Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
28. máj 2010

@lenica81 my papkame vzdy 5-10 minut malokedy sa stane,ze 15 ale to sa chce len hrat s bradavkou , niekde som citala,ze aj tak najviac mlieka vytiahne uz sa 1 minutu dieta potom uz si len doplnuje kolko potrebuje 🙂

olifcek
28. máj 2010

@garonka i ja viem mat teplotu od unavy, hech...mozno ked pojdeme do mesta, fajne pospi

garonka
28. máj 2010

@ivka79 u nas to bolo opačne na brušku hlavičku krasne držal ale ak ho davala doktorka do sedu zaklaňal hlavičku, teraz ju pekne ale pomaly dvihne.
Na brušku je rad ale len par minut a do sedu maleho nedavame predsa to škodí na chrbatik, len u lekara to robia predsa to je vyšetrovacia metoda.

garonka
28. máj 2010

@olifcek keby chcel spaaaaaaaaaať a ak nie bude sa mi v tom kočíku len hadzať a ja som už zufala z toho všetkeho, som revala čo snim a on sa rehotal ale pak reeeeeev

garonka
28. máj 2010

@katina2209 vieš ake hračky sme nakupili? paradneeeeee, lego a hello kitty lebo hana montana nebola 😀 ale v dračiku sme nechali 70 € a aby i Tobi neobstal naprazdno jemu sa ušlo hryzatko macko pu ale predražene tie hračky su fakt

maculik
28. máj 2010

dobre ranko 🙂
my noc klasika ako poslednych par noci - papal velakrat, az som to potom vzdala a nechala si ho v posteli.
vecer ma este stihol mm, ked dosiel z toho meetingu, takze sme este hodku kecali v kuchyni pri vinku, no nemohla som mu povedat ze sorry, som unavena, chcel sa rozpravat. Takze tiez som teraz dost unavena, ale co uz. No tesim sa, ked sa niekedy v dalekej buducnosti konecne vyspim 😀

zuci, zoska asi finisuje s ucenim na statnice, myslim, ze ma bud.stredu alebo kedy...

vilkovi vsetko naj k prvym meninkam 😵

zucana
28. máj 2010

babce dokedy buete mat angel care v postielke???
inak ja uz balim a viki sa na mna kuka a vrieska asi od stastia alebo nasratia 😅

lenica81
28. máj 2010

@olifcek sak uz ma ide porazit, tak sme jedli okolo pol siedmej a teraz o 9tej, a papal nejakych cca 7 min a aj tak sa mu grgclo... 🙄 tak ja neviem, a pritom nereve, zeby bol nenajedeny... to uz moze az tak efektivne jest... lebo predtym aj 20 min mu malo bolo... davam tak, ze po cca 3 hodinkach menim prso...

katina2209
28. máj 2010

gari no ja si myslim,ze by mohol ved aj dospely clovek ked je unaveny a vycerpany moze mat zvysenu teplotu.....ja som uz mala z vycerpania takze myslim, ze by mohli mat aj male deticky este ked Tobi ti tak pekne spava inokedy 🙂

olifcek
28. máj 2010

@garonka aj my mame take hryzatkoooooooooo 😵 😵 😵

oliv ma cely den vyciciavala a paq vecer neslo moc, tak hodinu a pol zaspavala, pa som jej dala ten tvarohovy a konecne zaspala, tlacila som ho, nech jej mliecko ide fajne...bradavka bolela akovy ihlou pichala, no nebolo na vyber. picha ma vtedy, ked je hrudka uz v bradavke, fnuk, ale uz je s prsnikom lepsie....moja mala sikovnica...paq vstala az o 5tej 😵 😵 prehodili sme strany, zatial sa zlostila, a ked som si uz k nej lahala, schmatla ma, hehe, cize do lahu uz s prisavkou 😀 😀

olifcek
28. máj 2010

@lenica81 robis to super...a maly sa asi len preje, to neva

@zucana do roka...i ked my ho rovno predat mozeme...

lolka
28. máj 2010

dobre ranko 😉
@lenica81 Vilkovi prajeme s Vikinkou vsetko najlepsie k meninam 😵
@zucana ja necham monitor tak asi rok. vikinka ti pomaha s balenim 😉
ja som si teraz spravila bezkofeinovu kavicku a Viki mi rozprava v lehatku....ale uz bude chciet aj papat - zvysuje intenzitu rozpravania 🙂

katina2209
28. máj 2010

@olifcek aj ja mam uz dobre ten lavy Matko si to vsetko vytahal ,to uz je dobre, mne sa tam tiez spravi ta tvarohova hrudka a potom Matko vygrcka asi mu to nechuti 🙂

olifcek
28. máj 2010

@katina2209 jo asi je to hrudkovite moc 😀

katina2209
28. máj 2010

@zucana moja aj ti bude smutno ked budes odchadzat ze? Ale zase mas sa v Italy na koho tesit 🙂
Mne tie cigarety tiez nenormalne vadia.......

garonka
28. máj 2010

tu pršíííííííííííííí
sice len take mini kvapky ale nech neleje ako včera 😠
aaaaaaaaa ujo Jurčvič hlasil, že bude chladne leto tak sa asi všetky presťahujeme do teplejšieho Talianska k zucanke 😀 😝

garonka
28. máj 2010

@katina2209 u nas mm nefajčí prestal ale fakt mi tie cigarety vadia ak svokra sa nahuli tej marlborky a rovno k malemu 🙄

blumka
28. máj 2010

@garonka ake legoooooooooo? my ideme v nedelu na oslavu Terezkinmu frajerovi a chcela som mu kupit lego, len neviem kedy 😅
a kludne moze mat tobi teplotu z vycerpania..inak to je taky zacarovany kruh, ked su deti unavene vela, tak nevedia zaspat, preto treba robi vsetko mozne aj nemozne zeby spali, aj ked viem ze je to strasne tazke niekedy...

zuci, ja by som nechala do roka 😉

vilkovi prajeme aj my vsetko najlepsie 😉

maculik
28. máj 2010

leni, a po tych 3h uz si sam pyta? Lebo mozno este nie je hladny, ci?

zuci, s tym kocikom je to super, mne to vzdy pomohlo pri Adelke, ked vlastne az k lietadlu mohla byt v kociku. Petika som teraz mala v manduci, lebo sme leteli nizkonakladovkou a ti to tak neberu.

akurat ranajkujem a pozeram Panelak a smejem sa na Imrovej anglictine 😀

katina2209
28. máj 2010

@garonka ja by som ju ani nepustila a este keby ho mala aj chytat a bozkat s takymi rukami 😠

garonka
28. máj 2010

@blumka dufam, že ta teplota klesne teraz haja ale v kočíku po takom cirkuse že až

heeeeej Terezka šikuľka už frajera ma 😀

dajaka požiarna stanica či čo ale stalo 50 € sme mu kupili take veľke ale maju aj od 5 € mini krabičky

olifcek
28. máj 2010

@garonka tu neprsi , dokonca vidim, ze sa vycasieva, hehe

@maculik i moja je podoba, hehe...pol roka sedim za pc, uz som sa mohla ucit, ja blba, uz aj si idem pustit x;o) chodila som na kurz, ale ked nekecas, zabudnes x;o((( asi sa s mm budeme anglicky rozpravat, on vie perfektne par jazykov x;oD

blumka
28. máj 2010

@maculik aj ja som sa vcera na nom rehotala... 😀

u nas sa chvalabohu nefajci, nikto v celej rodine, akurat len bratova priatelka, ale ona tak jednu dve denne ale ked su u nasich a my sme tam s detmi tak nie...inak nikto...ja by som to nezniesla...

maculik
28. máj 2010

no super, pol hodka spanku stacila 😝

lenica81
28. máj 2010

dakujeme este raz...

@maculik no, je prebaleny, nosenie, hracky ani moje herectvo a spev nezaberaju... 😀 tak davam prso...

blumka
28. máj 2010

@olifcek mi hovorte daco o anglictine, ja som bola 2 roky v usa a uz figu borovu viem, a to by som bola rada keby moje deti, ked uz budu mat americke obc. aj nieco vedia po anglicky 🙄

gari, snad to klesne...

ale baby ideme na stretko, ze?

blumka
28. máj 2010

@garonka ta nemozem kupit Terezkinmu frajerovi lego za 5 evri, to bude aspon tych 50 😀

zucana
28. máj 2010

veru veru tesim na mm 😉 trochu bojim letu ale tak prezijeme nie ??
polka kufra plna a ja este milion veci....
lolka pomaha jasne...ma stikutku akurat 😀 nechapem ze sa dnes tak skoro zobudila ale asi preto ze som neni pri nej 😕

maculik
28. máj 2010

olif, ja som 3r v praci hovorila kazdy den anglicky a teraz som pol roka doma a teda ide to dolu vodou, ved uz koktam aj ked sa s taxikarom rozpravam 😒 Takze uz som zacala aj angl.knihy znovu citat, ale asi budem musiet chodit viac k mm do prace a praktizovat..

u nas mm nefajci, ak si da raz za 1/4r jednu cigu, ale mam pocit, ze uz ani to. Ale doma fajcili nasi velmi, dokonca aj vnutri a ja mam odvtedy na to uplne alergiu, neznasam fajcenie. Otec fajcil aj 40denne, no teraz uz asi 3r nefajci, prestal zo dna na den. A mama prestala kvoli zdravotnym problemom nedavno, ale trvalo jej to dlho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre