• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olif učet ti treba zablokovat :grinning:
ozaj kedysi ste zhanali leginy...v tescu som bola 2 tyzdne dozadu a mali krasne leginy cherokee za super ceny :wink:

@mmaarrttiinnaa no skusala som aj to, ale este vyskusam nekedy, ked bude mat lepsiu naladu...dakujem za tip
4. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska no, ja uz som nakupila z nextu leginy x;o) dokopy 7ks...kusok drahsie vyslo, le co uz x;o))

ja uz nic nekupujem, ved od 02.07. koncim s MD a zacinam s RD, bleeee....to bude hodne menej...
4. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte zeny...hlasim sa z auta...sme niekde pred Liptovskym Mikulasom, no poviem vam, vidiet povodne v spravach a ist cez zatopenu cestu to je teda 100 a jedna...vsade su pozosuvane cesty, voda sa leje z jednej strany na druhu, zalieva Presov...Branisko uzavreli tesne po tom ako sme nim presli my...ale uz neprsi, teda aspon tu....je to strasne..
4. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo gari, k nasim ideme...ale teda ked som videla ten presov chcela som sa vratit
4. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj blum,
kamoska studuje v KE medinu a vcera sla vlakom domov do MT a vravela ze videla zatopene domy, ze jeto hrozne :confounded:
je mi strasne luto tych ludi, neviem si ani predstavit ze by sa mi take nieco stalo :frowning2:
4. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zosi, je to hrozne. sli sme po dialnici z KE do Presova a po oboch stranach voda...ak bude prsat este par dni tak zaleje aj dialnice...nieco hrozne...v Presove to je priamo v meste. Maly a Velky Saris, zosunuta poda, spadnuty strom na ceste....chvalabohu nas to obchadza...zatial mame dobru cestu..uz sme v Ruzomberku a tu je uz suchsie
4. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj boze strasne :confounded:
cez vikend ma byt ale vraj pekne, tak snad sa uz pocasie umudri
stastnu cestu blumi...za ruzomberkom odbocujete hore na kubin vsak? tam by uz malo byt lepsie :wink:
4. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ma napadlo ze matka331 je kdesi od presova, nie? :confused:
ktovie ako je to u nich, dlhsie nebola, snad niesu vytopení :pensive:
4. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky.

zosi gratulujem, ako kolegyna??? :grinning: :grinning: hned sa da lahsie dychat, vsak? :wink:

uspat babtko same sa da ZEVRAJ naucit postupne tak, ze ho davas do postielky uplne unavena, ale este nie spacie, aby registrovalo, ze uz ide spinkat same a zaspi....no neviem, u nas nastastie to ide nejak samo, ale asi zalezi aku ma Krpka aj naladu :grinning:
teraz ma poobednu siestu a u nas zacalo slniecko vykukat....konecne, uz sme tyzden vonku neboli... :confounded:
4. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ahoj :slight_smile:
výborne sa mam kolegynka :grinning: super pocit, ze ked mala spinka tak mozem pustit pc, navarit, upratat..a nemusim ku kniham utekat :wink:

no mala uz zase zacina hucat...lahla som si k nej hladkala potichucku sme boli ale asi ju musim ist do koca ponadhadzovat :sweat_smile:

a baby aj vase deticky si prilahuju usi? nasa to robi od :sweat_smile: narodenia,a uz jej aj celkom odtavaju :sweat_smile: ked lezi tak to nevidiet, ale ked ju zdvihnem na ruky tak to vidiet sdost :sweat_smile:
4. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaj, Lenke vsetko krasne k menminkaaaaaaaaaaaaaaaaam
4. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska a nie je z humenneho?
4. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby , nemate niektora skusenost so stahovacimi gatusmi? kolko to stiahne? uvazujem nad niecim takym, nech sa zmestim do nohavic, aspon tych vacsich, co mam, nechcem dalsie kupovat x;o((((((((
4. jún 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli? a to nemoze sediet to dieta? ved ked je popredu, preco nie? ci? Krpka by tiez uz najradsej sedela a vlastne aj behala, aby vsetko videla :grinning:

a ja mam aj stahovacie gatky, su celkom fajn, a veru na statnice, ked som musela ist do nohavic mi pomohli :wink: ale zas ked ich das dolu :unamused: to ee

ja som hned po porode nosila aj taky ten stahovaci pas, ten bol super :wink:
4. jún 2010 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janielah janka, moja oliv uz cez mesiac chce sediet...par tyzdnov uz aj lozit....len ako jedna lekarka povedala...treba to aj vediet, nielen chciet....do sedu sa babo taha, ale sediet v 4 mesiacoch isto nebude same
4. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska @blumka ja som od presova a poviem vam u nas tie povodne narobili a este stale prsi :frowning2:
4. jún 2010 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata kolko dieta vypije na jednu davku mliecka? ja som si odsala mam odsate 130 ci to bude stacit :unamused:
4. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janielah takze kupit stahovacie nohavice? :sweat_smile:
4. jún 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katina2209 fuha, netusiiiiiim, ale snad jooo
4. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no olifcek bojim sa,
ze to bude malo
4. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katina2209 verim, ze nie...a ved mozno vydrzi, tato nech sa hraaaaa s drobcekom a bude dobre
4. jún 2010 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek haaaaaaiiiiiiiii ja už tu len sme mali dnes navštevu, boli detičky s mojou maminkou a tak prišiel mm stryko i svokra
juj pri nej maly reval ja už normalne žiarlim ak ho ona vezme na ruky a ako plačkal lebo chcel hajať ta mi ho ani nedala, ]-
4. jún 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože tie povodne katastrofa, v Nižnej Myšli je to niečo hrozne, ľudia su z domov preč pre zosuv pôdy, i mm kamarat bol 3 roky vonku zarobil na dom postavil ho a aha už ho ani nema, na Ta3 ho ukazovali plakala som to je fakt niečo neskutočne, ja ďakujem panu bohu že mame kde byvať :pensive:
4. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati malo by to stacit ja mja tolko vypije a je starsia :wink:
a ked nie tak vydrzi :dizzy_face:
4. jún 2010 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem ti Zuci tak dufajme aspon dve hodinky vydrzi,lebo baby chcu ist so mnou po kine sadnut na drink dam si jednu pina coladu dufam,ze mozem.... :slight_smile:
4. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka som nevidela, idem kuk na youtube nizna mysla, snad tm uvidim cosi...
4. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana tebe mala v pohode pila z flasky? Neodmietala ju?
4. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok