• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@matesl my urobime to, ze sa dame dozadu, a oliv je v polosede s okruhlym chrbatikom....alebo sa predklonime a oliv tiez :grinning:
6. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny :grinning:
zuci, to co ta ohovaraju je cista zavist... :wink: kasli na nich, neprajnikov jednych :wink:

mna vytaca otazka a kojis? na to neodpovedam, lebo ludom nestaci odpoved nie alebo ano....mm povedal, ze mam kazdemu hovorit, ze nekojim, lebo to neuznavam :grinning: a potom sa vazne tvarit ked sa vsetci zacnu pohorsovat :grinning: co koho do toho..to je intimna zalezitost matky a dietata

matesl...kapla si na to..ani vo zvislej polohe by sa deti nemali velmi nosit..prave kvoli tazkej hlave ktora tlaci na chrbticu..najlepsia je poloha do gulky alebo v lahu...aj ked nie vzdy su tieto polohy realne prave kvoli tomu ze deti su zvedave...ale prave preto ked uz dieta nosim vo zvislej polohe a viem ze to nie je najspravnejsie, tak sa snazim obmedzovat ine veci ktore viem ze nie su najspravnejsie :wink:
ale kazda sme zodpovedna za svoje dieta a za jeho zdravie, takze kazda sa riadi vlastnym rozumom :wink:
6. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, este k tomu ekzemu....moja svagrina kojila a davala si pozor na vsetko mozne a mala mala stale vysyp okolo pusinky a stale suchu pokozku, nevedeli cely rok zistit z coho to je..potom neskor robili malej testy a zistili jej ze je alergicka na bielok, mlieko a bielu muku a orechy...ked toto svagrina vypustila tak malej vysyp skoncil...mala ma uz 4 roky a postupne sa to upravuje, muku uz moze aj bielok, a napr. ked je vo vareni a v peceni mlieko to hej, ale priamo pit nemoze..ale orechy nesmie...
tak skuste moznoo sa popytat pediatricky aj na to alebo ty skus vynechat mliecne vyrobky
6. jún 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tesim ze aj lenica pride..gari, prides uz konecne aj ty? :grinning:

ocuvajte kosicanky, ked vam zas chlapi odidu cez vikend prec, tak sa nanominujete ku nam :grinning: balkony mame dva ale aj na jeden vojdu dva kociare, cize Tobi a Juli maju kde spat, Olif s Olivkou mozu byt pricucnute v hostovskej izbe, ak pride Svetlanka tak Misku mozme dat na druhy balkon spat alebo do Julinkinej postielky ak spava v postielke a my si dame kavicku a budeme sa hrat s Tete...alebo budeme vsetky vonku na pieskovisku a deti v kociaroch pri nas :wink: :grinning:
6. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ked uz trpim samomluvou tak si este pokecam....kukala som pocasie, nenormalne horucavy maju byt...myslite ze kupaliska uz otvoria v KE, ci? Terezka este nebola na kupku, by som ich vyhnala so svokrou :grinning:

6. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka som sa pobavila s tym pricucnutim, hehe :grinning: :grinning:

myslim, ze otvoria veru...ale viem, ze 19.6 bude mestska zatvorena, lebo tam bude mat t-systems akciu, sports-day....mm chcel, nech si zahram i ja, ale nevim...uz rok som nehrala a ked sa zapotim, mala bude mat spotenu maminu, bleeee, ake kuknut sa na nich pojdeme, v manduce...
6. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sla bych von, ale hic tam je...vyrazime opat asi okolo 15tej az...ale neviem, ci v manduce, ci kociar...v manduce sa roztopime asi....
6. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja bych sla na kupko ale co s Juli? v kociku tam bude? som nebola na kupku uz tri roky...
6. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif aj tu je uz hic...orava..to si neviem predstavit ako musi byt v KE...och
6. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv prave zaspinkala...este chvilku pockam a ostriham nechtiky na lavej rucke, pravu sme uz :sunglasses:
6. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka 24 v tieni.... :confounded:
my doma 25, ble
fuj, to kolko my doma budeme mat..ledva som vyvetrala tych 26 co tam bolo na 22 a uz zasa...ked to nevie byt normalne, bude leje do bludu alebo pali do bludu... :angry:
tu je prijemne, vonku je 24 a vnutri je 21..idealne
6. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja olivku opat budem musiet natriet...dufam, ze to neskodi...dokonca vraj vhodne i na alergicku detsku plet...
6. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, myslis krem s UV? urcite neskodi a teda v takom pocasi treba natierat aj ked si len v tieni :wink:

jo a leginky kupim ak budes predavat, pre Juli nemam ziadne :wink:
6. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, mas novu Mama a ja? ti poziciam ked ne..je tam super clanok o vychove deticiek...a ked som to citala som si na teba spomenula ako vyhovujes vo vsetkom Olivke...dobre robis :wink:
6. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka este nemam, bo nebol v staankoch, ale ako mm poznam, kupi, uz by som mala docitat to zpred dvoch mesiacov, paq to minulomesacne, hihi

abo mi nascanuj tie page, kde o tom piiiisu x;o) ale tesim, ze bre robim...itak nemam na vyber, bo oliv neprestane, kym svoje nedostane...ale za to, uz je dlhsie v hrazdicke, uz pocka, ked idem na chvilu od nej...vie, ze pridem, ked ude chciet :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oki, ked budem leginky predavat, si prva, ktora si budemoct vybrat :wink:
6. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ti ho mozem pozicat, vo stvrtok ked budeme na stretku ti donesiem a mozes aj cely citat, nemusis kupovat :wink:
6. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hej a kedy vratim? :grinning:
6. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, na dalsom stretku, ne? :wink:
6. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobe, len abybulo :slight_smile:
6. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, bude :wink:
6. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobe teda.....
6. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, len mi pripomen v stredu aj ricinus aj casopis aj co este? este daco ne? zabudla som..kurnik, nejaky debilnicek mi treba
6. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme von v manduce...dlhy rukav, ci kratky dat?
6. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kratky
6. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka uz nic, ja chcem cosi priniest, tak nech nezabudnem....a stretko vo stvrtoook, Ty v stredu cosi mas, ze?
6. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok