Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
2. jún 2010

@garonka to sa mi ani nechce verit, ze to je Hornad, ja si tu rieku pamatam ze voda po clenky...

Teus, nebudete sa evakuovat?

garonka
2. jún 2010

@maminnka no ja som bola zhrozena, že aka to voda ide, sme sa boli pozrieť lebo neďaleko byva svokra a ta furt plače aby sa nevylial lebo hotovo 😒

olifcek
2. jún 2010

@garonka oliv haja a mm na notaku x;o)))

maminnka hornad ale nie je nikdy len po clenky x;o)

blumka
2. jún 2010

no vy maniacky...ja mam novu maniu...zariadujem izbu Tete 😀 zatial len v myslienkach ale musim si to poriadne premysliet, lebo v auguste to uz bude aktualne 😉

mami, moj muz vravi, ze taky Hornad este nevidel... 😕 my sme tu na rovine, tak som zvedava kedy zacne topit aj nas...chvalabohu nas novy dom je na kopci, tak sa voda nedostane

olifcek
2. jún 2010

vsimli ste si, ze sameho roma evakuuju? potkany jedny

garonka
2. jún 2010

@blumka tak to len ja s Olif na prednu horu pôjdem? prinesieš nam aspoň nejake jedlo nie? 😀 😀 😀 😀

loginka
2. jún 2010

ahoj @zoska, @matesl nasa Laura tiez stale grcka, ale kedze pekne pribera, je buclata ze az, tak som to velmi neriesila, nesla som s nou ani na sono, lebo to nic nevyriesi, prezliekame sa casto, sem tam velky pluv na dlazku, ona aj malo grga
o 2 tyzdne ideme na prikrmy, uz ste niekto zacali? @olifcek?

dnes mame inak 5 mesiacov 🙂 aj nas na poradni ockovali, mali ste niekto nejake reakcie? nasi sa mi len zdali taki spavejsi, dufamm ze budu do rana ok

olifcek
2. jún 2010

@garonka nejake domace kolaciky

garonka
2. jún 2010

@olifcek jj a peniaze z eurofondu pôjdu len pre indianov 🙄

garonka
2. jún 2010

@loginka blahoželam k dnešnym krasnym 5 mesiačikom 😵 😵 😵 😵
nas preočkovanie len čaka

olifcek
2. jún 2010

@loginka nejdeme este na prikrmy, korigujeme vek, takze este casu x;o)) naco zbytocne babu zaludok zatazovat, ked este netreba, zer jo? x;o)))

moja oliv nemala nastastie ziadnu zlu reakciu na ockovanie...

garonka
2. jún 2010

@olifcek noooo kolačiky mňam take ake im vtedy padli na zem 😀

blumka
2. jún 2010

@loginka, gratulujem drobcom k 5. mesiacikom 😉

@garonka jasneee..donesiem, co len si zazelate 😀

maminnka
2. jún 2010

Olif, nedavno som to tu spominala, ze sme sa ako skolkari jedno leto boli v Hornade hrat aj s ucitelkami a voda nam bola do pol lytok. To bolo cca v roku 1980, Nad Jazerom. Mozno to leto bolo vynimocne malo vody.

olifcek
2. jún 2010

@blumka sebaaaaaaaaaaaaaaaaa

blumka
2. jún 2010

ja zacnem prikrmovat zaciatkom jula 😉 asi tu budem prva, ci?

olifcek
2. jún 2010

@maminnka ja blba, jasne, nad jazeom je tak nizky hornaaad....a jakto zwemi to uslo, ked si pisala? 😕 😕 😕

blumka
2. jún 2010

@olifcek oki...nas pozenu stadial vsetky tri potom 😀

olifcek
2. jún 2010

@blumka kto vie ako @zucana planuje prikrmy...

inak....@blumka @garonka mi je vtipne...predstavujem si lekarku, ked jej oznamim, ze uz nechodime ku V., su kamosi...x;o) rovno jej asi aj moc malej prinesiem, a asi i krvicku bude treba vziat, nech sa skontroluje krvny obraz...kvoli bielkovinam...

olifcek
2. jún 2010

@blumka 😀 😀

blumka
2. jún 2010

nech si vravi kto chce co chce, tvoje dieta, ty mas pravo odmietnut ho...zbytocne oliv stresuje

garonka
2. jún 2010

@olifcek ani ja toho doktora nenavštívim ale tiež som zvedava na reakciu našej doktorky 😅

maminnka
2. jún 2010

na Prednu horu sa hlasim aj ja, ja uz sice nenakupujem, ale na jar som bola doslova sialena 😀 😀 teraz uz neviem co by som detom kupila 🙂 podla mna maju vsetko. Sebe nekupujem, uz mam sice len 1 kg navyse oproti vahe pred otehotnenim, ale este stale mam 20 kg nad limit, takze ak polovicu z toho zhodim, potom ma sialenost chyti zasa. A na margo toho chudnutia som si supla cokoladku, ale ovladam sa, iba jednu tablicku 🙂

olifcek
2. jún 2010

@blumka jj, i neuro suhlasila...a ked som jej odpovedala na otazku, ze ku komu chodim, povedala len, ze ...aha, hm... tak neviem 😅

@garonka no predcasniatka su sledovane v rizikovej poradni, ale uz na neuro i na hemato mi vraveli, ze je oliv zdrave dieta....a dali mi za pravdu, ze ju zbytocne stresujem lekarom navyse 😝

olifcek
2. jún 2010

@maminnka jooooj, do rana sa pokaziiiii, treba dojeeest 😀

loginka
2. jún 2010

no DOminik je na UM, takze uz by aj mal a teda zacneme o 2 tyzdne, Laurinka teda este pred 6 mesiacom, ale hadam to nie je zle... chcem ich zacat prikrmovat naraz, @olifcek mne povedali ze pri strave sa neriadi korigovanym vekom

@blumka a ako zacnes? mne povedala dr ze mrkva so zemiakom, to tak 3 dni a potom obmienat 1 druh, a vraj mozem aj mierne prisladit, co sa mi moc nezda...

@garonka nas teraz prvy raz ockovali

od minuleho tyzdna sme pribrali 280 gr obidvaja, dr ze rastu ako novorodeniatka 🙂

@zucana uz si doma? no skoda, vidis ani som sa neozvala, ale hadam, ked budeme vacsi uz bude to premiestnovanie pre nas lahsie, a co mm? hadam nic vazne?

olifcek
2. jún 2010

mne ked ucet nezrusia, ani predna hora nepomoze, bomobilom budem nakupovat....kokos, nikdy som nenakkupovala jak sialenec, len teraz, malickej, no...a uz ma vsetko....takmer! este opalovaky, hehehhe 😅

maminnka
2. jún 2010

prikrmy? to uz? boze moj, ved len teraz sa narodili... co, len teraz som zacala s prikrmami u syna 😨 😨 😨 😨 😨 neskutocne ten cas letiii....

ja zacnem krmit az ked ukonci 6. mesiac.

olifcek
2. jún 2010

@loginka @zucana pride i do keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee v leteeeeeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre