Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. jún 2010

@zoska snad to nic neznamena....kedy idete na preockovanie?

veru, i pre babatka to bude horor

olifcek
5. jún 2010

@blumka fuuuha....snad nie...zem nam dava pocitit vsetko zlo, co jej robime, no,,,

olifcek
5. jún 2010

mm stale v praci a asi netusi dokedy...

zeby som sla niekam na tento mesiac? nech ja ho doma necakam a on moze v klude makat? hmmm

blumka
5. jún 2010

olif, no uz som to od viacerych pocula...

blumka
5. jún 2010

de chces ist? 😕

olifcek
5. jún 2010

@blumka 😖 ble

olifcek
5. jún 2010

@blumka neviem, niekam, kde nebudem cakat, lebo budem vediet, ze itak nepride...takto mipride, ze som na malu sama...a pritom nam ale pomaha, ked je doma..len..cez tyzden pride okolo 17-18, a teraz aha...na konci mesiaca ide este k rodicom, to uz davno sme dohadovali...

alebo si nastahujem k nam mamku? 😉

olifcek
5. jún 2010

mamka by i mohla, lebo otec je mimo ke pracovne...ked je doma, tak mamka ani nepride, alebo len rychlo rychlo, leboked ide domov a meska sotva 5 minut, uz jej vola, zekde je...a ked povie, ze u mna, ze mi jest bola prineist, huci do nej, ze naco, ze nech si pridem...hrozny je....uz ako stary uhumdrany dedo

blumka
5. jún 2010

a mamka by mohla? to by bolo fajn ;)

laxity
5. jún 2010

ahojte

som pozerala práve správy....no sila, je to fakt až do plaču 😢 . Baby dúfam, že všetko ok. Teraz chudáci tí ľudia, čo prišli o strechy nad hlavou ☹ .

Píšete, že májú byť horúčavy....ty kokos pekne....som zvedavá ako to budú zvládať naše detičky 😕 . Moja sa už túto noc zobudila dvakrát čo nie je zvykom, ale iba sa napapala a spinkala ďalej 🙂 .

jja...krásna torta...šikulka...obdivuhodné pri tom všetkom 😉 , aj mňa pečenie baví ale takú tortu som teda ešte nerobila 😀

My sme boli dnes na MDD u nás v Modre v Harmónii a zajtra sa chystáme do Senca, tak dúfam, že bude pekne 🙂

olifcek
5. jún 2010

@blumka cley tyzden som sa tesila na vikend, najma, ked som vedela, ze nepojde na celodennu turu v sobotu, lebo prsalo, no a v piatok o 16tej info, ze sorry, praca...ma take zlosti

alebo pojdem ku @zucana 😀 😀 😀

blumka
5. jún 2010

tak to vyuzi ;) uz len to ze sa budes mat s kym normalne porozpravat...mne toto najviac na materskej "dovolenke" vadi, ze si nemam s kym normalne pokecat...furt len bla bla s detmi

blumka
5. jún 2010

laxi, das spat v plienke ;)

laxity
5. jún 2010

a som sa zabudla pochváliť...dnes sa Nataly hrozne smiala, ak budem vedieť pridám sem 🙂 ...je to super pocit a mm ako sa tešil z toho 🙂

laxity
5. jún 2010

blum...to bude stačiť? A teraz vlastne v čom dávate spinkať? Ja dávam pyžamko čo má aj ruky aj nohy, ale už nič pod to 😕

olifcek
5. jún 2010

@laxity ja ako kedy...niekedy body s dlhym a tenke teplaciky, inokedy body s kratkym a teplaciky, niekedy len boby a ponozky...ale v posl. dobe este davam teplaciky, lebo oliv sa odkopava, nemoze byt prikryta, chi

olifcek
5. jún 2010

@blumka snad bude lepsie pocas tyzdna...v pondelok mam stretko o 15tej s kamoskami v meste, malicka bude v manduce, vo stvrtok s vami o 15tej, uz aj idem sms pisat lenici...

zoska
5. jún 2010

@olif neviem kedy sa bude preockovavat...ale teraz utorok idem na poradnu, to bude mat mala akurat 3mesiace a 3tyzdne, takze to este urcite nie...

@jja pekna torticka, z coho si robila potah na nu? z marschmallow? ja som minule tiez robila malej srdiecko a prvyraz som robila potah z MMF a bolo to fajne 😉

@blumka tak som rada ze vas to obislo, je to strasne co sa deje... a o tom suchom lete som aj ja pocul, vraj ma byt tropicke, najhorucejsie za poslednych 130rokov v Europe ☹ 😒

blumka
5. jún 2010

laxi, no ked budu velke horucavy ze im ma byt horuco tak urcite staci plienka....Tete tak spinkavala 😉
Juli tiez rozne spinka...ale najcastejsie v pyzamku s dlhym rukavom aj nozkami....ale napr. teraz sme na Orave tak musi mat navrchu aj spaci vak, lebo tu je v byte len 18 stupnov...a este jej davam deku ona si rada chyta ruckami a tisne na ksicht, tak ju tym druhym koncom trosku prikryjem 😉 ale z toho sa odkope

blumka
5. jún 2010

olif, ved aj ja preto rada vyhladavam spolocnost...s detmi som casto, mm je doma malo, tak mi fakt uz hrabe niekedy...

olifcek
5. jún 2010

@zoska po 6-10tyzdnoch je preockovanie, takze....ani 1x si nevedela, ze bude ockovat, ze? zvykne to byt spojene s poradnou....

ako sa rbi z MMF?

@blumka takze opalovacky malej kupujem, jo? lebo asi len v tom v manduce bude, ze?

olifcek
5. jún 2010

@blumka ☹ veru..len ked je vonku tak super, tesis sa na nieco, a paq par hodin pred, ze nic z toho 😖 je to mm praca, nemozem na to nic povedat, len je mi smutno, preto taky napad, ze niekam odist a nebyt sama.

blumka
5. jún 2010

no olif v takej horucave isto.. 😉

blumka
5. jún 2010

jj olif, uplne ta chapem...mm sice cez vikendy nerobi a nedele zasadne je s nami ale mne to nestaci...soboty je na stavbe, viem ze to robi pre nas ale aj tak mi chyba...nenormalne sa tesim na november ked uz nebude musiet ist na stavbu a konecne budeme mat spolocne cele vikendy 😉

olifcek
5. jún 2010

@blumka ja uz takto taham od 18.11.09, a uz je mi to dlho....

blumka
5. jún 2010

joj...tak snad sa to u vas zlepsi

olifcek
5. jún 2010

@blumka veru, Ty to mas ale tazsie...ja si nechcem stazovat, len...chcem to nejak zmenit...toto sa mi nepaci...zaroven chcem, aby mal mm pohodu a bol v praci kolko potrebuje a nemal vycitky, ze som s malou opat sama len

aspon, ze je otec prec, mamka sa bola somnou prejst, i s mojim krsniatkom....fajne bolo...i zajtra sa mam ozvat, takze super x;o)

olifcek
5. jún 2010

@blumka u nas...ked to ma opacny spad...je v praci stale viac...pride mi to tak...ale viem, robi to pre nas...ale isto i pre seba, konecne nejaka zmena prenho, konecne nejaky novy projekt maju, no..chapem...

to co mam za naladu? hech

svetlankat
5. jún 2010

Caute baby, konecne mame elektrinu, uz od rana bolo dost. Idem vas docitat.
@olifcek
@blumka ja tiez planujem ostat do piatej, moj mm tiez konci o piatej. Len dufam, ze mala vydrzi.

olifcek
5. jún 2010

@svetlankat @blumka @garonka uz som pisala lenica81, ze si ju rezervujeme na stvrtok, 10.06 od 15.00-cca 17.00 a podpisala som nas vsetky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre