Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. máj 2010

no a mam este jednu makovu 😀 ja a moja Tete 😀

blumka
30. máj 2010

jaj olif, diky za linky...pyzamko mi trebaaa pre Tete ..hlavne dajake s kratkymi rukavkami a keby bolo aj s kratasami.. 😉

matesl
30. máj 2010

blumik, nemyslim dat ho sediet, len tak ako ma predpisane kvoli refluxu, 30 st uhol, aj teraz tak musi mat vanicku zvysenu, proste nema lezat na rovnom ☹

matesl
30. máj 2010

baby moze byt ze po ockovani mi viac vracka?

blumka
30. máj 2010

matesl ja viem ako myslis, len da sa ti v sportovom vyvysit cely clovek? lebo mne napr. len chrbtica...zadok a nohy ostavju a chrbat sa dviha...cely clovek neni problem 😉

matesl
30. máj 2010

ano blumi, da uplne do roviny, ja aj teraz mam ale na prvej polohe a tak tam vanicku ako dr povedala 😉

blumka
30. máj 2010

tak potom oki...lebo fakt dvihat len chrbatik je riziko pri trojmesacnom babatku

matesl
30. máj 2010

jaj pockaj, nie cely clovek ale ide do oplnho lahu...len mu dat taky sklon ako he na tom klinovom vankusi, ci?

matesl
30. máj 2010

pisem jak madar ale kojim 😉

matesl
30. máj 2010

blumi mam gesslein F6 a ide plynule nastavit sklon chrbta

matesl
30. máj 2010

baby ja som taka pazravaaa, stale jem 😅

olifcek
30. máj 2010

no mne oliv na klinovom cestuje...

olifcek
30. máj 2010

@blumka nadherna fotka! 😵 😵

matesl
30. máj 2010

olif ved aj mne a dr ze naklonit celu postielku, ale to by som ho nasla az dole na tyckach 😅

olifcek
30. máj 2010

@matesl 😅

blumka
30. máj 2010

tak uz neviem ako teda sa dviha, ale ak takym sposobom, ze napr dieta lezi a ked ho dvihas tak mu nadvihujes len chrbati a ritka je stale v rovnakej pozicii, tak to by som este nerobila, leno to je nieco ako sedenie...take male babo moze byt naklonene ale cele, ze v podstate lezi na rovine len ta rovina je naklonena 😉

inak si tlaci na chrbticu lebo nema este dostatocne vyvinute svaly na to aby tu hornu polovicu tela udrzalo 😉

olifcek
30. máj 2010

@blumka uz prisiel mailiiiik, idem platit next...uz dalsi, hehe

granado
30. máj 2010

ahojte baby , tie čo pozerávate tancovanie na markize, je te Krajnová tehotná alebo nie?

blumka
30. máj 2010

@olifcek aj mneee...juj tesim

laxity
30. máj 2010

olif....super 🙂 ....a to už druhý? čo si všetko objednávala? Ja som robila teraz objednávku a domrdala som to trochu, tie legíny s tým motívom na zadku čo si aj ty objednávala, tak som dala, že 3-6mesiacov a chcela som dať 6-9, no ale holka napísala, že sa to už nedá....tak snáď vynosíme 🙂 . Lebo tieto veci čo mi teraz prišli, tak jedny legíny sa mi zdajú byť malé 😕

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

nevadí bude to mať ako trojštvrťáky 😀

blumka
30. máj 2010

granado ja som tieto babiky uz videla, su ludia ktori sa k nim spravaju ako k detom, nakupuju vybavicku, jedlo, maju zariadenu izbu atd...mne to pride chore...a ja osobne sa bojim takychto "hraciek"... 😅

laxity
30. máj 2010

tak mňa mailííík potešil, písala mi, že legíny sú neni...tak som rada 🙂

blum...možno ľudia, ktorí nemôžu mať deti 😕 ...prvý krát to vidím...

olifcek
30. máj 2010

@laxity
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/11/3 kod 490-132-X45, velkost 3-6 mesiacov

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/11/4 kod 491-884-X45, velkost 3-6mesiacov.

uz cez 50eur dokopy, hech...skoncila som na chvilu...pri tomto pomalom pempe rastu to ale vsekto dlho ponosi x;o)

blumka
30. máj 2010

laxi, no hej...ale prave to je podla mna chore ze ak nemozem mat dieta tak sa staram o babiku...no divne...
ale jedno pozitivum tie babiky maju, nechaju ich spat celu noc 😀

olifcek
30. máj 2010

@blumka 😅 jo, respect pred takymi hrackami...mne tiez nahanaju strach

@laxity no tak vidiiiiis x;oD stastie na Tvojej strane stalo

olifcek
30. máj 2010

jo a nechcu byt na prso cely cas 😅

blumka
30. máj 2010

a ja som teraz zistila ze jedny leginky nebudem mat, som myslela ze jedny pre Tete, lebo jej som dvojo objednala ale to pre Juli a jej som len tieto jedny a prave tie boli vypredane ☹

blumka
30. máj 2010

@olifcek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre