Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. máj 2010

@raa2 a dakujem za malickuuuu

@selyma garonka....boli u dr. nedali im lieky ani nic len musia vypit denne 150ml vodicky, kvoli kamenom x;o(((

olifcek
28. máj 2010

@raa2 ak sa pytas mna, tak oliv mi v kociku vystraja, chce na ruky, chce sa divat x;oD

selyma
28. máj 2010

akym kamenom?

olifcek
28. máj 2010

@selyma krystaliky v moci , take mini kamienky z vapnika

raa2
28. máj 2010

ano olifcek, teba som sa pytala 🙂 kamaratka kvoli tomu uz vybrala sportak, tiez maly plakal ako divy v kociku...ja dufam ze tam matik este vydrzi kym zacne sediet..tvoja malicka uz sedi?

selyma
28. máj 2010

Olifcek a to ako sa mu stalo? Z coho?

maminnka
28. máj 2010

lebo Natalka spala v noci 11 hod. vkuse... dnes tiez zalomila uz o 17,0 hod.a tipujem, ze zasa pred 05,00 sa nezobudi. Preto tak malo pribera, vela spinka...

raa2
28. máj 2010

@maminnka nemala by si ju budit? kolko ma? mna mamina budila, resp. mi dala flasku a som cuckala...

maminnka
28. máj 2010

raa, to len vynimocne takto spinka, inak spi 8 hodin a rano to dobehne, papa kazde 2 hodky.

olifcek
28. máj 2010

@raa2 este ee, ale strasne sa taha do sedu...dnes som sla na wc, nechala ju na posteli na klinovom, a ona sa zacala dvihat, mraz po mne presiel, lebo len vankus bol vedla nej, aby nepadla dolu na zem, a ona sa dvihat zacala a skusila to asi 5x a stale vyssie...paq sme sa rozpravali na dialku, tak to vzdala x;o))

@selyma tusim...vigantol? niesom si ale ista...

@maminnka krasne spinka...

selyma
28. máj 2010

ale to berieme aj my predpisala to lekarka, urobilo mu to zle?

olifcek
28. máj 2010

@selyma horucky

olifcek
28. máj 2010

@selyma ale tobi ma i cosi s oblickou, sa mi zda

selyma
28. máj 2010

ach jaj, dufam, ze to rychlo prejde

raa2
28. máj 2010

@maminnka ok, ja len ze ked pises ze nepribera 🙂 inak aj mne maly celkom ok spinka uz teraz... 🙂

selyma
28. máj 2010

idem hajat, ahojte

raa2
28. máj 2010

@olifcek sikulka je mala, uz teraz aj ja som pri malom v strehu, ho nechavam priputaneho v takom hojdacom kresielku... mne sa uz pretoci z bruska na chrbatik...

blumka
29. máj 2010

nooo je pravda ze som uz schudla dalsie 4 kg ale este mam 5 do povodnej vahy 😉

olif, krasna foto 😉

olifcek
29. máj 2010

@blumka daki 😵

blumka
29. máj 2010

@olifcek inak, my sme fakt vcera 5 hodin vkuse chodili 😀 teda ak nepocitam tie mini prestavky co krmila Misku Svetlanka a potom ja...ale ked som krmila ja ty si behala z Tete 😀 ona je dobra odtucnovacka, ze? 😀 😀 sa mi necudujte ze chudnem..denne musim xkrat hore dole behat za nou po schodoch a nosit ju, lebo ona nevie dolu zist...vyhanat ju velakrat z izieb, oblubena hra Tete je samozrejme nahanacka..ked sme vonku neviem ci mam drzat kociar alebo utekat za nou 😀 😀 no sranda..no 😅

olifcek
29. máj 2010

@blumka no neviem, ci sranda, i ked Ty to tak v pohode zvladas x;o)) ja bych sa zblaznila asi x;oD

blumka
29. máj 2010

@olifcek nezblaznila, neboj...prve dva mesiace boli zabijak, kym sme si vsetky tri zvykli na novu situaciu, ale teraz uz je pohoda...Terezka je dobre decko, obcas ma svoje dni, ked je vzpriecna alebo ked je uz unavena tak nastupuje u nej hyperaktivita, ale inak je zlata...no a Juli si videla...kludas vacsinu casu...

blumka
29. máj 2010

@olifcek mam dalsiu vyzvu pre teba...treba nam meter na meranie Tete a neskor aj Juli, chcem ale dobry kvalitny, najlepsie dreveny a s peknym motivom 😉 nechcem robit zarezy na zarubni 😀 tak ked nieco objavis hod link 😉
dikeeees

zucana
29. máj 2010

ahojte babky tak ja uz dnes odchadazam....
vcera bolo super bola som do stvrt na jednu...mala ze plackala ked som odisla asi to normalne citila....ze idem prec...mama povedala ze som rajda....
kosicaknky krasne stretko ste mali super foto a tete je nenormalna....
zosinka tebe drzim palciaky a vsetko bude oki 😉
no a tu je par fotkos 😉

lenica81
29. máj 2010

caute babenky, kukam stretko vyslo na jednicku... 😉

@olifcek fajna profilova foto... inak, aj ja rozmyslam nad brilkami, lebo ked je Vilko vonku nervny a mam ho mat na rukach, tak silt nestaci... normalne stoja okolo 16 ecok... tak nie zle... 😉 ked su do 2 rokov...

olifcek
29. máj 2010

@blumka IP x;oD

@lenica81 dakujem krasne

blumka
29. máj 2010

@olifcek uz so kukla, take nieco si predstavujem len sa mi na tomto nepacia tie obrazky 😅 ale diky 😉

selyma
29. máj 2010

Ahojte babky, aky mate vikend? Klaudika momentalne spinka a okolo jednej po nu pride babka, aby som si mohla poupratovat

blumka
29. máj 2010

@selyma no..Juli spala od osmej do jedenastej, tak som stihla poupratovat aj navarit, Terezku mi vzala svokra, teraz Tete spi a svokra ma Juli 😀 ale idem uz aj po nu, asi tiez pojde spinkat a ked nie, tak sa s nou pohram...mm je na stavbe, pride az poobede, takze pre mna sobota je uplne rovnaky den ako cez tyzden...ale co uz, nech sa domcek dostavia a potom uz budeme vikendovat vsetci spolu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre