Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
31. máj 2010

mami, praveze ja som z navodu vycitala, ze ked je babo male, ma to byt rozzipsovane, aby vlastne malo schovanu a opretu hlavku, no a ked je vacsie, tak zazipsovat, aby sa mohlo divat von. Tu je to zobrazene tiez tak
http://www.nosime.sk/kategoria300-manduca

olifcek
31. máj 2010

@garonka my mame hneduuuuuu

maculik
31. máj 2010

kati, vidis, aj ja som sa ta chcela na to spytat - my uz super, nic tam nema, len ked napr.ho dam dolu tvarou na nasu plachtu, ktoru periem v normalnom prasku, tak vtedy sa mu to podrazdi, ale inak uz ma licka krasne ciste 🙂 🙂

garonka
31. máj 2010

@olifcek z toho linku čo dala macu?
I JA chcem taku joj len či sa bude Tobimu v takej pačiť nie aby sa mi v tom nervačil lebo sa poskladam

olifcek
31. máj 2010

@garonka jo......ked pojdeme von, mozem malu z manduci vybrat, vyskusas s tobim a paq snad tam oliv znova vlezie a nebude protestovaat...

@zucana ako pokozka malickej? uz ok?

matesl
31. máj 2010

diky Kati...ja len ze v navode bolo ze prerusit kojenie

idem s nim trochu navzduch hadam pospi a nebude chvilu grckat ☹

garonka
31. máj 2010

@olifcek my by sme vyskušali a Olivka nam dovoli ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
31. máj 2010

@garonka aleboooo...ked budes mat cas, zajdi, abo nech ta mm prinesie i s malym, vybehnes po manducu, vyskusate, to uvidis hned, ci v nej bude chciet byt, a o cca 10minut prinesies...len sa lahko oblecte, bo sa zapotite v nej... 😉

maminnka
31. máj 2010

my mame bordovu Manducu.
Kati, dones maleho na dve hodky, ja ti ho pokocikujem a ty si pospis 🙂
Macu, diky za link, ja som to pochopila uplne inak, neviem kde mam hlavu... 😒 😒

janielah
31. máj 2010

AHojte dievky, ako sa mate?

Ja som mala zdravotne komplikacie, takze som sa ani stretnutia nemohla zucastnit, co ma velmi mrzi... ☹ ako bolo? Kto vsetko bol? Chybala som vam tam 😀 😀 😀 ???

Ja som mala pretrvavajucu bolest hlavy uz asi dva tyzdne, az to vyvrcholilo tym, ze sa to nedalo zniest, bola som slaba na odpadnutie, zacala som strasne vracat a napinalo ma v kuse, az som vracala samu zlc, nemohla som otvorit oci...volali mi zachranku, napichali mi nejake injekcie a musela som lezat.

Tak mam taky kludovy rezim, tatinko nam musel zacat viac pomahat, lebo to bol kolaps organizmu z totalneho vycerpania...budem musiet si vzdy pospat, ked spi aj Krpka, lebo inak sa mi to vrati a poviem vam, nebola to sranda, myslela som, ze mi bije posledna hodina... 😖

Co je tu nove? Nikto nie je znovu tehotny ??? 😀 (lebo u nas prebehol prvy sex 😀 tak preto sa pytam 😀 )

laxity
31. máj 2010

macu...a čo si to neobjednáš ako my cez mimibazar? Vyjde to myslím ladcnejšie 😕 , teda kamoška mi spomínala, že tam včera kúpila set za 20 evri a ona ho má za 16,90 síce plus poštovné...no ako chceš 😉

garon...to je supéééér, čo to vlastne je? nečítala som vás, ak si to tu už písala 🙂

maculik
31. máj 2010

laxi, a kde to maju cez mimibazar?

jani, teda, to si mala fakt stastie, ze aspon ten oddych ti pomohol. Ty si toho veru mala velmi vela, vsetko to ucenie a do toho malinka, aj tak ta obdivuje, ako si to zvladla... Tak len oddychuj, venuj sa uz len malej a manzelovi a sebe a ved domacnost chvilu pocka, kym sa nedas dokopy..

my ideme trochu von, lebo maly spal prosimpekne plnych 5min a uz ho pocujem, tak nechcem, aby bol nervny z nevyspania, idem rovno aj nakupit, kym neprsi.

garonka
31. máj 2010

idem umyť podlahy kym pride Tobiho au pair 😀

garonka
31. máj 2010

@laxity no mame veľa vapnika, z toho sa urobili kamienky v moči take mini mini boli i teploty nedali nam nič len Tobi sa denne musi nalogať 150 ml vody 😠 ja zurim lebo odmieta všetko od lyžičky po fľašu

olifcek
31. máj 2010

dufam, ze sa zoske nestane co janke...jej mala davaod zaciatku zabrat...malo spiunka, vela place a este reflux...

supi
31. máj 2010

Ahojte 🙂

aj my mame Liliputi, mei-tei je fajn akurat mala zatial protestujem pri noseni 😖

svetlankat
31. máj 2010

Caute baby, my sme spat z klbikov, mame jadierka neosifikovane, musime ist na kontrolu este v auguste, ked bude mat Miska pol roka. Mame s tym nejake skusenosti? Je to velky problem? Inac bol nalez ok, akurat tie jadierka.

@janielah setrit sa a spinkat, vela pit. Ja som to tiez zazila, ale bez bolesti hlavy. Mala som to zvracanie, hnacky a velmi silne triasky. Len sa setri.

zucana
31. máj 2010

cafte baby tak my sme spali od 10tej do 10.40 s 3 papaniami 😅
baby vcera som dala fotky ako mala kuse uz hracky myslite ze su to zuby??? dala som do textu
katina veru mm sa tesil ako maly a poskladal stolik so stolickou pre malu a kupil kvietky 😵
idem o chvilu do obchodu lebo v chladnicke je iba masl0 😀
garon snad uz bude oki...
olif supis fotka 😉
zavidim zumbu ale budem asi s kamoskou chodit na cvicenie vo vode 😉

zucana
31. máj 2010

jani jasne ze si chybala dufam,ze si uz oki a ze sa uz nic podobne nestane...a ved malinka ti tak krasne spinka

janielah
31. máj 2010

no ano zuci, spinka ona celu noc, ale aj tak som ja stale unavena, musim si s nou pospat doobeda, ked mi taha tie tri styri hodinky...asi to kojenie ma tak unavuje, neviem...
alebo pojdem este aj na krv, ci toho zeleza nemam stale malo...alebo co...inak si kocka velika na fotkach 😉

zucana
31. máj 2010

teraz kto ja ci viki ??? 😀 😝
inak som na slovensku pribrala 2kila fasa...oddens som na diete

olifcek
31. máj 2010

@zucana aspon fajne maslo? x;oDDDD

i oliv vsetko hryzie uz par tyzdnov...i slinta ako maly boxerik x;oDDD zubky az ked budu dasienka cervene a opuchnute, vraj...x;o)) ale mas velke a sikovne babo, takze i zubky mozu skor, preco nie? x;o) idem kuk fotos...

olifcek
31. máj 2010

@janielah janka a beries aj nejake vitaminky, alebo papas vela zeleniny?

@zucana 2kg? tam u vas v horucavach uz pozjtra budu dole x;o)

olifcek
31. máj 2010

@zucana jaaaj a dakujem 😵

maminnka
31. máj 2010

@zucana
moj syn zacal zurivo hryztr hracky, ked mal 3.5 mesiaca a prvy zub mu vysiel ako 8 mesacnemu.... ale dasienka ho svrbeli dlho predtym.

olifcek
31. máj 2010

@svetlankat netusim...

olifcek
31. máj 2010

@maminnka to, ze babo svrbia dasienka zistim ako? 😅

zucana
31. máj 2010

moja si ich sucha prstami.....
tak budem kontrolovat dasna 😅

janielah
31. máj 2010

zuci obe 😉
oli, neberiem vitaminy, ale sem tam dam jablko, alebo mi manina zapecie zeleninu....uvidim ako mi vyjde to zelezo z krvi....a uvidim do kedy budem kojit, mna to zrejme velmi vycerpava...
babky vy sa necitite z kojenia take unavene?

zucana
31. máj 2010

jani a nejake multivitaminy nechces brat?ja beriem multicentrum materna co pocas tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre