• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
no ja uz idem spinkat, teda asi toho zas vela nenaspi, no ale aspon sa budem tvarit..dobruuu :wink:
30. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku aj ja idem, len ešte neviete čo je s garonkou? aj som jej posielala spravu a nič :frowning2:
30. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby. My dnes ideme na klbiky, tak drzte palce. Vikend narocny, so svokrou a svagrom. Ale uz sme opat same.
31. máj 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
my sme hore uz od pol siestej, akosi sa nam rana pokazili. Juli vedela spinkat aj do siedmej a uz asi treti den sa budi o pol siestej..ale nevadi, zvykneme si aj na to... :wink:
inak vcera vecer pred spanim mi vypila 180ml mlieka a tvarila sa ze este by si dala...neviem , neviem ci nebudem musiet zacat s prikrmami skor ako som planovala, ked jej mliecko prestava stacit...mozno tie place co u nas mame su aj z hladu.. :unamused:
31. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat drziiim, ale bude to ok, to je jasneee x;o)

@blumka a my dnesne rano konecne ako tie predtym....vyprdkala sa, vykakala a hned super nalada...predoslych 5 dni bola malicka mrzuta, asi kvoli kakaniu...neviem..trapila sa dost...toto sme nikdy nemali a snad je to za nami uz...
31. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to moze mat rozne priciny..mozno si aj ty nieco jedla a to malej nesadlo...no sak ani my dospeli nie sme vzdy rovnaki aj ked jeme rovnake veci :wink:
31. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka praveze som nic nezmenila, hech..ale uz papa probio, jednu rano a druhu vecer, zacala som vcera a dnes uz prinieslo ovocie x;o)) kraaasne sa rano vytoto, a vela vela :dizzy_face:
31. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mozno jej to probio chybalo :wink:
31. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat videla som ten plagat na zumbu v Urale, nie je tam telefonne cislo , ale tak sme si s kamoskou povedali ze v stredu pojdeme :wink: ked nas vezmu zacvicime si a ked nie tak pojdem domov, ved to nie je daleko :wink: pridas sa?
31. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jasne ze sa pridam. Stretneme sa tam?
31. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat i ja bych sa hybala, ale maju by som muelamat na rukach...to asi nem dobre, co? :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...mne ide bus tak dost natesno, tak ja pridem uz z domu oblecena na zumbu, aby som len vyskocila z busu a sla rovno cvicit...tak sa mozme stretnut uz priamo vnutri aby si na mna vonku necakala a potom nebudes stihat ani ty :grinning: daj mi na seba kontakt, keby nieco ti napisem sms..keby mi daco do toho prislo alebo tak :wink:
31. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hi, mozno vynajdes nejaky novy styl zumby... :grinning: ze batolazumba :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jo, otec ma vola klokania mama...a to bolo este predtym, nez sme manducu zacali vyuzivat, hehe... a Oliv klokanie mlada...kedze len sa na mne nosit chce a len pri mne byt :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

vyspinkané?

olif...hezká šiltovka :slight_smile:

My sme vyhajuškané až moc...9,5 h...takže dnes budeme mať veselo :grinning: . Chcela som ísť pozrieť do práce, ale nem dobré počko tak asi budeme domena :unamused:

aj mne by sa zišlo cvičenie :confused:
31. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko my dnes noc nic moc od 4-6 hore idem vas docitat,cez vikend som nemala vobec cas na kona :unamused:
Laxi daj mi aspon 3 hodinky spanku :slight_smile:
31. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

komu som chybala granado? idem si vas dočítať :slight_smile:
31. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex...rada by som, aby si si pospala, keď tak tak darujem ti tie dve hoďky čo spí ešte potom po papaní :wink:

garon...ta kde si sa stratila? :confused:
31. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi ja tu :grinning:
31. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka tie kamee vidis aj volnym okom??? tobimu je uz lepsie? a Tebe??
31. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ee nevidno nič ale už je to oki len pôjdeme na utz koncom juna a odoberieme moč pak na rozbor a uvidime čo ďalej, aaale to su len veľmi mini kamienky skoro ako zrnko pomletej kavy, teploty už nemame aj do normalu sme sa vratili, krasne spinkame cely deň aj v noci
ale Tobik sa po rukach chce niesť tak dnes kupime ten baby vak lebo fakt pridem o chrbat :unamused:
31. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera svokricka, ze nech si olivku nevyhadzujeme i ked sa jej to paci....profilovka a ine foto v albume...nastastie na to upozornovala, lebo jej mm mohol napisat, ze v ziadnom pripade nie je vyhadzovana, ze ju ely cas drzime na rukach, ked sa takto hrame, ze maximalne lietadielko, to e ta fotka s popisom, ze v ramci hry krici na tatka...x;o))) aj to samozrejme tak, aby neboli prudke pohyby :wink:
31. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby jak vam fajne bolo na tom stretku a my sme sa trapili :pensive:

blumka aka šíhla i ja chcem tak vyzerať :confused:

olif foto v profile supeeeeeeeer :wink:
31. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a nie radsej manducu alebo satku? baby vaky pohoreli, vraj sa v nich babo moze udusit...

vies, ja niekedy vidim olivke pri prebalovani take priezracne zrkna, asi 1x1mm...ale pride mi, ze je to z plienky, alebo vlhcenych vreckoviek....preto sa pytam..
31. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak hra na lietadielko je v pohode sice my sa tiež tak hrame ale sranda Tobi je ako na vyhliadkovej veži ak je ockovi na rukach je vysoko a zhora na mňa pozera :grinning:
31. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek či manduca či ako sa to vola len neviem akyyyyy :unamused:
@garonka jj i v albume mam par foto kde ollivku tato hoore drziii, jej sa lubi divat sa na nas zhora x;oD
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok