• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska snad to nic neznamena....kedy idete na preockovanie?

veru, i pre babatka to bude horor
5. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka fuuuha....snad nie...zem nam dava pocitit vsetko zlo, co jej robime, no,,,
5. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm stale v praci a asi netusi dokedy...

zeby som sla niekam na tento mesiac? nech ja ho doma necakam a on moze v klude makat? hmmm
5. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, no uz som to od viacerych pocula...
5. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de chces ist? :confused:
5. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka neviem, niekam, kde nebudem cakat, lebo budem vediet, ze itak nepride...takto mipride, ze som na malu sama...a pritom nam ale pomaha, ked je doma..len..cez tyzden pride okolo 17-18, a teraz aha...na konci mesiaca ide este k rodicom, to uz davno sme dohadovali...

alebo si nastahujem k nam mamku? :wink:
5. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamka by i mohla, lebo otec je mimo ke pracovne...ked je doma, tak mamka ani nepride, alebo len rychlo rychlo, leboked ide domov a meska sotva 5 minut, uz jej vola, zekde je...a ked povie, ze u mna, ze mi jest bola prineist, huci do nej, ze naco, ze nech si pridem...hrozny je....uz ako stary uhumdrany dedo
5. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mamka by mohla? to by bolo fajn ;)
5. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

som pozerala práve správy....no sila, je to fakt až do plaču :cry: . Baby dúfam, že všetko ok. Teraz chudáci tí ľudia, čo prišli o strechy nad hlavou :frowning2: .

Píšete, že májú byť horúčavy....ty kokos pekne....som zvedavá ako to budú zvládať naše detičky :confused: . Moja sa už túto noc zobudila dvakrát čo nie je zvykom, ale iba sa napapala a spinkala ďalej :slight_smile: .

jja...krásna torta...šikulka...obdivuhodné pri tom všetkom :wink: , aj mňa pečenie baví ale takú tortu som teda ešte nerobila :grinning:

My sme boli dnes na MDD u nás v Modre v Harmónii a zajtra sa chystáme do Senca, tak dúfam, že bude pekne :slight_smile:

5. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka cley tyzden som sa tesila na vikend, najma, ked som vedela, ze nepojde na celodennu turu v sobotu, lebo prsalo, no a v piatok o 16tej info, ze sorry, praca...ma take zlosti

alebo pojdem ku @zucana :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vyuzi ;) uz len to ze sa budes mat s kym normalne porozpravat...mne toto najviac na materskej "dovolenke" vadi, ze si nemam s kym normalne pokecat...furt len bla bla s detmi
5. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi, das spat v plienke ;)
5. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som sa zabudla pochváliť...dnes sa Nataly hrozne smiala, ak budem vedieť pridám sem :slight_smile: ...je to super pocit a mm ako sa tešil z toho :slight_smile:
5. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum...to bude stačiť? A teraz vlastne v čom dávate spinkať? Ja dávam pyžamko čo má aj ruky aj nohy, ale už nič pod to :confused:
5. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja ako kedy...niekedy body s dlhym a tenke teplaciky, inokedy body s kratkym a teplaciky, niekedy len boby a ponozky...ale v posl. dobe este davam teplaciky, lebo oliv sa odkopava, nemoze byt prikryta, chi
5. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka snad bude lepsie pocas tyzdna...v pondelok mam stretko o 15tej s kamoskami v meste, malicka bude v manduce, vo stvrtok s vami o 15tej, uz aj idem sms pisat lenici...
5. jún 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olif neviem kedy sa bude preockovavat...ale teraz utorok idem na poradnu, to bude mat mala akurat 3mesiace a 3tyzdne, takze to este urcite nie...

@jja pekna torticka, z coho si robila potah na nu? z marschmallow? ja som minule tiez robila malej srdiecko a prvyraz som robila potah z MMF a bolo to fajne :wink:

@blumka tak som rada ze vas to obislo, je to strasne co sa deje... a o tom suchom lete som aj ja pocul, vraj ma byt tropicke, najhorucejsie za poslednych 130rokov v Europe :frowning2: :unamused:
5. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi, no ked budu velke horucavy ze im ma byt horuco tak urcite staci plienka....Tete tak spinkavala :wink:
Juli tiez rozne spinka...ale najcastejsie v pyzamku s dlhym rukavom aj nozkami....ale napr. teraz sme na Orave tak musi mat navrchu aj spaci vak, lebo tu je v byte len 18 stupnov...a este jej davam deku ona si rada chyta ruckami a tisne na ksicht, tak ju tym druhym koncom trosku prikryjem :wink: ale z toho sa odkope
5. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ved aj ja preto rada vyhladavam spolocnost...s detmi som casto, mm je doma malo, tak mi fakt uz hrabe niekedy...
5. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska po 6-10tyzdnoch je preockovanie, takze....ani 1x si nevedela, ze bude ockovat, ze? zvykne to byt spojene s poradnou....

ako sa rbi z MMF?

@blumka takze opalovacky malej kupujem, jo? lebo asi len v tom v manduce bude, ze?
5. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :frowning2: veru..len ked je vonku tak super, tesis sa na nieco, a paq par hodin pred, ze nic z toho :confounded: je to mm praca, nemozem na to nic povedat, len je mi smutno, preto taky napad, ze niekam odist a nebyt sama.
5. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olif v takej horucave isto.. :wink:
5. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj olif, uplne ta chapem...mm sice cez vikendy nerobi a nedele zasadne je s nami ale mne to nestaci...soboty je na stavbe, viem ze to robi pre nas ale aj tak mi chyba...nenormalne sa tesim na november ked uz nebude musiet ist na stavbu a konecne budeme mat spolocne cele vikendy :wink:
5. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja uz takto taham od 18.11.09, a uz je mi to dlho....
5. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj...tak snad sa to u vas zlepsi
5. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka veru, Ty to mas ale tazsie...ja si nechcem stazovat, len...chcem to nejak zmenit...toto sa mi nepaci...zaroven chcem, aby mal mm pohodu a bol v praci kolko potrebuje a nemal vycitky, ze som s malou opat sama len

aspon, ze je otec prec, mamka sa bola somnou prejst, i s mojim krsniatkom....fajne bolo...i zajtra sa mam ozvat, takze super x;o)
5. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka u nas...ked to ma opacny spad...je v praci stale viac...pride mi to tak...ale viem, robi to pre nas...ale isto i pre seba, konecne nejaka zmena prenho, konecne nejaky novy projekt maju, no..chapem...

to co mam za naladu? hech
5. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, konecne mame elektrinu, uz od rana bolo dost. Idem vas docitat.
@olifcek
@blumka ja tiez planujem ostat do piatej, moj mm tiez konci o piatej. Len dufam, ze mala vydrzi.
5. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat @blumka @garonka uz som pisala lenica81, ze si ju rezervujeme na stvrtok, 10.06 od 15.00-cca 17.00 a podpisala som nas vsetky :dizzy_face:
5. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok