Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
31. máj 2010

jani vitaj v klube, ja uz to mam tiez za sebou ....bolest hlavy na umretie a vsetko som vygrcala....este aj maly mi stale nespi v noci...ja neviem co je to spanok uz 3,5 mesiaca....uz tiez fungujem ani neviem ako. niekedy sa uz bojim ze sa z prechadzky nevratim bo netrafim...a uz si ani nepamatam co vravim.
boli tu aj nasi cez vikend vzdy som lehla ked kocikovali ale to sa neda dospat za hodku 😖

matesl
31. máj 2010

Olif
a mala Viki vobec nie je taka velika ako na foto 😉

matesl
31. máj 2010

baby kolko moze byt babo uplakane po ockovani, on takyto nebyval dokelu ☹ takze uz ani noc ani den nebude OK 😢

blumka
31. máj 2010

zuci mozu a nemusia to byt zuby...aj Terezka si pchala ruky do ust od 4. mesiaca aj vela slintala a prvy zub vysiel az v 8. mesiaci...a to sme ho uz nasli vonku, ziadne reakcie predtym neboli...

baby, na tu unavu skuste nejake multivitaminy, zelezo alebo nejake homeo...a nebojte sa to fakt prejde..musite sa nastavit na to ze to naozaj prejde, ze toto je len velmi takze ale prechodne obdobie 😉 a jasne ze vela pit, papat velmi vyvazenu stravu a ked sa da tak spat s detickami..upratovanie pocka, varte aj na 3 dni dopredu a upratujte len jeden den v tyzdni 😉

olifcek
31. máj 2010

@janka juj, ja som byvala takneznesitelne unavena asi prve dva mesiace, az na odpadnutie mi bolo...nezavidim Ti tento stav x;o(( ja beriem centrum materna a fakt dodavaju silu, a i vitaminy, kedze sa nie vsetko mohlo a moze...

cukruska1920
31. máj 2010

Ahojte....potrebujem od vas poradit... kazdy den citim babo ale len sem tam...nieze stale....a dnes som ho este vobec necitila...co to je? alebo je to normalne? sa zacinam bat 😕

olifcek
31. máj 2010

jo i oliv si pcha rucky do ust asi od tretieho? mesiaca...mamka, ze zubky jej pojdu, uvidis...heee, a stale nic x;oD nastastie x;oD

@matesl som presvedcena, ze je viki veliak ako blumkina julinka x;o)) pekne buclate babo, ako ma byt x;o)

@matesl niekde som citala, ze do dvoch tyzdnov po ockovani bude uplne ok, ako predtym...no mne to pride ako dlha doba...

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 ahokyy. ja si pamatam, ze prve pohyby prisli az okolo 19-20tt, a bolo v poriadku, ked sa jeden den babo neozvalo...tusim od 25tt sa ma ozvat denne aspon raz a neskor, po 25tt trikrat za den minimalne...ale mozno nepamatam presne,uvidime, co kocky napisu este

cukruska1920
31. máj 2010

oli...no ja som zacala citit tri dni pred 18tt len asi 3-4x do dna citim a dnes zatial este nie 😔

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 daj si cosi studene....uvidis, preberie to babo? babatko je hore maaalinko zatial....prespi skoro cely den i noc x;o)

cukruska1920
31. máj 2010

@olifcek to vazne tolko spi? tak snad to bude ok 😉

matesl
31. máj 2010

@olifcek

juj a to ked ich ockuju kazdych 6t tak za mesiac znova po tom ako sa znormalizuje...ach jaj

a Vikinka fakt nevyzera NAZIVO AKO TUCKO JE UTLUNKA len ma faldiky na nozkach...no vaaazne 😉

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 jj, tusim ma prespat 20hodin ak nie i kusok viac, v pohode, neboj sa x;o)
i ked mne sa to vravi....viem...x;o)

@matesl no ockoju kazdych 6-10tyzdnov...nastastie len 2x paq dlhsie je prestavka...das si druhe ockovanie rozdelit ako urobila maminnka?

a jo, verim, ved i na fotkach vidiet, ze len nozicky ma mischelinkove x;O)

matesl
31. máj 2010

@cukruska1920

ja som babo pocitila az v 18tt ale to nebolo este pravidelne kazdy den...vobec sa nestresuj kvoli tomu este je malinke a plava a nemusi byt zrovna pri stene maternice 😉

cukruska1920
31. máj 2010

@olifcek a take kopance citit kedy....? lebo toto citim len take sklabanie svalu alebo tak nejak

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 juuuj, kopance? ja som citila, ked som si lahla na chrbat, prevazne spinkat uz...tusim okolo 23-25tt? .. uz i ked som sedela tak riadne kopala v oblasti pupka a pod nim 🙂

cukruska1920
31. máj 2010

@olifcek ja ked citim tak pri pupku nalavo...vacsinou len tak

@matesl mmh...to moze byt pravda.. ze plava a citim ho len ked sa opre o maternicu....tak snad to bude v poriadku...v stredu mam poradnu tak som zvedava...

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 ale to este niesu kopance...x;oD ja som si v praci az bruchomusela chytit, alebo sa poprechadzat 😀 😀

cukruska1920
31. máj 2010

@olifcek kopance nie...ale aj to som bola rada ked som to citila a teraz niiiiiiic

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 daj si studeny pomarandovy juice, alebo fantu 😵

cukruska1920
31. máj 2010

@olifcek nemam nic z toho...ale dam si studenu vodu

olifcek
31. máj 2010
cukruska1920
31. máj 2010

@olifcek stale nic....kaslem nato... ked sa nato nebudem sustredit tak sa ozve... len sa bojim potom zbytocne

olifcek
31. máj 2010

@cukruska1920 neboj, i matesl potvrdila, ze je to v poho

raa2
31. máj 2010

@cukruska1920 cim viac sa budes sustredit tym neskor to pride, vybodni sa na to ved teraz to este vobec nie je tak citit ako o par tyzdnov, to este len budu kopance, v 18 tt som vobec maleho necitila, len take steklenie mozno...neboj este ta ukope 😉 moj maly sa od toho 8 mesiaca tak spinal, ze som nevedela zaujat ziadnu poziciu.

zucana
31. máj 2010

jeeej cukruska nam tu navodila tu atmosku tehotenstva... 😵 ja som citila pohyby az od 20tt....a kazdy den zo zaciatku nie....
matesl dik za info o vikinke 😀 veru veru ma iba mischelinky ale poriadne aj sa zaparuju a ma tam cervene musim stale natierat 😠 horsie jak zadocek 😲

olifcek
31. máj 2010

@zucana nevadi, je krasna, pokojna a spokojna, to je hlavneeee . uzasne a zdrave babo 😵

matesl
31. máj 2010

cukrus fakt na to nemysli...ono viac spinka babo teraz, este je moc skoro citit pohyby pravidelne a hlavne som citala, ze to ze ich citis je az to ked sa maternica dotykka okolitych organov lebo vo vystelke maternice nie su nervove zakoncenia, cize to musi babo fakt riadny bengal robit 😎

matesl
31. máj 2010

baby mne doma krpaty spi len na cecku...inak ho nviem uspat, ako to robite vy?

zucana
31. máj 2010

matesl no ja dam do kosa a tam ma pripevneneho takeho zaja a to chyta a potom si chyta oci a zaspi....no mas to tazke ti poviem my ideme zajtra na 2.ockovanie tak som zvedava....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre