Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
4. jún 2010

ahojte 🙂 my dnes odchadzame na Duchonku, mame tam celoslovenske stretko decembroviek 2007 😀 😎 sa tesime, len ked vidim vonku ako leje, tak ma slahnut ide 🙂
mami ani nas sa este nahlas moc nesmeje, mozno sem-tam ale skor nie ako ano 🙂

blumka
4. jún 2010

caute zeny...tak este posledny kuk pred odchodom 😀
mami, Juli sa asi raz tak zvonivo zasmiala...usmieva sa stale aj krik a jacanie po Terezke jej ide ale tak rehotat sa ako ty myslis na to musi mat sakra dobry dovod...ona skor vyska ked sa jej nieco zapaci...
ale napr. ani Terezka sa nevedela tak zvonivo smiat, tiez len vyskala a mozno parkrat sa tak zvonivo zasmiala ze sme z toho boli vsetci paf 😉

teuska
4. jún 2010

caute babenky 🙂
ja som len tak na skok, lebo cakam navstevu. Musim povedat, ze uz Zitava klesa, aj ked stale prsi a poobede ma byt pekne, tak snad budem moct gumaky vymenit aj za inu obuv, uz mame cela rodina otlaky 😅

@zucana este raz ti chcem podakovat za ochotu pomoct mi s tym lekarom, nastastie to nie je potrebne. Uz treti den je ocko pekne, cistucke tak sa velmi tesim, drzte palce nech to tak ostane nastalo

Baby s tymi choditkami som si nieco precitala, co ste popisali a musim povedat, ze az teraz som si uvedomila, ze moja mala bola v choditku ako sa zacala stavat na nohy, nepamatam presne mesiac, ale ked som ju vybrala von, vobec nevedela padat. Ona si vobec nesadla na zadok, ked padala, ale sa cela sklatila rovno na zem a vacsinou si poriadne udrela hlavicku. Som vobec nevedela, ze preco to robi, az teraz som si to uvedomila. tak asi Petka nebudem davat do choditka vobec.

mmaarrttiinnaa
4. jún 2010

ahojte mne moj Maťko už zas spi tak vas aspon pozdravim ohladom tych prsnych vloziek ja sa ich nakupim az az do zyzdna aj 2 balenia spotrebujem lebo mi dost tecie mlieko ale som rada ze je len nech bude aspon do pol roka maleho

matesl
4. jún 2010

ahojte babulky, tak ako som predpokladala blba noc, teraz sa budil aj kazdu pol hodku ale s nabehom na plac,,.... juuuj
uz ani nedufam ze bude lepsie, radsej aby som nebola kazde rano sklamana 😅
2x som zapalila svetlo, ze nech sa preberie, bo vzlikal so zavretymi ockami...kukol usmial sa na mna a zadriemal, zhasla som a zas isiel plakat...co to bolo hmmm...a to uz som myslela vcera ze sa lepsime

@zuci tebe netecie mliecko?

@logi a to kolko takto odchytis mliecka?

garonka
4. jún 2010

baby helppppppppp nejde nam voda dokelu 😠 😠 😠 😠
v susednej ulici poruchu maju a mne treba umyť vlaskyyy ježiš ale nadavam

garonka
4. jún 2010

inač dobre ranko všetkym 😉

garonka
4. jún 2010

a naša @blumka kam to ide? 😵

matesl
4. jún 2010

baby moj maly ked si ho o seba opriem sa taha do sedu, normalne ze zatne brucho a drzi sa nado mnou v sede 😅

@mami aj moj sa len 3x tak rehotal a hned stikutku z toho dostal 😀

matesl
4. jún 2010

@garon daj do copu a zageluj 😎

olifcek
4. jún 2010

@matesl mne tiez mliecko netecie @garonka nam tecie, pod..abo pockaj na dazd, paq vystrc hlavku z okna, namoc, nasamponuj a splachni dazdom. Len bacha na krupy😀

maminnka
4. jún 2010

Martinaj, Blumi: Natalka sa vsak este nikdy nezasmiala... vyskiera sa, usmieva sa cely den, ale bez zvuku, ani ziadne vyskanie... asi pred mesiacom raz urobila "hehe" a to je vsetko... no nic, snad neskor 🙂

garonka
4. jún 2010

@olifcek prechladneeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

ani sa nechvalim ako som tie vlasy umyla 😠 nakoniec pustili studenu vodu ale tepla nejde tak som v hrncoch zohriala tu vodu 😅

andrea2603
4. jún 2010

ahojte.
Kočky jedna otázočka mimo bábätiek. Lenka ide zajtra autobusom do Zlína, min.rok sme si všimli, že počas cesty busom jej bolo zle /biela bola, plakala, akoby jej nevoľno bolo/, chcem jej ísť kúpiť Kinedril, ale ten vraj uspáva. Máte s tým nejaké skúsenosti, lebo my v rodine zatiaľ nie, tak neviem a nechcem, aby celú ZOO v Zlíne prespala.

Ja som alergička. Branko nie a kojila som ho len 3,5 mesiaca, Lenka je sledovaná na alergológii, lebo mala v 1.roku atopický ekzém a to som ju kojila skoro 2 roky, ale alerg. hovorí, že keby som nekojila už by sa alergia prejavila, takto sa to bude sledovať a potom poprípade včas začať liečiť.

maminnka
4. jún 2010

Andrea, Lenke vsetko najlepsie prajeme 🙂

zoska
4. jún 2010

cafte 😉
hnusne je dnes strasne vonku 😠
maa spinkala od 21.30 do 5tej bez prestavky !!!...prso mi pretieklo 😅 no ale to asi preto tak dlho spinkala lebo vcera nie a nie zaspat cez den..

inak neda sa mi zaregistrovat na youtube 😒 chcela som hodit video ako sa mala nahlas rehotala a pise mi to ze s inrormaciami ktore som poskytla ma nemozu zaregistrovat 😕 pritom len meno, datum nar 😕 odenia a pohlavie sa tam vypisuje...to co toto??? @olifcek nevies poradit?
@laxity dik za link 😉

maminnka
4. jún 2010

Andrea, je aj homeopaticky liek na kientozu, vola sa COCCULINE. Ale vyskusane nemam.

zoska
4. jún 2010

@andrea kinedril naozaj uspava, su po nom aj dospelí riadne oťapení...moja mamina aj sestra maju kinetozu a po kinedrile su mimo...ale teraz sme isli do BB cez sturec a segra kupila Ginger (homeopatikum) pomaha pri kadecom aj pri kinetoze...sestre zabral, nic jej nebolo, mamine nezabral celkom ale nebolo to take zle...maju sa dat 30minut pred cestou 2 tobolky a na si dala len jednu..mozno preto

andrea2603
4. jún 2010

maminka, díky 😵 . Natálka vás riadne naťahuje, ona je asi taká pohoďáčka, ale určite sa zachvíľu rozrehoce 😉 😵

maminnka
4. jún 2010
maminnka
4. jún 2010

Andrea, ona je veru pohodacka... taky moj maly lenivko spinkavy 🙂

zoska
4. jún 2010

@maminka , Nelka sa nahlas zasmiala prvykrat len tak kratucko pred asi 2 tyzdnami a potom teraz v stredu, ked sme so segrou na nu robili grimasy a opičky, tak mala asi minutovy rehot, bolo to super, ale odvtedy zase len take tiche usmevy 🙂

neboj nic, ono to pride o chvilku 😉

matesl
4. jún 2010

@laxi, dnes v noci som dala tie pratelne tampony, bo sa mi uz nechcelo vstat a ist po tie papierove a 3x som pretiekla, naprd su 😝

laxity
4. jún 2010

dobré ránko

@maminnka...moja malá sa nahlas smiala iba dva krát a odvtedy nič 😕 , ale zato blaboce stále a najnovšie taký pisklavý zvuk až jedovitý by som povedala 😀

@matesl...určite nekúpim, tým pádom je to zbytočné...budem naďalej tie Fixies 😒 . Vám sa tie noci asi ani nedajú do poriadku. No verím, že sa to fakt upraví...určite by ti to bodlo...

Lenkám všetko najlepšie prajem 😉

@andrea2603...nech vyjde Lenke počasie 🙂

@zoska...čakáme na video 🙂 . Ja to tam tiež neviem vkladať a toľko videí máme 😒

My noc klasika...varujeme psíka, tak som zvedavá ako to tu budeme zvládať 😕

laxity
4. jún 2010

akurát pozerám, že ja to tam na začiatok nejak zle vkladám ...napíšem zavináč a hneď za tým meno a nejak mi to divno zvýrazňuje 😕

maminnka
4. jún 2010

pisklavy zvuk uz mame aj my, hehe...

maminnka
4. jún 2010

@matesl ja tie tampony potrebujem len ked kojim, lebo z druheho zacne vytekat 🙂 nosim ich sice, ale su cely den suche.

zoska
4. jún 2010

podarilo sa 😉
prvých 30 sekund mozte preskocit

http://www.vii.sk/video/17v05adh1r/nelka-sa-smeje/

katina2209
4. jún 2010

Dobre ranko, my noci stale rovnako zle Matko sa budi uz kazde dve hodinky...
Zoska ako si dopadla? Nemam cas docitavat... Mala sa nadherne rehoce 🙂 😀

zoska
4. jún 2010

kati spravila som 😉 uz som Mgr 😉
a mala sa takto rehotala prave po statniciach...asi vyjadrila svoju radost 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre