• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ukonceny 6.mesiac je, ked dieta oslavuje pol roka :slight_smile: cize ma presne 6 mesiacov od narodenia.
3. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak sa to divne rata....

inak, baby, i u vas doma je taka kosa?
3. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ked...teplomer ukazuje 23,5...mam dlhe pyzamko dole, navrchu s kratkym rukavom a je mi zima.....snad na mna cosi nelezie :confounded:
3. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka mami dakujem, cize ked my mame 3 mesiace a 3 tyzdne, tak o tyzden budeme mat ukonceny 4. mesiac?
3. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievcata - neviem ci ste to tu uz riesili...ale mam pre vas vtip na dnes: Prídavok na dieťa porastie - o dva centy!
3. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika neriesili veru :grinning: :grinning:

...pockaj, je to en sranda, ci fakt????
3. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika :grinning: :grinning: sranda ci fakt?
3. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je fakt, baby... :unamused:

novy cas - BRATISLAVA - Znie to ako vtip. Prídavky na dieťa od budúceho roka porastú. To je dobrá správa. A zároveň aj jediná. O koľko sa teda zvýšia? O smiešne dva centy! Rodičia to ani nepocítia.
Od budúceho roka bude prídavok na dieťa dosahovať 22,01 euro. To znamená, že sa zvýši o "neuveriteľné" dva centy! Návrh presadil rezort práce a sociálnych vecí. Tvrdí, že prídavok sa zvyšuje o rovnaké percento, o aké naposledy upravili sumy životného minima. No a životné minimum sa odvíja od rastu príjmov, ktorý je kvôli kríze mizivý.
Na tento rok teda zvýšenie vyšlo o 0,1 percenta. O mizivú sumu pár centov sa teda zvýšia aj rodičovský príspevok a sumy životného minima pre dospelých i nezaopatrené deti. Mamičky s deťmi sa takémuto nárastu prídavkov len smejú. Ministerstvo práce sa do uzávierky k zvyšovaniu nevyjadrilo.

http://www.cas.sk/clanok/167162/pridavok-na-dieta-sa-od-januara-zvysi-az-o-dva-centy.html
3. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika tak to je fakt banda d.................
3. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika :cry:

za vsetko mozu romovia! je ich tu jak potkanov....a amerika...jasne, preco by vsetko neriesili pozickami!
3. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek presne tak
3. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako tam date to "meno" - aby svietilo.... s tym @ ???
3. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika daj odpovedz..alebo zavinac, meno, medzera, text
3. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika ako beru v praci, ze im zanedlho opat odides? :dizzy_face:
3. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj..ale ja sa este nikam nechystam...... a po volbach sa mi aj tak zmeni vedenie, takze budem "tabula rasa" - zacneme s cistym stitom....
3. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika mozno uz o 9mesiacov ides na MD x;o)
3. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ano , Svetlanka :slight_smile:
3. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby
tak vcera sme mali zasa diskusiu o mojom odchode na SK lebo letenku mam 24 a 26 mame vyrocie sobasa na co sme uplne zabudli takze fasa a ta letenka sa neda zmenit....jedine kupit novu

no a mame dilemu....
vcera sme boli pozriet hotely kde by sme sli a dovcu....grado 1.5 odtialto....je to pekne pozname to, hotel pri mori a male mestecko kde by sa dalo len chodit....
alebo ist do toskanka...3 hodky nepozname to tam je tam krajsie more, vylety pisa, florencia ale nie je tam take mestecko na chodenie pesi asi budeme musiet trochu vyuzivat auto zato v tom grade vsetko pesi.......zasa hotel je velky a vela ponuka.....
takze co vybrat....poradte odbornicky :wink:
3. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja bych sla do toskanska x;o))) pisa i florencia sa mi moooc pacili a v pise sme chodili hodiny :slight_smile:
3. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana s tym vyrocim, hm.....ved nech ide s vami a budete ho mat na sk x;o)) alebo v IT skor, no :dizzy_face:
3. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ olifcek .... nenahnevam sa, keby aj..... :grinning:
3. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a neslo mi to s tym zavinacom
3. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika za zavinacom nesmie ist medzera x;o)
3. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Zuci, myslim si, ze je jedno kde - dolezite je s kym .... a co sa vyrocia tyka, aj my sme tento rok oslavili skor.... tam je tiez dolezitejsi dovod ako den....nie?
@zusika alebo len si daj odpovedz, to mame kazda v riadku na konci x;o)
autor
@olifcek ... test???
3. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blondinka pochopila!!! :grinning: @@@@@@
@jja k dnešnym prvym meninkam Karolinke všetko naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok