Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. jún 2010

@svetlankat jo, citala som, ze bol problem s elektrinou a 10.000 domacnosti vraj ma stale, az kym sa hornad neukludni

blumka
5. jún 2010

olif, keby sa na Sk ludia nebalo o robotu a mohli by si povedat, ze teda cez vikend nebudem pracovat ale budem s rodinou..ale kde..u nas toto povies a letis 😒
MM ma svoj biznis, rozbiehaju sa len, tak je v praci vela, este na stavbe a aj napriek tomu sa velmi snazi mi pomahat a teda aj pomaha..ved viete...aj viem ze to vsetko je pre nas aby sme mali z coho splacat hypo, aby sme mali krasny dom a vidis tiez mi to na druhej strane vadi...

olifcek
5. jún 2010

@blumka dobre, takze som normalna, daki 😵

blumka
5. jún 2010

normalna zena 😉

svetlankat
5. jún 2010

@olifcek super tesim sa

blumka
5. jún 2010

iank baby, umrel mi notebook, vsetky fotky v nom, od Terezkinho narodenia, vlastne od mojho prichodu do NY ☹ ale bracho poradil nieco a zachranili sme ich..ale notebook uz ne ☹

svetlankat
5. jún 2010

@olifcek
@blumka baby ste uplne ale uplne normalne

blumka
5. jún 2010

a idem uz lebo som na jeho notaku a uz ma vyhadzuje 😀 😀 😀 a smeje sa mi tu ze co to pisem... 😀 😀

svetlankat
5. jún 2010

@blumka to ma mrzi s tym notebookom, aspon ze fotky mas

olifcek
5. jún 2010

@blumka nebol to asus? a super, ze fotky mas...mozno maticna odisla...

olifcek
5. jún 2010

teraz si s nami bude pisat bracho @blumka ? 😀 😀

zoska
5. jún 2010

@olifcek MMF sa robi z marschmllov cukrikov...roztopia sa v mikrovlnke a vymiesia s praskovym cukrom...bala som sa toho ale dobre to islo a to srdiecko vyzeralo celkom fajn, ze?

tu je jedna z mnohych tort potiahnuta MMF..len pre predstavu 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6872

no a k tym nasim manzelom...nuz ja uz sa asi nerozculujem...minuly tyzden bol vo finsku, tento tyzden bol vo finsku, bud. tazden ide do nemecka a ten dalsi zas do finska 😒 😠 😠 ☹

olifcek
5. jún 2010

@zoska jj, ja viem, ze Tvoj vela cestuje...len u nas nebolo zvykom, ze tolko bol v praci...

a jejda, supet to vyzera...a K2 je zase co? vidim, ze figurky z toho robia

zoska
5. jún 2010

@olifcek, no ved ja som tiez nebola zvyknuta ze az takto casto bude prec 😒 ale snad cez leto bude lepsie, lebo Fini si beru mesiac dovolenku 😉

K2 je nejaka dalsia hmota, to uz nepoznam, ale je tu tema na konovi v teme recepty- diskusia marcipanove torty a tam baby pecu neskutocne veci, hlvne alionuska, je vucena cukrarka, vsetko aj postavicky robi z mmf, pouziva rozne gelove farbicky na potraviny a tie jej torty by mi bolo luto aj jest

pzri na tejto stranke jej fotky pri prispevku 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-slavnosti-a-darceky/kto-pecie-marcipanove-torty-v-okoli-bratislavy/

garonka
5. jún 2010

ahojteeeeeeeee

u nas už v pohode 🙂

havo zvladol noc statočne, len sa pekne šiel vycikať na balkon 😅 ale lepšie ako na podlahy dnu 😝

@svetlankat ste nemali elektrinu? možno ani my sme nemali neboli sme doma prišli sme nedavno ale nejde tepla voda, tak som sa sprchla ľadovou vodou normal šok ale čo už spotena do hajan nemôžem 😅 zima mi bola

@olifcek hlasim stretko i ja tak do tej 17tej potom príde mamka prenocovať k nam 😎

olifcek
5. jún 2010

@zoska veru kraaasa a aj to Tvoje srdiecko x;o)

a ten marshmellov vyvalkas a natiahnes na vrch, ci jak?

garonka
5. jún 2010

@blumka ježiš blumi a ja vystresovana kto umrel a to notebook som sa zľakla 😲
boli sme v Krasnej na otočku Hornad je riadne veľky tak sme sa otočili pri dome kde byvala mm babka, Tobi sa vtedy zobudil lebo vonku hral rozhlas 😀

svetlankat
5. jún 2010

@garonka nemali sme elektrinu ad rana az do 19.30. Vodu teplu tiz nemame, ze vraj bude zajtra. Teplaren tu na jazere zaliala voda tak preto aj ta voda a aj ta elektrina. No a tu na jazere spadol aj jeden elektricky stlp. Ale uz je to vsetko asi ok, kedze mame prud. Davali vrecia, potom odsavali vodu a potom susili az nakoniec ide prud.

garonka
5. jún 2010

baby poraďte mi kamoška ma v pondelok narodky, čaka babätko je v 18tt a neviem čim ju obdarovať, kvety ee, sladke ee tak čo?

olifcek
5. jún 2010

@garonka peknu tuniku 😀

garonka
5. jún 2010

@svetlankat ta keby som ja vedela tak sa sprchnem u maminy a ja pridem domov a že rychlo do sprchy a s takym krikom som vyletela, že tepla voda nejde 😠 tak som mala aspoň ľadovy šok no 😀

tak dufajme, že vodička nam pôjde lebo už od stredy nam tepla voda nešla, len včera sem tam išla čista potom špinava

garonka
5. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 no niečo ma asik napadne, ako sa ja poznam iste nejaka volovina

olifcek
5. jún 2010

MNE OLIV ASI OD siestej haja....glg...tahame nocnu?

garonka
5. jún 2010

@olifcek môj mm takisto veľa pracuje, neustale niekde je, užíjeme si ho sem tam cez víkend ale to je taky unaveny, že je rad ak si ľahne, a včera v noci bol v pohybe lietal hore dole spal len hodinu a dnes som myslela, že je na pokraji nervoveho zrutenia aky bol nervak 😠

svetlankat
5. jún 2010

Dobru noc, baby idem si lahnut, predchadzajucu noc sme toho vela nenaspali. Pevne verim, ze uz nebude prsat. Bru nocku

garonka
5. jún 2010

@olifcek fíha pekne haja 😵 😵 😵

garonka
5. jún 2010

@svetlankat hi hi ani ja nehajala a dajak nesom unavena 😅 😅
dobru nockuuu 😉

zoska
5. jún 2010

@olifcek jj vypracuje sa , vyvalka a potom natiahne na povrch 🙂

idem ja hjat, dnes bol narocny den s malou, spala len 3krat 15minut a tot vsjo...terz hjka uz od 20.00, snad sa vyspinka a zaj 🙂 tra bude lepsie 😉

dobru nocku

olifcek
5. jún 2010

dobru noc baby

garonka
5. jún 2010

@olifcek heeeeeeej 😀 ja tu budem sama?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre