Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
3. jún 2010

@lenica81 podla mna si nic nedeje, pokial ocko nejako nereaguje, nadmerne neslzi a tak. Ale nie som odbornik, len si myslim

svetlankat
3. jún 2010

@lenica81 to nie je nejaka zieravina, je to olej.

raa2
3. jún 2010

@garonka pokial ho nekoji, tak sa zacina s prikrmom od ukonceneho 4 mesiaca..tak potom moze...uz musi davat dokonca..teda ak ho nekoji...

zucana
3. jún 2010

babce ja som krajala ovocie a aj hrusku tak som taku stipku dala vikine iba taku stipocku ze ako bude reagovat a jej to uplne chutilo 😀

maculik
3. jún 2010

Ahojte 🙂
my od rana upratujeme, teraz Adelka buva a Petik vyska v postielke, tak som nakukla. Vonku je krasne, takze poobede pojdeme na prechadzku.

@zucana ze? tie hodiny su super, uz sa tesim, ked jedny z nich budu v izbicke.
a ja by som tiez isla do Tosk., Viki je uz dost velka, ved zvladla cestu na Sk,tak neva, ze toto je trosku dalej od vas. Ani ste tam este neboli, aspon nove uvidite. Ja mam tiez obavy, ako zvladneme to Chorv., ale len tak trosku, lebo viem, ze to zvladneme 😎

a mne to "odpovedz" stale nefunguje, musim to len rucne dat s tym @

a prikrmy, no ja budem od ukonc.6.mes a som zvedava, ako bude Petik papat, lebo Adelka teda uspesne ignorovala moje pokusy do nej nieco dostat a ked sa aj podarilo, tak vzdy len par lyziciek. Ja som nervacila, ale teraz uz som poucena, uz nebudem, lebo viem, ze oni zacnu jest, len niekedy to trva 😉

a ja mam tiez kamaratku, ktora sice nekoji, ale prikrmovat zacala uz pred 4.mes a tiez pomaly vsetko naraz, ved masko papal uz v 5.mes, a tiez do pavuka ho dava este nemal ani ukonceny 5.mes. A ked som sa pytala, ci to hovorila dr, tak ze "preboha, to nie, ved by mi to neschvalila!" Takze ona vie, ze mu robi zle na chrbticu, ale ona proste ze ho nemoze mat stale na rukach... a som jej poradila ten puzzle koberec, ale to mu vraj bude zima. No co uz, ked si neda poradit, maly bude mat cely zivot problemy s chrbtom 😒

olifcek
3. jún 2010

@maculik co je pavuk?

matesl
3. jún 2010

@macu ani mne to odpovedz nejde 😒

matesl
3. jún 2010

@olif pavuk je to sedatko na kolieskach co sa akoze deti v tom ucia chodit

matesl
3. jún 2010

@zuci a ty teraz maleh nedavas nic lyzickou? kvapky a tak?

zucana
3. jún 2010

skusam odpovedz 😀

zucana
3. jún 2010

nie matesl

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

@olifcek ja som postrehla uz davnejsie ze je Februar 2011 bola som prekvapena ako to rychlo zbehlo ved sa mi zda len nedavno co som objavila februar 2010 a som tu skoro od zaciatku 🙂

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

@mmaarrttiinnaa a mne to odpovedz funguje

olifcek
3. jún 2010
matesl
3. jún 2010

baby ked ma maly v stolici taky zlty ciry hlien to co je? to je v poho ci hnacka?

olifcek
3. jún 2010

@matesl to je v poho...hnacka je, ked je to pena

matesl
3. jún 2010

@zuci ani tebe to nejde odpovedat... a ty nedavas vigantol alebo tak? u vas to nie je?

zoska
3. jún 2010

@zucana nas upozornovala dr. aby sme urcite zacinali zeleninou, lebo ovociedetom vacsinou vzdy zachuti a potom uz odmietaju mrkvu ine druhy, lebo mrkva ma pre nich po sladkom jablcku/hruske uz zlu chut...
tak neviem, ale znie to logicky... ja len by si vedela 😉

akurt sme dom z prechazdky, som si to konecne uzila po dlhom case 🙂

lenica81
3. jún 2010

@svetlankat dakujem... 🙂 skusala som aj doc volat, ale doma nemam ziadne ocne kvapky, tak som vyplachla vodou a uvidim... zatial sa nic nedeje... a poslala som mm do lekarne, pre pripad...
a este ma Vilko opuchnuty palcek, asi som mu nejako zle zastrihla necht na nohe... tak som dala octanovu mast, a trosku sa mi zda, ze sa polepsilo... 😒

olifcek
3. jún 2010

@zoska jj, pravidlo je, najprv zelenina...x;o) prave kvoli tomu, ze babo ked ochutn sladsie, ine nemusi chciet x;o))

olifcek
3. jún 2010

@lenica81 nechtiky na nohach nestrihaj do obluka, ale zarovno, nech nezarastie nechtiiik

matesl
3. jún 2010

baby bola som dnes s kamoskou v terranove a ze aj pre deti ako su nase tam uz maju vecicky celkom chutnucke a za OK ceny...na dievcatka samo ze lepsi vyber ;)
kukala som malemu taku vesticku a teplaciky, bo mi uz vyrasta z teplacikov

a jake uzasne je to obdobie okolo 3 mesiacov, denne na malom vidim nove veci...

dnes uz sa mi zda menej upistany, takze asi tyzden ta injekcija mala neziaduce u nas...ale dnesnu noc bol skoro kazdu hodinu hore co sa budil na pucenie a mrnkanie

olifcek
3. jún 2010

@matesl pavuk je choditko?

olifcek
3. jún 2010

@matesl my mame take predlzene tricenko s troma gombickami srdieckami z terranovy x;o)) olivka to ma ako tuniku x;o) je to krasne..

lenica81
3. jún 2010

a baby, na margo tych prikrmov, to za jeden mesiac stihneme oskusat kolko druhov zeleniny... bo blum sa mi zda hovorila, ze po 3 dnoch menit a potom samostatne, ci sa moze k tomu, co uz jedol, dat novy druh... som z toho jelen... moja doc hovorila, ze po tyzdni... a to potom tak 4 stihnem a potom uz nastupuje ovocie, dalsi mesiac... tak dalsia zelenina mozno ani sancu nedostane... 😀 😅

lenica81
3. jún 2010

@olifcek sak som sa aj snazila, ale vilko tak macha nozkami, ze sa mi asi nejako zle zastrihlo... a mozno som mu nejako kozicku chytila... tak uvidim, hadam to prejde... 😔

garonka
3. jún 2010

@raa2 jo jo jej malinky je kojeny preto mi to prišlo čudne, že skoro mu davala prikrmy 😕

olifcek
3. jún 2010

@lenica81 ja striham, ked oliv haja 😀

lenica81
3. jún 2010

striham kliestikmi, lebo tam je mensia pravdepodobnost, ze to nejako skoci a predsa...

garonka
3. jún 2010

a @ blumka je kdeeeeeeeeeee? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre