Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
1. jún 2010

no tak mali sme taku vymenu nazorov (nekriciacu ale zvyseny hlas ) a vika na nas kukala a rehotala sa 😀
no ze mu je smutno a neviem co a on ako talian ze neznesie spat u niekoho dlhsie ako 1 noc atak.....no ale nedam sa a idem na 2 tyzdne a snad aj potom do tych tatier pojdeme....
luci kupila som v Benetone a je bila a maju aj tmavo fialovu....
idem o 15.00 do mesta s tou slovenkou jej chudacik maly dnes z postielky padol ☹

olifcek
1. jún 2010

zajtra bude rok, co tehu test potvrdil olivku 😉

garonka
1. jún 2010

@olifcek Jej ty špionkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
rezervujeme a letíme 😀

olifcek
1. jún 2010

@garonka nevies, ci ide aj @blumka? 😀 😀 😀

blumka
1. jún 2010

jasne 😉 😀 😀 😀

garonka
1. jún 2010

@olifcek sranda spomenies blumi a ona tu 😀 😀 😀 😀 😀

blumka
1. jún 2010

@garonka 😀 😀

olifcek
1. jún 2010

@zucana mozno i ziarli, chi
@blumka nesklamala si, hehe
@svetlankat ides s nami?

olifcek
1. jún 2010

@garonka hehe 😅

olifcek
1. jún 2010

kupila som mm...chcela som modru, ale uz nemala, tak zelenuuuu XL, bo moj mm vysokyyy

matesl
1. jún 2010

@blumka

ockovali nas minuly stvrtok, od vtedy jak vymeneny, este horsie a to som teda cakala po 3 meiscoch to zlepsenie, len mrnci alebo spi, nic ho dlho nebavi. noci este horsie...uz musi spat pri mne bo by som stala furt nad postielkou co mrnka...a este viac mi grca, teda od vtedy stale, denne...a teploty nemal...ako by sa mu travenie este pohorsilo, aj ked to asi s tym nemoze suvisiet...ja uz neviem...kazdym dnom cakam zlepsenie a dockam sa tohoto... ☹ a este idem dat tie rotavirusy...ach jaj

blumka
1. jún 2010

matesl, my od pondelka....dnes zatial juli spala tak ako pred ocko, uvidime noc..
a nejdu mu zubky?

olifcek
1. jún 2010

@matesl a zrovna tie to asi maju na svedomi....ci este ste neboli ani na prvej? to laxity bola?

blumka
1. jún 2010

kamoske sa v nedelu narodila mala zuzka.. 😵

matesl
1. jún 2010

blumi uz ? 😅 slinta jak psicek ale dasienka nema cervene

olif este sme na rotaxe neboli, len do noziek zatial dostal. teta je pediatricka a ten rotarix mi odporucila aj ked nie je ani ona zastancom ockovani

olifcek
1. jún 2010

@matesl rota je sirupcek, cize aspon to....

olifcek
1. jún 2010

@blumka aka mala? 😀 😀

blumka
1. jún 2010

@olifcek 2800 😀
matesl kludne... poznam babo co malo v 2, mesiacoch prvy zub....nic nie je nemozne 😉

blumka
1. jún 2010

@olifcek krasne torty...moja kamoska aj moja mamina tiez robia...ta kamoska by som povedala ze este krajsie ako tieto tu..a moja mamina ta si zasa rada vymysla novoty...a tiez jej to ide super 😉

olifcek
1. jún 2010

@blumka potrebujem taku v Ke....mm na narodky v novembri chcem nieco take speci...minuly rok, teda predminuly, kedze minuly som doma lezala, dala mm urobit v aide len vrch na zelanie a bol to horor....

matesl
1. jún 2010

take je hrozne pocko, ale uz to doma nevydrzim s malym, je to dokola to iste a papa mi potom aj po hodine...ideme to pretrhnut...idem s nim chodit medzi kvapkami dazda a nakupit si sladkosti, bo mam doma len cokolady a uz by somn aj nejake chrumky a tak 😀

matesl
1. jún 2010

@blumi 😀 ete nestem zuby 😀

matesl
1. jún 2010

ale zas ked si to naraz aj s poockovacimi stavmi prezijem skor bude klud coooo? 😀 😀 😀

matesl
1. jún 2010

@olifcek

hej rota je do pusky, uz som dostala recept, musim si to vybrat v lekarni, ze 55 ecok jedna davka a drzat v chladnicke ideme o 2t na to...a ja som sa pytala dr ci mu to mozem ja dat ked to ide do pusy, ze nie 😅

olifcek
1. jún 2010

ach jaj, tie maminy
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majula28/alb...

@matesl hehe...a jo, viem, ze to stoji spolu okolo 100eur...ja som i rozmyslala, ale bojim sa negativnych reakcii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre