Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. máj 2010

som tucnejsia nez som myslela 😅

zoska
28. máj 2010

olif 😀 ty si koza 😀
kočka si a ake mas dlhe vlsy, od svadby riadne podrastli,ze?
juj ako vam dobre bolo, Tete jaka zlata

olifcek
28. máj 2010

@zoska saq je to pravdaa 😅 ale neva, ked sa kazdy den prejdem aspon 3 hodky, tak super,,,,ono i na svadbe boli dlhee, len zopnuteeee...ale jo, asi su fakt dlhsie, chiiii

olifcek
28. máj 2010

@zoska to poznaaam, my toho mame tiez veeela...ale mne oliv rastie pomalsie ako vam, takze dlhsie vynosi a i keby len raz mala nejake vecicky, ale bude ich mat x;oD

idem kupit, aspon kusok umakart skraslim vo wc a mozno i v kupelni...mm rozhodol, ze budeme prerabat, hoc o dva roky, takze uz neriesim tapetu, ktoru sme chceli kupit...zmyvatelnu...lebo to tiez fajne ozivi x;o))

zoska
28. máj 2010

olif krasne wecko budete mat 😉
idem sa uz ucit..dobre mi urobilo ze som sem mohla prist zase na chvilku 🙂
majte sa babky

matesl
28. máj 2010

ahojte baby, tak aj KE uz malo stretko, vam aspon pocko vyslo krasne 🙂

moj maly po ockovani zatial OK, bez teploty akurat vcera mrnkal cely den a je taky spavy. teraz uz spinka.
boli sme skoro cely den na kramaroch...rano som bola este na krv na gynde, ale OK, zapal nemam tak to budu asi tie zrasty, alebo este stahovanie maternice.
na kardiu trochu horsie, pravdepodobne tehu zanechalo stopy, ale mam sa ukazat o pol roka, vraj ak vladzem nakupovat alebo upratovat je OK. som mu aj povedala, ze som uz zacala cvicit a citimm sa lepsie, tak ze OK. tak o pol roka uvidime ci sa to vratilo do povodneho stavu.
Leni, teba neposlali po tom naleze na kardio na echo vysetrenie?

olifcek
28. máj 2010

@zoska prijemne ucenie sa...a keby to nevyslo, netrap sa, nemas ani zdaleka idealne podmienky. a kedy to mas tu skusku? nech zapisem do kalendara a aby sme Ti paq mohgli prsty drzat...

a ideme i kupelnu ozdobit, super....ozivi to fajne ten umakart a vydrzim i tie dva roky, kym sa urobi murovane jadro ;o)

selyma
28. máj 2010

Babky, tesim sa, ze vam pocasie vyslo. Babatka zlatucke.
My sme uz dohoruckovali. Teraz som jej nedala capik, uvidim, ci jej nestupne teplota, ale dufam,ze nie.
Olif tak ty budes mat ako krasne doma?
Garonka sa este neozvala? Co s tym jej chrobacikom

blumka
28. máj 2010

jeeeeeeeeeeeeeej, fotky...moja Tete tam...he...ta musi byt vsade 😀

raa2
28. máj 2010

blumka ak som ta spravne spoznala, ty jaka si uz vychudnuta, ani nie je vidno ze si rodila 😉 ako to robis ? 🙂

maminnka
28. máj 2010

Kati, o dovolenke sme sa doma este nebavili, uvidime, co bude zaciatkom jula a podla toho sa rozhodneme.

zienky, aj vase deti su po tom ockovani take spave??? je to ok?

maminnka
28. máj 2010

ake paradne fotky ste pridali... mali ste fajn stretko, taka pohoda...

Olif, krasny avatar! a aka tucna???

Zoska, verim, ze budes mat stastie a vytiahnes si tie spravne otazky! Verim Ti to s tym ucenim, ja som pred statnicami bola uplne zufala, nevladala som sa ucit, vobec mi to neliezlo do hlavy a to som nemala ani babetko! Silno Ti drzim palce!

Veru, Blumi, štíhla si ako laň!

selyma
28. máj 2010

Klaudika bola vcera taka spava. Mal horucku chcela len lezkat. Ale dnes uz dobre. Ona mala 38,3 horucku, dnes klop, klop, klop nic

maculik
28. máj 2010

ahojte,
tak vidim, ze v KE tiez vyslo stretko, pekne fotky a ake kocky sa stretli 🙂

@olifcek, uz aj ja sa chystam zazipsovat manducu, nech Petik moze aj von pozerat, vyskusam to 🙂
@maminnka, aku to mas, pls, vysielacku? Minule som si to niekam napisala, ale pamatam si len ze avent, no neviem presne ktory. A aky ma dosah, si s nou spokojna?

my sme po ockovani od utorka tiez nemali teplotu, len trosku zvysenu, ale spavy bol. Ale len cez den, v noci klasika, v kuse pricucnuty 😝 😀

my sme boli skoro 3h vonku, bola som pre malu v skolke a od 16,15 do 19 sme cakali na ocka v parku, pretiahla sa mu prednaska 😒 Ale bolo dobre, cely cas sme chodili popri Ryne, ved Adelka aj hladna dosla domov, vo vani zjedla cestoviny a zalomila 😎

Teraz cakam na manzela, isiel na nakup pred 1,5h, neviem, kde sa stratil 😠 🙂

@olifcek, zoska to ma asi 2.6., ak sa mi dobre zda.

maculik
28. máj 2010

jej olif, a ty mas novu profilovku, ze? Krasna 😵

selyma
28. máj 2010

Ano, krasna fotka

olifcek
28. máj 2010

@selyma ze? aspon kusok zmenu no....akurat sme sa vcera s mm bavili, ze musime hodne veci prerobit, dokupit....ze sme riadne polavili z narokov, ked sme sa rozhodli...no tlacil cas...verim,ze uz teplotka nebude x;o)

@matesl super, ze ockovnanie v pohode...a dufam, ze i Ty budes ozaj v poriadku....glg

@raa2 blumka je taaka tenka uz daaavno, ts

@maminnka no asi dva, tri dni su asi babatka spavejsie po ocko, tusim
ved i ruky mam ako masiarka, hehe x;oDDD..za avatara dakujem, i nove foto som pridala x;O)

@maculik olivka by mi asi mrncala, kebyze nevidi na okolie x;o) a ked chce hajat, tak si hlavku o mna oprie a spinka x;o)

olifcek
28. máj 2010

dakujem aby...cim mensia fotka, tym lepsie vyzeram, hehehe

selyma
28. máj 2010

ale, akasi si na seba kriticka

maminnka
28. máj 2010

Macu, Ty si sa ma pytala na vysielacky? Som velmi spokojna. Neboli lacne, ale stoja za to, tstovali sme do 250 m a spolahlivo fungovali. Ocenujem okrem dosahu aj nastavenie citlivosti a tiez viac kanalov, myslim 6 alebo 8.

raa2
28. máj 2010

olifcek, ved nevypadas zle, ved si treba uvedomit ze si nedavno rodila 😉 cvicit teraz moc nemozes ked si nedavno rodila... kukla som par fotiek, malinka je rozkosna...

olifcek
28. máj 2010

akozeee...nie aby, ale baby 😀

maminnka
28. máj 2010

hehe, Macu, tak bola si to ty, kto sa pytal 🙂 Philis Avent, tento: http://www.avent.sk/products/dect-digitalny-mon...

maminnka
28. máj 2010

Macu, ako zazipsovat Manducu?

olifcek
28. máj 2010

@raa2 jo, ibaze som sa vysplhala na porodnu vahu, hehe...ze nedavno, saq pred pol rokom takmer ;))) aleeeee, v manduce je pokojna, takze mozem i kazdy den vonku na par hodin a musim len chodit, takze je to super...ked je urpsane pocasie, oliv fajne haja, vtedy mozno i v kociariku bude...vyskusame...x;o))

raa2
28. máj 2010

myslela som ze cvicit teraz moc nemozes ked kojis...sorry 🙂 som popleta..

olifcek
28. máj 2010

@raa2 😀 to jo...i keby som mohla, oliv mi neda opustak 😀 😀

raa2
28. máj 2010

no matik moj tiez zacina v kociku vymyslat, zacina vyplakavat, uz by sa v sportaku chcel rodit...no tak ti teraz tie prechadzky urcite prospeju..a co mala vymysla v kociku?? nestiham vsetko citat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre