Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. jún 2010

@matesl my urobime to, ze sa dame dozadu, a oliv je v polosede s okruhlym chrbatikom....alebo sa predklonime a oliv tiez 😀

blumka
6. jún 2010

caute zeny 😀
zuci, to co ta ohovaraju je cista zavist... 😉 kasli na nich, neprajnikov jednych 😉

mna vytaca otazka a kojis? na to neodpovedam, lebo ludom nestaci odpoved nie alebo ano....mm povedal, ze mam kazdemu hovorit, ze nekojim, lebo to neuznavam 😀 a potom sa vazne tvarit ked sa vsetci zacnu pohorsovat 😀 co koho do toho..to je intimna zalezitost matky a dietata

matesl...kapla si na to..ani vo zvislej polohe by sa deti nemali velmi nosit..prave kvoli tazkej hlave ktora tlaci na chrbticu..najlepsia je poloha do gulky alebo v lahu...aj ked nie vzdy su tieto polohy realne prave kvoli tomu ze deti su zvedave...ale prave preto ked uz dieta nosim vo zvislej polohe a viem ze to nie je najspravnejsie, tak sa snazim obmedzovat ine veci ktore viem ze nie su najspravnejsie 😉
ale kazda sme zodpovedna za svoje dieta a za jeho zdravie, takze kazda sa riadi vlastnym rozumom 😉

blumka
6. jún 2010

zuci, este k tomu ekzemu....moja svagrina kojila a davala si pozor na vsetko mozne a mala mala stale vysyp okolo pusinky a stale suchu pokozku, nevedeli cely rok zistit z coho to je..potom neskor robili malej testy a zistili jej ze je alergicka na bielok, mlieko a bielu muku a orechy...ked toto svagrina vypustila tak malej vysyp skoncil...mala ma uz 4 roky a postupne sa to upravuje, muku uz moze aj bielok, a napr. ked je vo vareni a v peceni mlieko to hej, ale priamo pit nemoze..ale orechy nesmie...
tak skuste moznoo sa popytat pediatricky aj na to alebo ty skus vynechat mliecne vyrobky

blumka
6. jún 2010

jeeej, tesim ze aj lenica pride..gari, prides uz konecne aj ty? 😀

ocuvajte kosicanky, ked vam zas chlapi odidu cez vikend prec, tak sa nanominujete ku nam 😀 balkony mame dva ale aj na jeden vojdu dva kociare, cize Tobi a Juli maju kde spat, Olif s Olivkou mozu byt pricucnute v hostovskej izbe, ak pride Svetlanka tak Misku mozme dat na druhy balkon spat alebo do Julinkinej postielky ak spava v postielke a my si dame kavicku a budeme sa hrat s Tete...alebo budeme vsetky vonku na pieskovisku a deti v kociaroch pri nas 😉 😀

blumka
6. jún 2010

no a ked uz trpim samomluvou tak si este pokecam....kukala som pocasie, nenormalne horucavy maju byt...myslite ze kupaliska uz otvoria v KE, ci? Terezka este nebola na kupku, by som ich vyhnala so svokrou 😀

olifcek
6. jún 2010

@blumka som sa pobavila s tym pricucnutim, hehe 😀 😀

myslim, ze otvoria veru...ale viem, ze 19.6 bude mestska zatvorena, lebo tam bude mat t-systems akciu, sports-day....mm chcel, nech si zahram i ja, ale nevim...uz rok som nehrala a ked sa zapotim, mala bude mat spotenu maminu, bleeee, ake kuknut sa na nich pojdeme, v manduce...

olifcek
6. jún 2010

sla bych von, ale hic tam je...vyrazime opat asi okolo 15tej az...ale neviem, ci v manduce, ci kociar...v manduce sa roztopime asi....

blumka
6. jún 2010

aj ja bych sla na kupko ale co s Juli? v kociku tam bude? som nebola na kupku uz tri roky...

blumka
6. jún 2010

olif aj tu je uz hic...orava..to si neviem predstavit ako musi byt v KE...och

olifcek
6. jún 2010

oliv prave zaspinkala...este chvilku pockam a ostriham nechtiky na lavej rucke, pravu sme uz 😎

olifcek
6. jún 2010

@blumka 24 v tieni.... 😖

olifcek
6. jún 2010

my doma 25, ble

blumka
6. jún 2010

fuj, to kolko my doma budeme mat..ledva som vyvetrala tych 26 co tam bolo na 22 a uz zasa...ked to nevie byt normalne, bude leje do bludu alebo pali do bludu... 😠
tu je prijemne, vonku je 24 a vnutri je 21..idealne

olifcek
6. jún 2010

ak budu dobre rozmery, kupujeeem

https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...
https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...

a nesmu to byt nasivky, mac. nazehlovacky, nasivky nas skriabu...

olifcek
6. jún 2010

@blumka ja olivku opat budem musiet natriet...dufam, ze to neskodi...dokonca vraj vhodne i na alergicku detsku plet...

blumka
6. jún 2010

olif, myslis krem s UV? urcite neskodi a teda v takom pocasi treba natierat aj ked si len v tieni 😉

jo a leginky kupim ak budes predavat, pre Juli nemam ziadne 😉

blumka
6. jún 2010

olif, mas novu Mama a ja? ti poziciam ked ne..je tam super clanok o vychove deticiek...a ked som to citala som si na teba spomenula ako vyhovujes vo vsetkom Olivke...dobre robis 😉

olifcek
6. jún 2010

@blumka este nemam, bo nebol v staankoch, ale ako mm poznam, kupi, uz by som mala docitat to zpred dvoch mesiacov, paq to minulomesacne, hihi

abo mi nascanuj tie page, kde o tom piiiisu x;o) ale tesim, ze bre robim...itak nemam na vyber, bo oliv neprestane, kym svoje nedostane...ale za to, uz je dlhsie v hrazdicke, uz pocka, ked idem na chvilu od nej...vie, ze pridem, ked ude chciet 😵 😵

olifcek
6. jún 2010

@blumka oki, ked budem leginky predavat, si prva, ktora si budemoct vybrat 😉

blumka
6. jún 2010

ved ti ho mozem pozicat, vo stvrtok ked budeme na stretku ti donesiem a mozes aj cely citat, nemusis kupovat 😉

olifcek
6. jún 2010

@blumka hej a kedy vratim? 😀

blumka
6. jún 2010

olif, na dalsom stretku, ne? 😉

olifcek
6. jún 2010

@blumka dobe, len abybulo 🙂

blumka
6. jún 2010

neboj, bude 😉

olifcek
6. jún 2010

@blumka dobe teda.....

blumka
6. jún 2010

olif, len mi pripomen v stredu aj ricinus aj casopis aj co este? este daco ne? zabudla som..kurnik, nejaky debilnicek mi treba

olifcek
6. jún 2010

pojdeme von v manduce...dlhy rukav, ci kratky dat?

blumka
6. jún 2010

kratky

olifcek
6. jún 2010

@blumka uz nic, ja chcem cosi priniest, tak nech nezabudnem....a stretko vo stvrtoook, Ty v stredu cosi mas, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre