• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek moja neporovnavaj sa Tvoja krasavica je šikovna a ja som prvykrat sedela v 9 mesiacoch a chodila ako 15 mesačna :confused:
1. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka ja som chodila ako 14 mesacna, chiiii
1. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka len som zvedava co neuro [povie :sweat_smile:
1. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akoze...to je sikovne ked v 5. mesiaci ocividne sedi preto, lebo ho tak niekto nasteloval?..olif neblazni...sedenie je medznik, na ktory deti dojdu od 7. mesiaca vyssie
1. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ja ze v 10 mesiacoch chodiiiiiiiii

moja oliv vela lezi a papa...tak snad tiez pride na tie veci vcas, chi
1. jún 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ja som sa narodila v termine a chodt som zacala v 15. mesiacoch..to neries :wink:
1. jún 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. jún 2010 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby

blum...tak ten link čo si poslala s tými písmenkami, no hneď som si ho musela uložiť medzi záložky a keď budem zariadovať izbu, tak určite niečo vyberiem...moc pekné :slight_smile:

tak a včera som sa tu sťažovala, že nechce dudel, že cmúľa len palec a pästičku, tak dnes keď cmúľala palec, rýchlo som vymenila za dudel a cumle dudlík

a idem vás celé dočítať :slight_smile:

a jednu pridávam ako sa už krásne hrá so sicherkou :slight_smile:

1. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tu je :grinning:
1. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek jasne ze idem s vami, trosku opozdene ale predsa, uz vsetci odisli, ostali sme s malou sami a ona chudatko od vycerpania zaspala.
1. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jja ...tiež nádherné čiapočky, už som si aj vybrala...idem objednať :slight_smile:

@mmaarrttiinnaa...gratuľujem :slight_smile:
1. jún 2010 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matesl, ja na to očkovanie tak nadávam :angry: , lebo mne Liv spávala od 21.30 do 5.00-6.00 hod. a odkedy ju zaočkovali, tak to je hrôza, už okolo 1.30 hod. buntoší a potom skoro každú hodinu. Fakt neviem, či je to náhoda, ale začalo to nocou v deň očkovania :confused:

košičanky, keď budete kupovať letenky do IT, tak myslite aj na mňa ... aj ja chcem ísť do tepla, tu je hrozne, vkuse sa leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 som chcela ist minule s muzom za tebou, ale velmi sa ponahlal a isiel skoro rano, tak snad niekedy dame stretko :wink: My teraz riesime plavanie, lebo nas zasa vytapa :cry: Nech uz neprsiiiiiiiiii, idem s Vami baby
1. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teus, veď som ťa aj čakala, tak nabudúce s ním určite choď a dáme si kávičku.
1. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 jasnacka, dam ti vediet :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poslala som ti t.č., aby sme sa vedeli dohodnúť, keď sa sem budeš chystať :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si nechcela mysliet ze to spanie sa zhorsilo po ocko ale ked uz aj andrejka hovori..no tak neviem...dufam, ze to fakt je len nahoda a mozno na deti vplyva pocasie
1. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a už sme aj zaspali :grinning:

1. jún 2010 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som tiež povedala, že to je skôr počasím...teda Natálka ten problém nemá, ale kamarátka mi tiež spomínala, že jej malá je zrazu dosť mrzutá :confused:
1. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj maly je dnes tiez velmi nervozny, ale aj my sme vsetci, lebo momentalne sa na nas vali privalova vlna z vedlajsej dediny, muzi davaju vrecia a uz mame aj vsetko vyprazdnene
1. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a navyse dcera bola dnes na plaveckom a plava celkom dobre a rada, len sa nevie potapat a vraj na nu ucitelka kricala, ze sa musi potopit a uz tam nechce viac ist :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teus...fúha, krízová situácia? no držte sa a nech sa konečne to počasie upokojí :unamused:
1. jún 2010 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blumka, u Livky to nie je počasím, ju očkovali ešte 27.4., teraz 10.6. ideme už druhýkrát :unamused: :frowning2:
1. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@teuska asi je potrebné učiteľku potopiť, ťava jedna.
1. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@teuska fuha, drzim prsty.....i u nas len leje a leje x;o((( ale nam osobne nic negrozi...

a ta ucitelka...skoda, ze osm tak daleko...chcela by som od nej zaplavat motylika, aj by som jej ukazala ako!
1. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja inak nechápem, v tomto počasí by mala Liv nonstop spať a ona dala dnes 2x 10 minút a raz 25 minút, to na aké baterky funguje :confused: :sweat_smile:
1. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok