Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
2. jún 2010

@blumka suhlasim s tebou, aj ja si myslim, ze je im to trosku prirodzene z toho bruska.

blumka
2. jún 2010

@garonka hej o sobote viem 😉
a ja myslim ze voda v uskach nevadi, ved aj pri kupani doma vo vani vojde a nevadi...len asi treba v bazene dodrziavat aj nejake ine zasady ako doma...ja som to len o tych usiach niekde pocula...ale no...vela bab chodi plavat s detickami a vacsie percento si to pochvaluje 😉

olifcek
2. jún 2010

@svetlankat super, skus zistit, ci vie, kde to na mieri je x;o)

@blumka moja oliv, ked sme boli 1x vo vani, ponoria hlavu, lebo chcela vidiet stupel vane, hehe...a casto ponori ksichtik a rehuna sa na tom...ja len sa bojim, aby vodu nepila takto...

no jo, oliv bola vo vode 7,5 mesiaca, aleeeeee uz 5 mesiacov a 2 tyzdne je na suchu x;oD

svetlankat
2. jún 2010

@blumka a ake stare su tie deticky? lebo pocula som neviem ci pravda, ze niekde sa moze plavat az od 6. mesiaca

blumka
2. jún 2010

@olifcek vidis...deti maju vodu radi, lebo je pre nich prirodzene sa clapkat... 😀

garonka
2. jún 2010

@blumka ja sa teraz smejem, že ako na to Tobiho pripravím 😀 lebo doma mame sprchovy kut 😀 a vanička je mala takže 😀
synovec vodu od malička zbožňuje a si pamätam tu radosť u nich vo vani keď mi ukazoval ako plave a ponara sa 😀
to plavanie síce vyzeralo akože 😀

olifcek
2. jún 2010

@blumka i moja svokra, ze nech nemacame uska...x) ale vo vani to nejde, ze nemacat x;o)

jj, niekde plavu od 6 mesiacov v bazene...

blumka
2. jún 2010

@svetlankat oni uz maju 8 mesiacov, ale znami vraveli vraj su tam rozne vekove skupiny, ale tiez tusim hovorili az od 6. mesiaca...lebo som si este povedala ked som sa s nimi o tom bavila ze nemoze este juli ist...no ale ja aj tak nebudem chodit plavat, jedine v sobotu s mm ked sa uz prestahujeme..lebo teraz cez tyzden nemozem s dvoma detmi a v soboty je mm na stavbe

svetlankat
2. jún 2010

@olifcek niektore deticky maju vodu radi, ine nie. Ako pises, olivka ju zjavne rada ma, tak nemal by byt problem. Moj synovec o plavani nechce ani pocut. Ma pat a pol a ma problem s umyvanim vlaskov co sa tak boji vody. Sestra nevie co s nim robit. V skolke maju plavecky vycvik a on nechce ist, no neda sa nutit. Ale je to skoda

blumka
2. jún 2010

@garonka keby si videla co robi terezka vo vode...ale ona sa boji ked jej do oci ide voda 😀 ale inak sa clape...sak mali moznost baby vidiet vo fontanach 😠 😀

@olifcek ved aj mne tak vravia, ze pozor na uska, no ale ako?

olifcek
2. jún 2010

@blumka juli ale v pohode vyzera na 6 mesiacov, chi chi..u oliv mi verit nebudu, hehe

garonka
2. jún 2010

@olifcek na mňa sa moja babča vyčertila keď som v sobotu vybrala Tobiho z kočíka že to kde svet videl a nedrží hlavu a tie jej dristy 😠
a keď som povedala, že pôjdem pre skafander aby bola spokojna tak sa urazila, že ma zareže lebo mam britky jazyk neviem aky to myslela lebo tomu slovu som nerozumela 😅

svetlankat
2. jún 2010

@blumka to hej s dvomi by to bolo asi komplikovane.

olifcek
2. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀

garonka
2. jún 2010

@blumka ja som ju nevidela 😔 fňuk a ona je taka rozkošna
i ja chcem na stretko s vami nech nesme u chorí ☹

olifcek
2. jún 2010

joj, hej, a aj na vahu, ze super...a ze ona to vsetko krasne dozenie x;oD a ze super, ze je kojena, a nech dalej berieme vitaminky, ze to vsetko je super na vyvoj mozocku x;o)

olifcek
2. jún 2010

@garonka ja nechcem V volat...bo sa budu pytat, ze ok a kedy pridete? a ja , ze necakaj ma uz nikdy 😀 😀 😀

garonka
2. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 nezavola ani ja lebo fakt potom budu vyzvedať, že prečooooo no tak fajne aspoň si toho 8. juna urobím super deň mam narodky no 😀 😀 😀

a inač prídu nam koncom jula robiť oknaaaa jupíííííííí ale ešte treba naškrabať eura 🙄

olifcek
2. jún 2010

@garonka nam zaciatkom juna dvereeeeee x;oDDDDD

garonka
2. jún 2010

@olifcek šak už je junnnnnnnnnnn 😀 😀 😀 😀 😀

a ujo nam včera okna meral no bol zhrozeny v akom stave su no teším na nove len kam ja s Tobim na dva dni pôjdem musíme z domu na cely deň vypadnuť 🙄

olifcek
2. jún 2010

@garonka no saq viiiiim a tesiiiiiim

i my mame hrozne okna...v kuchyni a v trucovni ani otvorit nemozeme, bo vypadnu 😀 😀 v spalni a v obyvacke mame stale mierne vetranie, nepomohli ani penove izolacie, hehe

garonka
2. jún 2010

@olifcek no my v spalni otvoríme provizorne aby kus vyvetralo ale opatrne nech nevyletia 😀 a balkonove dvere piskaju ako šialene 😀

budeš nove dvere stale leštiť a odomykať zamykať 😀 😀 😀 😀

laxity
2. jún 2010

olif....no supééééér, vidíš, všetko je ok, môžeš byť šťastná a vidíš aká je Olivka šikulka niet sa čoho báť 🙂 . A kedy chceš začať s plávaním? Možno ste to písali, ale nestihla som dočítať 🙂

ja by som tiež chcela...U nás v Pezinku to je a stojí 110 evri 8 krát

http://www.moko.sk/?utm_source=azet.sk&utm_medi...

laxity
2. jún 2010

tak a už je vraj prvá obeť kvôli povodniam ☹

olifcek
2. jún 2010

@garonka lestit? aninahodou, hehe a zamykat nebudem musiet 😀 😀
@laxity hoc aj hned ale asi pockame este 2 tyzdne 😵

maculik
2. jún 2010

Dobre ranko 🙂
No kosicanky, vy sa cinite dnes, pozeram poslednu stranu a vidim len vas 4 😀 Akurat laxi tu zastupuje aj iny region 😀

Tu je dnes krasne slnecno, 22st, boli sme v meste dokupit plienky a par drobnosti, teraz robime obed a pojdeme pre Adelku do jasli, chodi teraz len na par hodin, ked je tu babka.

Bola som rano u dr, lebo mam pod pazuchou taku bolestivu hrcku, ale nastastie to nie je nic vazne, len nejaka infekcia, tak mam na to atb mast. Lebo som sa trosku zlakla. A mam aj prst zapaleny, som si totiz mudro vytrhla zader pri nechte a sa mi to zapalilo a teraz neviem, co s tym, bojim sa, aby sa mi aj necht.lozko nezapalilo. Macam to v alpe a aj tu atb masticku som na to dala, ale zatial nevidim zlepsenie 😒

maculik
2. jún 2010

a vzali mi aj krv, lebo som mala min.rok zniz.cinnost stitnej zlazy, tak som ho poprosila, nech mi to skontroluje teraz po tehu. A brutal mi padaju vlasy, tak mi aj hemoglobin a zelezo skontroluje, no som zvedava.

laxi, to fakt? Boze, to tam musi byt strasne ☹ ☹

maculik
2. jún 2010

laxi, kde si kupila tu sicherku na hranie?

raa2
2. jún 2010

@maculik aj mne padaju ako dive, takto mi v zivote tie vlasy nepadali, uplne chumace vlasov, neviem co s tym mam robit... ☹ davas si nieco na to?

maculik
2. jún 2010

raa, beriem teraz par dni vitaminy, ale neviem, ci ti oimoze. lebo to moze byt aj poporodny stav. len ma myli to, ze pri adelke mi zacali hned padat, ale teraz mi zacali len pred cca 10dnami. Tak preto neviem, ci to je tiez hormonmi alebo cim.

laxi, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre