• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka to sa mi ani nechce verit, ze to je Hornad, ja si tu rieku pamatam ze voda po clenky...

Teus, nebudete sa evakuovat?
2. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no ja som bola zhrozena, že aka to voda ide, sme sa boli pozrieť lebo neďaleko byva svokra a ta furt plače aby sa nevylial lebo hotovo :unamused:
2. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka oliv haja a mm na notaku x;o)))

maminnka hornad ale nie je nikdy len po clenky x;o)
2. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy maniacky...ja mam novu maniu...zariadujem izbu Tete :grinning: zatial len v myslienkach ale musim si to poriadne premysliet, lebo v auguste to uz bude aktualne :wink:

mami, moj muz vravi, ze taky Hornad este nevidel... :confused: my sme tu na rovine, tak som zvedava kedy zacne topit aj nas...chvalabohu nas novy dom je na kopci, tak sa voda nedostane
2. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsimli ste si, ze sameho roma evakuuju? potkany jedny
2. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak to len ja s Olif na prednu horu pôjdem? prinesieš nam aspoň nejake jedlo nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @zoska, @matesl nasa Laura tiez stale grcka, ale kedze pekne pribera, je buclata ze az, tak som to velmi neriesila, nesla som s nou ani na sono, lebo to nic nevyriesi, prezliekame sa casto, sem tam velky pluv na dlazku, ona aj malo grga
o 2 tyzdne ideme na prikrmy, uz ste niekto zacali? @olifcek?

dnes mame inak 5 mesiacov :slight_smile: aj nas na poradni ockovali, mali ste niekto nejake reakcie? nasi sa mi len zdali taki spavejsi, dufamm ze budu do rana ok
2. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nejake domace kolaciky
2. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj a peniaze z eurofondu pôjdu len pre indianov :rolling_eyes:
2. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka blahoželam k dnešnym krasnym 5 mesiačikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nas preočkovanie len čaka
2. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka nejdeme este na prikrmy, korigujeme vek, takze este casu x;o)) naco zbytocne babu zaludok zatazovat, ked este netreba, zer jo? x;o)))

moja oliv nemala nastastie ziadnu zlu reakciu na ockovanie...
@olifcek noooo kolačiky mňam take ake im vtedy padli na zem :grinning:
@loginka, gratulujem drobcom k 5. mesiacikom :wink:

@garonka jasneee..donesiem, co len si zazelate :grinning:
Olif, nedavno som to tu spominala, ze sme sa ako skolkari jedno leto boli v Hornade hrat aj s ucitelkami a voda nam bola do pol lytok. To bolo cca v roku 1980, Nad Jazerom. Mozno to leto bolo vynimocne malo vody.
2. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka sebaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja zacnem prikrmovat zaciatkom jula :wink: asi tu budem prva, ci?
@maminnka ja blba, jasne, nad jazeom je tak nizky hornaaad....a jakto zwemi to uslo, ked si pisala? :confused: :confused: :confused:
@olifcek oki...nas pozenu stadial vsetky tri potom :grinning:
2. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka kto vie ako @zucana planuje prikrmy...

inak....@blumka @garonka mi je vtipne...predstavujem si lekarku, ked jej oznamim, ze uz nechodime ku V., su kamosi...x;o) rovno jej asi aj moc malej prinesiem, a asi i krvicku bude treba vziat, nech sa skontroluje krvny obraz...kvoli bielkovinam...
2. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech si vravi kto chce co chce, tvoje dieta, ty mas pravo odmietnut ho...zbytocne oliv stresuje
2. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ani ja toho doktora nenavštívim ale tiež som zvedava na reakciu našej doktorky :sweat_smile:
2. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Prednu horu sa hlasim aj ja, ja uz sice nenakupujem, ale na jar som bola doslova sialena :grinning: :grinning: teraz uz neviem co by som detom kupila :slight_smile: podla mna maju vsetko. Sebe nekupujem, uz mam sice len 1 kg navyse oproti vahe pred otehotnenim, ale este stale mam 20 kg nad limit, takze ak polovicu z toho zhodim, potom ma sialenost chyti zasa. A na margo toho chudnutia som si supla cokoladku, ale ovladam sa, iba jednu tablicku :slight_smile:
2. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, i neuro suhlasila...a ked som jej odpovedala na otazku, ze ku komu chodim, povedala len, ze ...aha, hm... tak neviem :sweat_smile:

@garonka no predcasniatka su sledovane v rizikovej poradni, ale uz na neuro i na hemato mi vraveli, ze je oliv zdrave dieta....a dali mi za pravdu, ze ju zbytocne stresujem lekarom navyse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka jooooj, do rana sa pokaziiiii, treba dojeeest :grinning:
2. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no DOminik je na UM, takze uz by aj mal a teda zacneme o 2 tyzdne, Laurinka teda este pred 6 mesiacom, ale hadam to nie je zle... chcem ich zacat prikrmovat naraz, @olifcek mne povedali ze pri strave sa neriadi korigovanym vekom

@blumka a ako zacnes? mne povedala dr ze mrkva so zemiakom, to tak 3 dni a potom obmienat 1 druh, a vraj mozem aj mierne prisladit, co sa mi moc nezda...

@garonka nas teraz prvy raz ockovali

od minuleho tyzdna sme pribrali 280 gr obidvaja, dr ze rastu ako novorodeniatka :slight_smile:

@zucana uz si doma? no skoda, vidis ani som sa neozvala, ale hadam, ked budeme vacsi uz bude to premiestnovanie pre nas lahsie, a co mm? hadam nic vazne?
2. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked ucet nezrusia, ani predna hora nepomoze, bomobilom budem nakupovat....kokos, nikdy som nenakkupovala jak sialenec, len teraz, malickej, no...a uz ma vsetko....takmer! este opalovaky, hehehhe :sweat_smile:
2. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prikrmy? to uz? boze moj, ved len teraz sa narodili... co, len teraz som zacala s prikrmami u syna :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: neskutocne ten cas letiii....

ja zacnem krmit az ked ukonci 6. mesiac.
2. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka @zucana pride i do keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee v leteeeeeeeeeeee
2. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok