Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. jún 2010

@garonka ne ja este nejdem, to baby jo 😀

garonka
5. jún 2010

@olifcek no ešteže tak 😀 😀 😀 😀
mm je už doma?

olifcek
5. jún 2010

@garonka ne veru, pisala sommu, ci este dlho, ze nerusim, len sa pytam...chjo....

olifcek
5. jún 2010

@olifcek ne nerusim, ale nesurim 😀 😀

maculik
5. jún 2010

ahojte,
Ahojte kocky,
tak ja akosi nemam cas na net, venujem sa mame a drobcom a dnes aj mm, ktory mal neplanovane volno, tak sme boli vonku. Bolo horuco, rano sme boli v meste kupit Adelke sandalky a maminke (mne 😀 rifle, Adelka v aute cestou spat uplne odkvacla, lebo vcera sme mali navstevu s 2r chlapcom, tak isla spat az o 22h (prvykrat a uz bola teda hotova). Tak sme ju len o 1 prelozili z auta do postielky tak, ako bola a spala skoro do pol4. A s tou navstevou sme sa stretli aj dnes poobede na ihrisku, super bolo. A zajtra asi pojdeme grilovat.

Petik bol zlatucky, v meste polku casu spal a potom sa napapal, prekakal a bol spokojny 😀 Aj potom na ihrisku bol zlaty, buval v manduci, dala som si ho tak, ako nosi olif, teda uz s hlavkou von a najprv pozeral dokola a zuzlal ramienko a postupne zabuval.

a citala som, co sa deje na Sk, tie zaplavy su hrozne, normalne mi nad tymi ludmi slzy vyhrkli ☹ ☹ Najhorsie je, ze je to kazdy rok a vlada s tym nic alebo len velmi malo robi, aby sa to neopakovalo alebo aspon zmiernilo...

a tu je co nove? Docitat asi nestiham..

garonka
5. jún 2010

@olifcek juj že ty sama s Olivkou 😔 a ja takisto nesom rada sama aaale....ja keď mu vkuse vyvolavam že kde je a jeho niet tak som nervna

garonka
5. jún 2010

a už som sama i ja 😲 🙄

olifcek
5. jún 2010

@maculik hehe i oliv zuzle manducu...blbe je, ze ju nemam opranu este stale...

@garonka no ja bych uvitla, keby som vedela, kedy hocakat...no mam tusaak, ze nebude vediet kedy skoncia...

olifcek
5. jún 2010

@garonka kam siel? teraz v noci?

garonka
5. jún 2010

@olifcek práca vola, od včera ma nariadenu pohotovosť a v dedine kde vytopilo domy, idu kvôli vodovodu tam ale to musí teraz v noci 😠 😠 😠 😠
už ho vidím zajtra bude pekne a on bude unaveny 😒

maculik
5. jún 2010

a ozaj, bola som v piatok u kadernicky (som vzadu uplne na kratko a postupne sa mi to dopredu predlzuje) a maleho som nechala s mamou, aj odstriekane mliecko a on ho nechcel ☹ Mama hovori, ze tu flasu len prevaloval v pusinke alebo zuzlal, ale netahal. A potom reval, lebo bol hladny. Tak musim skusat castejsie a naucit ho, lebo ved s nim mm neostane, ak nebude vediet papat z flase.

maculik
5. jún 2010

@olifcek, ani ja nemam opranu, neva 😉
a neviete, ci ta kocka uz posielala next? A ked to posle, kolko trva balik, kym dojde k vam? Lebo mm pride v piatok vecer k nasim, tak ci to dovtedy dojde.

selyma
5. jún 2010

Ahojte babky,Nebolo casu venovat sa, manźel je doma, tak sme na internet dvaja a k tomu este tie povodne, vypli prud, potom nesiel net atd, atd. Tiez sa u nas vyliala rieka, ale my byvame na kopci, tak nas to nezasiahlo.
Babky,pomoc. Unas nejaky virus cu co, vsetkym nam je zle, a prehana nas, A ma to viac ludi v okoli, Ja len sa bojim o klaudiku, aby aj na nu to nerislo. Co budem potom robit?

olifcek
5. jún 2010

@garonka dame zajtra stretko my dve? mm, ze dnes konci o 22.00, no este sa neradujem, kludne sa to moze zmenit a zajtra, ze nevie..no super...zase cakat, kedy zavolaju a odide...

chce vziat za dnesok 1 den volno, ale naco...len nech kludne maka, to je uz jedno itak....vikend zbabrany...

juj, snad sa mu nic nestane, @garonka , glg

@maculik daj foto hlavyyyyyy...a nechces malemu davat mliecko inak ako flasou? x;)

baliky uz posielala v piatok, teda par, dalsich bude posielat od pondelka...posiela podla platieb, ale ked, napis jeeeeej, ku mne to ide 2-3dni, ale to je chybou posty u nas, lebo inde to maju uz na dalsi den castokrat, lebo ta baba to posiela doobeda....

a fakt neva, ze je manduca neoprana? mne uz ju ani prat netrba, bo uz zuzlanim si to vycistila ta moja Olivka

olifcek
5. jún 2010

uz prisiel

olifcek
5. jún 2010

a asi aj dalsi vikend je v praci...rezignovala som....

olifcek
5. jún 2010

@selyma zajdite jeden k lekarke, nech spravi vyter, hm?a neboj, malicka je mliecko mchranena...len pre istotu, zajdite...nech to nie je fakt cosi vazne

olifcek
5. jún 2010

oliv haja obtocena okolo mna ako hadik, chi

maculik
5. jún 2010

@olifcek, podla mna, keby to vadilo, ze nie je oprana, tak uz by sa im nieco okolo pusinky alebo v pusinke vyhodilo. Ved zuzlu vsetko, co im pride pod ruku, tak hadam neva...
a poviem mame, nech ma odfoti a zajtra alebo v pondelok pridam foto.
a musim aj takto verejne podakovat maminnke, kupila mi ten pasikavy overalik na hranie pre Adelku, tak este raz dakujem! 🙂

kocky, idem citat a potom buvat, zajtra vecer skusim znovu nakuknut a ked nie, tak od pond.budem mat zase viac casu, lebo mama uz v pond.rano leti domov ☹

tak dobru nocku

olifcek
5. jún 2010

aha, bud. vikend asi nepracuje, tak snad nie...

oliv stale hajaaa ale mne uz na wc trebaaaa

svetlankat
6. jún 2010

Dobre ranko. My sme mali super noc, uz davno taka nebola. Malinka spinkala komplet celu noc. Ideme dnes na blsak s ocom, uz sme tam roky neboli, tak som aj zvedavá.

garonka
6. jún 2010

dobre rankoooooooooo

i ja hlasim super noc spinkali sme v kuse od deviatej do piatej že vau tak davno nebolo 😵

inač baby dnes je horuco ako oblečiete svoje pokladiky? ja by dala take nohavice na traky ale trocha si odhalene nožky a rada by som sa vyhla hadke s mamou, že je maly oblečeny zle 😒

včera sme sa povadili až tak že ma potom mrzelo, čo som jej povedala, ja mam skratka pocit, že do skafandra musím Tobiho obliekať 😒

laxity
6. jún 2010

dobré ránko

jój baby mrzí ma, že niektoré nemáte svoje polovičky doma....ja mám toho môjho zase niekedy až moc doma, že by mohol niekam aj vypadnúť ale na 2 dni 😀

my sme mali tiež super noc od 19.30-do 4.30 🙂 , potom do 6.30 a pak do 8.30 a už sme vstali úplne 🙂

Tiež čakám ako dnes oblečiete svoje mimi....ja mám už čosi nachystané, ale stále neviem 🙂

olifcek
6. jún 2010

kukuk x;o)

ked bude moc teplo, tak body s kratkym a tenke teplaciky, ciapocka s dierkami...x;o) a jasne, ponozky...

@zoska uz si natierala malicku tym kremom proti slnku? ja uz jo, 2x a vzdy je problem dat do dolu paq x;o(((

zucana
6. jún 2010

cafte baby pripajam sa ze aj moj mm vela robi kazdy den do 6tej 7mej ale cez vikendy sa snazi byt s nami....
vcera bolo dobre....az na par rodinky ktora ma teda milo neprekvapila (zeby nieco teda predsa vikinke doniesla) ako dufali dalsi kamosi , potom jednej co sa pozvala sama a 50rocneho co prisiel s 20rocnou frajerkou....
ale prisla teta s malou a aj kamoska slovenka anitka prisla s mm a bolo super....mala bola uzasna....dobrucka aj spinkala v tom hluku...jedine co nechapem ako tych 16 talianov moze odist a nechat vsetko na nas.....
a este spominana rodinka...ich 2rocny tam rozhadzoval po zemi chleba tak mu tak pekne vravim ze constantino nemozes hadzat chleba po zemi musis ho zdvihnut lebo sa to nepatri a jeho foter ze co mu to hovorim ze vsak on je este maly..akoze tak asi v 18tke mu to poviem...sila...a ich dcera ked som eleonore mojej tety dcerke davala darceky prisla ze ci je to pre nu....
prisli sme o 8smej vcera som kojila ze o 11.30 15.45 20.00 23.00 4.00 a teraz este spinka....
ideme zasa na dom na obed a potom na vylet je tu krasne....
no a ja obliekam ..je tu 27 stupnov ze tricko s kratkym a leginky 😉
krasnu nedeu na FB davam prave fotky

olifcek
6. jún 2010

@zucana aj seeem, ja niesom na FB x;)

a nam su leginky z nextu siroke, skoda preskoda...ale este pockam par dni, max. 4 tyzdne a ked nic, predam, nic ine mi neostane paq...ale verim, ze ked maminnke su dobre, i nam o chvilu budu 😉

matesl
6. jún 2010

ahojte babulky,

tak mi sme boli vcera v Senci @laxi 😀
nas mal tielko bodynkove a tricko s kratkym rukavom a tenke gatuse a ponozky...ale videla som tam otuzilcov co mimi mali len v bodynku bez ponoziek!!!!!
ja mu davam tielko aby nemal krize hole, ked mu dam frajerske gate a tricko na to 😀
ale dnes dam kratke body a len take lahke gatuse...aj ked su dlhe tak ich mastale po kolena jak sa sucha v tom ociku a ponozky isto a siltovku 😎

a vcera jak tam videl kopu ludi ani nechcel spat v kociku...normalne sa rozculoval, tak sme ho len nosili na rukach, bol spokojny, ale potom celu cestu domov v aute prereval...bol asi unaveny a mm si dal piko sedel s nim vzadu...a no..treba sa vtedy s malym rozpravat aby neplakal...a mm nemal na to nervy ked rincal 😅

Laxi a kam este s malou chodite...ja by som aj dnes niekam k vode 😎

matesl
6. jún 2010

kosicanky, davajte na seba pozor!!! boze dost bolo uz vody, je to az neuverotelne ze sa to deje u nas, ked to vidim v TV, v BA mame klud

matesl
6. jún 2010

@olif nepredavaj, ved ich aj kratsie mpoze nopsit, take 3/4 nieee? 😉

matesl
6. jún 2010

ja som vcera konecne objednala krpcovi prenosnu postielku, fajna cena bola na nete...a ja to budem aj ako ohradku pouzivat ked zacne lozit a bude mi treba odbehnut 😀

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/cestovni-pos...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre