Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. aug 2009

vevoncek je aka stihlunkaa..wow..peknu postavicku mas veru x;O)

nedockava nem, my si srandu nerobim,e prave naopak x;O)

nedockava4
3. aug 2009

olif...ved preto 🙂
vevoncek...ozaj si velmi stihlucka....to ja radsej svoju fotku ani nedavam ☹

zucana
3. aug 2009

vita vevon no dlho si veru nebola ;)
a kolko ti namerali?
a brali ti aj krvicku?
v 177tom ti podla mna budu brat tu krvna to AFP co sme kecali pred chvilou 😎

vevoncek
3. aug 2009

zucana a to čo je môžeš mi to vysvetliť nech som v obraze?

inak baby to som už mala trošku bruško už som sa vytešovala že konečne to je na mne trochu vidieť a vy píšete že som štíhlučká 😀 ale mali ste si aj vy podávať fotky nech si môžem pozrieť aj ja ale to budem v strese že vy už budete mať také krásne guľaté brušká a ja stále nič ale veď ja to dobehnem. ale veď to je jedno časom aj tak všetky skončíme ako súdky pivka 😀

ja som bola taká zaneprázdená že som sem vôbec nestíhala ja som už potom vôbec nedodržiavala tie vychádzkové hodiny ale som behala kade tade a kúpila som si pár nových teplákov a jedni gate dlhé ale také prefukovacie na gumu a tento týždeň sa chystám kúpiť si konečne aj dlhé rifle tehu na zimu inak už začínam cítiť že sa necítim pohodlne v tom čo som nosila voľakedy aj dnes som prišla do roboty v teplákoch

vevoncek
3. aug 2009

a keby ste videli ten moj ksicht vyhádzaný som bola minulý týždeň kôli tomu aj u kozmetičky a tá sa za hlavu chytala chúďa a hneď ako ma dorýpala všetky pupáky sa mi zapálili ale našťastie teraz to je už celkom v pohode už sa to zlepšuje

martina1982
3. aug 2009

Ahojte ,

Nakukla som sme vidim ,ze sa tu bavite o AFP .Aj ja mam februarcatko 2008 .Ja ked som cakala nasho Stevka mala som tieto testy zle 1:300 a to som mala 25 rokov cele tehu som preplakala boli sme s muzom v strese.Odber plodovej vody som si nedala zobrat lebo sme sa s muzom dohodli ,ze budeme lubit nase prve ci bude zdrave alebo chore.Moj doktor ma ubezpecoval ,ze ked mam tu nosnu kosticku ok a ma zdrave srdiecko tak je vsetko ok.Na koniec sa nam narodil zdravucky syncek.Neviem preco sa robia tie testy ked nie su pravdive!!!!Zbytocny stes pre maminy .Len tolko som chcela napisat.Drzim Vam palce .

zucana
3. aug 2009

vidite martinka ma pravdu a velakrat sa to potvrdilo...
vevoncek precitaj si na www.fetalecho.sk tam je vsetko vysvetlene...
inak ja mam brucho foto....a je to aj spekacik....praveze chudym bude krajsie vidiet 😉
nedockava daj aj nejake foto mi mi nem?

blumka
3. aug 2009

martinka, tie afp su praveze skreslujuce v tom ze cim si mladsia tym mas mensie percento pravdivosti....na predoslej strane som hadzala link a tam je tabulka....tusim pri tvojom veku je len nejaka 35% sanca ze ti vysli pravdive vysledky..keby si to bola vedela skor nemusela by si sa tolko stresovat...

blumka
3. aug 2009

no na mna manzel vcera pri telke kukol, nahodil taky cudny vyraz a povedal...ale tebe uz riadne trci to brucho 😀 😀 ..pri prvom tehu som to prezivala trosku viac ako teraz...teraz priznam sa to velmi nevnimam....

martina1982
3. aug 2009

Blumka ,mne ich robili 2krat a ta doktorka v Martine ma vystrasila riadne 😠 len chcela ,aby som si dala odobrat plodovu vodu .Ja som si tehu vobec neuzila .

nedockava4
3. aug 2009

zucana...dala by som foto mimi...ale nas drobec sa stale schovava...ked sme boli na meranie sije, tak ho lekarka nemohla ani poriadne pomerat...ale neva....lekarka reagovala, ze "Asi to bude dievcatko, kedze sa tak schovava"...ale 10.9. ideme znova na 3D, tak snad sa uz nebude hanbit a ukaze sa v plnej krase :o)

blumka
3. aug 2009

martinka, ja ak nebudem musiet tak si tie afp ani nedam urobit....prave kvoli tym skreslenym vysledkom a aj kvoli tomu ze vo viacerych vyspelych krajinach sa uz nerobia...na buduci tyzden idem na NT a tam mi zistia ci mam riziko DS alebo nie....afp mi uz potom nebude treba....a ja som stresak poriadny, takze radsej nevediet nic

martina1982
3. aug 2009

Blumka ,presne aj ja som poriadny stresak .

blumka
3. aug 2009

pri druhom uz budes vediet 😉 inak nechapem niektorych lekarov....ako vedia vystasit pacientky, niezeby poriadne vysvetlili o co ide ale chudata maminky si potom na nete musia hladat informacie 😠

vevoncek
3. aug 2009

tak som si to pozrela ale ja som zvedavá čo ukážu tie výsledky teraz keď som bola u doktorky tak sa ma pýtala ako sa mám a keď som jej zahlásila že vynikajúco sa začala smiať že to jej ešte nikto nepovedal 😀 no čo sa zabijem keď mi je tak super a vtedy sme dostali aj prvú fotku takže sme sa s manželom veľmi tešili a celý víkend som na ňu čumela ale je to také klbko schúlené aom zvedavá aké pózy bude hádza teraz a to by už aj pohlavie mohli povedať či nie? ja som počula že už v 16 tt sa to dá zistiť ale teraz asi bude brať len krv tlak merať vážiť a to bude všetko a sono bude asi až za 6 týždňov a to už ak sa bábo ukáže tak hádam aj povedia čo to je za prekvapko

inak moja švagriná tá tiež mala zlé výsledky a nakoniec boli inde a bolo všetko v poriadku takže ja aj keď si to budem dávať robiť tak to nebudem brať do úvahy

mmaarrttiinnaa
3. aug 2009

ahojte tripple testy a afp sa robia naraz a su povinne u nas na slovensku robia sa od 15tt

martina1982
3. aug 2009

Blumka ,to dufam ,ze si uzijem .V MT to bola taka nova budova co sidlila ta doktorka neviem ci to nerobia aj naschval ,aby si za to od poistovne nauctovali peniaze.Nechapem ,ze niektore maminam vysli dobre testy a deticky mali vadu.vid priklad mojho muza sesterka nemala dieta s DS ,ale dietatko malo inu vadu preco to je tak????

vevoncek
3. aug 2009

treba veriť že všetko bude dobre netreba si to zlé pripúšťať

zusika
autor
3. aug 2009

baby, tak ja som uplne mimo.... ze AFP testy? neviem, ale doverujem svojej lekarke a ta vie co ma robit... cakaju ma nejake odbery na najblizsej kontrole, tak to aj moze byt ono
zuci, NT vysledky z krvi budem mat az toho 28.8., resp. skor tam nejdem takze zistim az na najbliezsej navsteve.... nejdem sa preto stresova, ano pre nic ine...ja verim, ze budeme obaja v poriadku a zdravi a tento postoj je podla mna najlepsi pre nas oboch....

zusika
autor
3. aug 2009

jej, vevoncek, fakt mini brusko.... 😀
ja sa to uz chystam sefovi povedat, lebo dlho to uz neutajim..... 😀

zucana
3. aug 2009

jasne zusika dobry pristup aj ja si to hovorim ale nikedy je to tazke...vies po MA 😉
inak zusika dlzis foto a hod aj brusko 😀

zusika
autor
3. aug 2009

jaj, ja na nic nemam cas.... sorry... polepsim sa...mozno zajtra... 😉

granado
3. aug 2009

Ahojte babule, včera som sa sem už nevrátila a dnes pozerám že vás to celkom laplo to moje testovanie. Stále to skúšam a nemení sa to takže teraz sa nebudem vedieť dočkať sona kde mi povie čo to bude , ale to je ešte daleko.Načo si hladáte takéto články, zbytočne vás to vystraší, musíme myslieť iba pozitívne a tešiť sa keď sa nám začnú v bruškách povalovať zo strany na stranu a mi to budeme aj cítiť. Radšej si nájdite neaké videá ako sa prevaluje také bábo pár týždňov pred pôrodom to je paráda./a pôrody radšej tiež nepozerajte, nebojte na živo to nie je také strašidelné/ Jáj to sa zasa rozpisujem

zusika
autor
3. aug 2009

no to ja som si ista ze video z porodu si nepozriem ani ked uz bude po.... ja to budem mat iba zo svojej perspektivy a hovorim tomu sladka nevedomost 🙂
a citam iba to co sa mi paci ... 😀 ved so nedam pokazit den, no nie?

granado
3. aug 2009

Presne tak a zusika ty si si skúšala prsteň. metodu?

granado
3. aug 2009

už aj ja som pridala foto zo sona

zoska
3. aug 2009

ahojte,
kde sa tulate?
som bola dnes na socialke zvysit si vymeriavaci zaklad, aby bola lepsia materska... mysela som ze uz teraz od augusta to pojde, ale kdeze...az od septembra...som si myslela ze ked budem platit viac tak to pojde hned...no co uz, nase rychle urady 😀
ňnejak mi je divne, bolia ma bedrove klby , aj clenky,...neviem ci sa meni tlak alebo co, no citim sa akoby ma niekto trafil panvicou po hlave

mmaarrttiinnaa
3. aug 2009

zoska presne tak ako opisujes sa ja citim asi od obeda asi si pojedm lahnut a na dnes to uz zabalim uz ma rozbolel aj zaludok 😒

zucana
3. aug 2009

😎 tu konecne leje
segra prave pristala v benatkach muzik ich uz caka a za pol hodku su tu 😀
prajem pekny vecar

zucana
3. aug 2009

a baby co sa citite zle tak sa pekne ulozte do postielky a oddychujte...drzim palceky nech to rychlo prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre