Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
6. jún 2010

@blumka ja ani nemyslim na tu bezmocnosť tych ľudí čo maju tej vody po vyše okien a kopu bahna vo vnutri

olifcek
6. jún 2010

@garonka ja neviem, ci mi to oliv dovoli,ved vies x;o((( ale keby si sla, kukni pls...dlska, od krku po rozkrok cca 27cm a sirka v podpazusi cca 20cmx2

@selyma jo, von bez vsetkweho, ked bude teplo ako dnes, ze 31 stupnov, ble...plus ponozky a ciapccka

blumka
6. jún 2010

gari, a ti ludia co sa im pod domom zosunula poda a dom popraskali? ved ti sa rovno mozu zbalit a hladat si nove byvanie...hrozne...ale verim ze uz to najhorsie mame za sebou...

garonka
6. jún 2010

@olifcek zapísane a vezmem i meter a dufam, že najdem
no Olivka dovoli ale mm? 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
6. jún 2010

@blumka jj mm tam bol kvôli vodovodu no vravel, až plakal a on neni citlivka ale take niečo sa dotkne každeho a tam sa byvať neda 😖

svetlankat
6. jún 2010

Caute baby, tak my sme dnes skusali na malu tie veci co nam kazala doktorka ako priprava na plavanie. Liat vodu na hlavicku a mala dostala taky zachvat, ze som myslela, ze mi prestane dychat, tak som sa zlakla. No neviem ci to zvladneme. Bol to fakt sok. Taku vyplasenu som ju chudatko este nikdy nevidela.

garonka
6. jún 2010

@svetlankat uf ja si to neviem predstaviť juj ale musela poriadne plačkať

blumka
6. jún 2010

juj, sveti, chuda male...a neni lepsie ked idu rovno do vody v bazene? neviem, ale ti znami co chodia plavat s dvojickami nerobili doma ziadnu pripravu a instruktorka im tie deti vie v bazene tak poblaznit ze ani nevedia kedy su pod vodou a kedy nad...predsa len ona je na to skolena tak vie ako...ja by som sa doma sama bala nieco robit

olifcek
6. jún 2010

@garonka mm s tym nema probleeeem, to ja som uz nic nechcela, ze uz poslednymesiaco, co mam MD, tak ze uz sa krotit, no...da sa??? kludne take3ks alebo i 5ks, ak by boli ze napr. po 3eura x;o) ved...asi si budeme volat, ze? aaa ber takeee, co je evidentne, ze ich nik nemal, i ked mam pocit, ze oni len take veci maju 😵

@garonka Ty si tiez teraz bez mm ,,uzijes,, co? a jemu nezavidim vidiet tu spust....

@svetlankat my nastastie vodu na hlavku v pohode...a gratulujem ku piiisomke, som zabudla...

garonka
6. jún 2010

@olifcek budem na telefone 😀 dufam, že nebudem pôsobiť ako šahnuta 😀

jo ja furt sama a už som si zvykla, že tobi vidí ocka menej tak dnes vravím malemu aha ten ujo je akože tvoj ocko a mm až nervy dostal 🙄 😝

svetlankat
6. jún 2010

@olifcek dakujem

@blumka uz to asi ani skusat nebudem

prave som sa dozvedela, ze mi kamarata zrazilo auto, v londyne, dnes o druhej.
Tak idem drzte sa baby a hlavne davajte vsetci na seba pozor.

olifcek
6. jún 2010

@garonka 😀 😀 a mne vcera mm, ze..nenajdes si kvoli tomu milenca, ze? a ja, ze noooo....a on, ze coze? a ja, ze no neviem ci rovno bude milencom, ale niekoho, co s nami vikendy travit bude 😀 😀 😀

joj, musis byt kreslena? 😝

blumka
6. jún 2010

gari, de mas foto? 😕

olifcek
6. jún 2010

joj, pisala som mm, ci cakat, ci uz to nema vyznam...a on, ze necakat, ist spat....no uzas! 😔

olifcek
6. jún 2010

@svetlankat bruuu

olifcek
6. jún 2010

@garonka myslim ale, ze 62by nam mali byt ok, bo 56 asi moc akurat budu...ved uvidis, ked budes merati x;O)))

garonka
6. jún 2010

@olifcek budem paličkova do zajtra lebo neviem najsť tu v pc normal foto 😅

garonka
6. jún 2010

@olifcek a ja keby som povedala, že mam milenca mi mm povie, že on ma tri milenky a sa nechvali 😀

olifcek
6. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀

olifcek
6. jún 2010

@garonka aj my s mm sa tak doberame niekedy...ked dojde skor, ze fuu, esteze sme to stihli.. a on, ze nechci vediet, kto ma priviezol, ze som tu tak skoro, nepacilo by sa Ti to 😀 😀

garonka
6. jún 2010

@olifcek mi prave volal, že príde skôr a či nevyhrejem posteľ 🤐 a vravím, Tobi haja medzi nami tak on že dobre, len preto sa pyta aby mohol spať v obyvačke lebo ide futbal tak si len overoval čo poviem

olifcek
6. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀 😀

garonka
6. jún 2010

@olifcek ale sranda musi byť 😀
ja sice občas mam až nervy ale potom sa ukľudnime 😀

garonka
6. jún 2010

@olifcek zbieral bazu možno mu akosi nejak preplo no ale aky to futbal ide 😅

olifcek
6. jún 2010

no idem si ja zuby umyt s oliv v naruci a paqhajat... 😒

garonka
6. jún 2010

@olifcek dobru nockuuuuuuuuuuu vam krasavicam 😉

ja čakam na mm 😅

garonka
6. jún 2010

lebo posteľ mam vyhriať 😀

olifcek
6. jún 2010

@garonka ja cakat nemam....cize som zvedava, dokedy tam bude - v praci.... 😒 aspon keby uz bezp. dvere boli...

bru nocku

garonka
6. jún 2010

chcete počuť vtip? 😀

mm mi poslal sms, že hľada miesto na parkovanie že bude doma nejde do prace a kružil tu po parkovisku asi 10 min tak niekto na neho zavolal policiu, že chce kradnuť 😝 že si auta obhliada a popritom tu tak parkuju s tymi autami, že niet miesto
prišli policajti a on naštvany že čo chcu 😀 mi je smiešno z neho na neho sa take somariny lepia 😅

svetlankat
6. jún 2010

@garonka chudak
@olifcek bruuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre