Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
3. jún 2010

ukonceny 6.mesiac je, ked dieta oslavuje pol roka 🙂 cize ma presne 6 mesiacov od narodenia.

olifcek
3. jún 2010

jak sa to divne rata....

inak, baby, i u vas doma je taka kosa?

olifcek
3. jún 2010

i ked...teplomer ukazuje 23,5...mam dlhe pyzamko dole, navrchu s kratkym rukavom a je mi zima.....snad na mna cosi nelezie 😖

svetlankat
3. jún 2010

@maminnka mami dakujem, cize ked my mame 3 mesiace a 3 tyzdne, tak o tyzden budeme mat ukonceny 4. mesiac?

zusika
autor
3. jún 2010

Ahojte dievcata - neviem ci ste to tu uz riesili...ale mam pre vas vtip na dnes: Prídavok na dieťa porastie - o dva centy!

olifcek
3. jún 2010

@zusika neriesili veru 😀 😀

...pockaj, je to en sranda, ci fakt????

svetlankat
3. jún 2010

@zusika 😀 😀 sranda ci fakt?

zusika
autor
3. jún 2010

no to je fakt, baby... 😒

novy cas - BRATISLAVA - Znie to ako vtip. Prídavky na dieťa od budúceho roka porastú. To je dobrá správa. A zároveň aj jediná. O koľko sa teda zvýšia? O smiešne dva centy! Rodičia to ani nepocítia.
Od budúceho roka bude prídavok na dieťa dosahovať 22,01 euro. To znamená, že sa zvýši o "neuveriteľné" dva centy! Návrh presadil rezort práce a sociálnych vecí. Tvrdí, že prídavok sa zvyšuje o rovnaké percento, o aké naposledy upravili sumy životného minima. No a životné minimum sa odvíja od rastu príjmov, ktorý je kvôli kríze mizivý.
Na tento rok teda zvýšenie vyšlo o 0,1 percenta. O mizivú sumu pár centov sa teda zvýšia aj rodičovský príspevok a sumy životného minima pre dospelých i nezaopatrené deti. Mamičky s deťmi sa takémuto nárastu prídavkov len smejú. Ministerstvo práce sa do uzávierky k zvyšovaniu nevyjadrilo.



http://www.cas.sk/clanok/167162/pridavok-na-die...

svetlankat
3. jún 2010

@zusika tak to je fakt banda d.................

olifcek
3. jún 2010

@zusika 😢

za vsetko mozu romovia! je ich tu jak potkanov....a amerika...jasne, preco by vsetko neriesili pozickami!

svetlankat
3. jún 2010

@olifcek presne tak

zusika
autor
3. jún 2010

ako tam date to "meno" - aby svietilo.... s tym @ ???

olifcek
3. jún 2010

@zusika daj odpovedz..alebo zavinac, meno, medzera, text

olifcek
3. jún 2010

@zusika ako beru v praci, ze im zanedlho opat odides? 😵

zusika
autor
3. jún 2010

juuuj..ale ja sa este nikam nechystam...... a po volbach sa mi aj tak zmeni vedenie, takze budem "tabula rasa" - zacneme s cistym stitom....

olifcek
3. jún 2010

@zusika 🙂

olifcek
3. jún 2010

@zusika mozno uz o 9mesiacov ides na MD x;o)

maminnka
3. jún 2010

@svetlankat ano , Svetlanka 🙂

zucana
3. jún 2010

cafte baby
tak vcera sme mali zasa diskusiu o mojom odchode na SK lebo letenku mam 24 a 26 mame vyrocie sobasa na co sme uplne zabudli takze fasa a ta letenka sa neda zmenit....jedine kupit novu

no a mame dilemu....
vcera sme boli pozriet hotely kde by sme sli a dovcu....grado 1.5 odtialto....je to pekne pozname to, hotel pri mori a male mestecko kde by sa dalo len chodit....
alebo ist do toskanka...3 hodky nepozname to tam je tam krajsie more, vylety pisa, florencia ale nie je tam take mestecko na chodenie pesi asi budeme musiet trochu vyuzivat auto zato v tom grade vsetko pesi.......zasa hotel je velky a vela ponuka.....
takze co vybrat....poradte odbornicky 😉

olifcek
3. jún 2010

@zucana ja bych sla do toskanska x;o))) pisa i florencia sa mi moooc pacili a v pise sme chodili hodiny 🙂

olifcek
3. jún 2010

@zucana s tym vyrocim, hm.....ved nech ide s vami a budete ho mat na sk x;o)) alebo v IT skor, no 😵

zusika
autor
3. jún 2010

@ olifcek .... nenahnevam sa, keby aj..... 😀

zusika
autor
3. jún 2010

a neslo mi to s tym zavinacom

olifcek
3. jún 2010

@zusika za zavinacom nesmie ist medzera x;o)

zusika
autor
3. jún 2010

ahoj Zuci, myslim si, ze je jedno kde - dolezite je s kym .... a co sa vyrocia tyka, aj my sme tento rok oslavili skor.... tam je tiez dolezitejsi dovod ako den....nie?

olifcek
3. jún 2010

@zusika alebo len si daj odpovedz, to mame kazda v riadku na konci x;o)

zusika
autor
3. jún 2010

@olifcek ... test???

olifcek
3. jún 2010

@zusika 😵 😵

zusika
autor
3. jún 2010

blondinka pochopila!!! 😀 @@@@@@

garonka
3. jún 2010

@jja k dnešnym prvym meninkam Karolinke všetko naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre