potom bude aspoň to pohlavie vedieť tak i to porovnám čo mi pri nej ukáže. Neviem či to vôbec dáva neaký zmysel tento môj výplod ale snáď 😅 😉

olifcek
2. aug 2009

granado i ja chcem vediet, co mam x;o) ale s prstienkom sa mi nechce x;O)

granado
2. aug 2009

olifcek ale nezaberie ti to vela času, skús to rada by som mala neakú štat. či to niekomu výjde, neespravíte mi radosť? ☹

olifcek
2. aug 2009

ale ako to teda je? ked sa toci je to dievca a ked kmita, je to chlapec?

joanna333
2. aug 2009

granado, hovor. skusim to aj ja...

olinka6226
2. aug 2009

ahojte tak som si to skusila s obruckou 😀 my sme to kedysi robievali ked som bola mala svagrine ale s ihlou. uz si nepamatam ci jej to vyslo uz to bude 20 rokov, ale terajsie babo mi s obruckou vychadza dievca a vychadza tak aj podla cinskeho kalendara a este aj podla toho lunarneho. co to naozaj bude zistovat nebudeme, bude prekvapko na sale a kedze mi vyslo dievca vytiahla som aj stare samkove sono a tak to kmitalo na chlapca ako dive. sranda...

cukruska drz sa posielam ti pozitivnu energiu 😉

zucana
2. aug 2009

aj ja som to skusila...vychadza chlapec..
blumi klud ja mam podobne...ale neberiem si to tak uz...skor ma zas nastvala jedna talianska kniha o tehotenstve kde je napisane ze by sa malo vyhybat toxickym citiacim pripravkom ako je cistiaci prostriedok na truby....no tak potom sa nemam stresovat...

olifcek
2. aug 2009

NO, tak my sme sa s drahym na tejto metode rfajne zabavili x;o))))

logicky, kedze dychame, tak to ma kmitat na strany, a aj tak bolo ;o) aleboooo to uplne stalo, hehe...no v ziadnom pripade sa nam to netocilo....takze? 😅

zucana
2. aug 2009

olif tak jakze granadu sa to tocilo?

vejinka
2. aug 2009

granado zeby dievcatko?? ano tu metodu som skusala teda moj svagor ma pouzil ako priklad ze to ide...vyvestil mi s prstenom 4 deti...len kedy to stihnem 😀 a pohlavie mi nezistoval..ale ked som otehotnela on jediny tvrdil ze chlapec my vsetci ostatni ze baba 😀

olifcek
2. aug 2009

vejinka nemohol by aj mne chlapca potvrdit?
zuci mala som za to, ze jo...neviem, ci teraz, ale uz raz jo x;o)

loginka
2. aug 2009

olif a vysiel ti chlapcek aj z cinskeho?

vejinka
2. aug 2009

olif..spytam sa ho? 😀 ale neviem ci bude mat cas...furt niekde na mostoch robi

vejinka
2. aug 2009

ale napriklad podla cinkeho mi to vyslo..aj podla jonasa..tak neviem ci nahoda alebo fakt to funguje

joanna333
2. aug 2009

olif, ked to kmitalo mal by to byt chlapec...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre