Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
6. jún 2010

@svetlankat mne je tak smiešno lebo pisal, že policajt bol drzy a skakal do neho a poliš je o hlavu nižši 😀

svetlankat
6. jún 2010

@garonka ty policajti su na hlavu, ani si neoveria skutocnost a su drzi.

selyma
6. jún 2010

gari 🙂

zucana
6. jún 2010

bru noc baby vidim ze sa tu kosicuje 😉
@jja jasne ze je to oki 😉
my uz spinkame napapane som zvedava do kedy ...dnes sme toho moc nenaspali bola trosku nervna...asi zuby vsetko chcela nervne jest....

svetlankat
7. jún 2010

Dobré ránko baby, ako ste sa vyspinkali? U nás pohoda. Akurát Miška mi dnes ráno nechcela dovoliť daj jej kvapky do očiek. Asi to je dôsledok toho včerajšieho kúpania. Tak pevne verím, že ju to prejde. Vždy sme mali radosť z kúpania, tak nechcem, aby sa to zmenilo.

olifcek
7. jún 2010

@garonka chi...ako obstal nakoniec Tvoj mm? dostal upozornenie? chiii

@svetlankat snad malicka rychlo zabudne x;o)

my uz po kupkani...a smutna som...mm odisiel do prace uz okolo pol siedmej...a ja, ze len do obchodu ide, kedze ani pusu nam nedal a ani ranajky mi neurobil 🙂 ...volam mu po siedmej, ze ci je uz v praci, tak, ze jo, ze je to na dlhe rozpravanie...vcera prisiel predpokladam, o pol noci....

svetlankat
7. jún 2010

@olifcek dufam aj ja.

Boze aky je malicky. Dufam, ze sa mu dobre dari.

svetlankat
7. jún 2010

@olifcek dari sa mu, uz aj chodi, smeje sa. Je to maly bojovnik.

olifcek
7. jún 2010

@svetlankat veru 😵

blumka
7. jún 2010

ahojte baby...
mne je dnes akosi na grcku...fuj, to te kramy debilne ☹

joj, ake drobne babatko...ale dnesna medicina uz dokaze zazraky 😉

sveti, miska zabudne, len to uz asi fakt nerob, ked sa jej nepacilo

svetlankat
7. jún 2010

@blumka uz nebudem, uz mam aj ja velky strach

olifcek
7. jún 2010

zatjra poobede budu burky..z tepla...ale paq zase hic, ble

katina2209
7. jún 2010

Ahojte babulky tak kino dopadlo dobre a este sme si boli potom na chvilku sadnut a pokecat, muz dal malemu tych 130 ml z flasky co som si odsala a vypil to za 2 minuty a este chcel tahal na prazdno tak ho vzal na ruky maly si odfukol a potom spal 3 hodinky tak ako som sa vratila este sme kecali do druhej v noci...
Tie zaplavy su hrozne som vas tak zbezne docitala tak som aspon rada,ze vas to garonka a svetlanka nepostihlo....
My sme boli tiez vcera vonku Marko nam prisiel zo skoly v prirode a doniesol mi prsten zlatko,ze mami to je pravy strieborny tak sa tesil a ja s nim a tatovi doniesol dreveneho vlka a sebe len blbosti on mysli na nas a ze matko je malicky pre neho este nic nemali..
Zuci neboj nas Marko mal tiez ked bol malicky atopicky ekzem a teraz nema nic....
Lekarka mi povedala,ze vsetko treba skusat jest postupne tak som pred vcerom vyskusala jahody a nic tak sa tesim,ze mozem jest ,lebo ich milujem....
Zuci nehnevaj sa,ale ta tvoja teta je podla mna krava ked ta takto ohovara....asi ti zavidi stastny zivot...
Ja som kupila v lekarni daylong baby vraj je velmi dobry a je to na baze tych prirodnych filtrov taky mali kremik,ale stal 11 Eur tusim je to 50 ml, ale ked treba tak treba a velmi dobre sa natiera na tvaricku....
Mami a vy sa ako mate s Natalkou a Petikom?
Olivcek,Blumka,Svetlanka,Garonka budete mat dalsiu stretavku co? Tak si to uzite....
My dnes noc celkom super kojila som o 20 a vydrzal do 2 a potom kazde dve hodky...

maculik
7. jún 2010

Dobre ranko 🙂
Tak my sme spat v kolobehu, mama uz je v BA a na ceste do PU, mm v praci a Adelka v skolke. Petik buva, uvidime dokedy.

Zbezne som vas docitala, tak som rada, ze tie zaplavy uz ustupuju a nikoho z vas to nezasiahlo.

Tu boli tiez horucavy, Petik mal oblecene tricko s kratkym a kratasy, niekedy teplacky. Ponozky ako kedy, niekedy som dala, niekedy nie. Ale tuto noc sa strasne spotil, mal pyzamko s nohami, ale asi budem musiet obliect nieco ine, ked sa zase otepli (teraz ma byt par dni 22st a cez noc okolo 12).

jja, Karolinka aka je uz velka a krasna, ako si pokojne buva a krasne opalovacky 😵 Sportak podla mna nevadi, aj ja uz vytiahnem, lebo v hlbokom nechce byt uz par mesiacov, byva vo vajicku, ale vcera som zistila, ze v Peg Peregu vie zaspat na brusku, ten sa tiez da dat uplne na rovno. Tak budeme striedat s vajickom.

Zuci, tiez super fotky, Viki ma krasne oblecko a aka je spokojna 😵

olif, Olivka krasne video, ona je taky smejko vsade 😵

maculik
7. jún 2010

a tu je par foto

olifcek
7. jún 2010

jo, oliv sa usmieva, len jej musi byt po voli stale x;o))

@maculik peknucke foto x;o) vidis, esre pouzivas novorodenecku vlozku? a kolko cm ma petrik?

maculik
7. jún 2010

@olifcek, praveze uz nepouzivam, uz ma hlavku von 🙂 a cm mal 63 pred 2t.
a tu je moj novy uces

matesl
7. jún 2010

ahojte babulky,

ja som si tiez vcera spravila popoludnie sama...nie ze by nebolo co a kde a s kym, ale uz som bola z unavy taka nervozna, ze som zas pripomenula mm, ze by som fakt potrebovala cez vikend trosku pospat nech mi rano maleho vezme...zas to samozrejme nevyslo, lebo bud sa maly dogrckal alebo ja neviem co...no ale to je problem ho prezliect ☹
a potom ze teda nech idem spat poobede, ze ho veznme von, tak ma to tak napalilo, ze uz mu to nebudem viac opakovat, ze ja chcem popludnia travit ako rodina, ze je to take nepochopitelne ☹
takze @olifcek ani mna dnes necakali ranajky ani pusa...bo som si dovolila povedat svoje asi...nech ale teraz ja nebudem ta co ustupi, asi ma musi klepnut alebo sa zas zgrcam od unavy aby si to uvedomil...aj ked na druhej strane celu sobotu rozpraval jak je to cele o mne a aku obetu davam maleho...a to baby ked chce ist s kamosmi na pivko vecer ani raz som nepovedala, ze nie...tak chcem tak vela rano si od tej 6 do 8 pospat? cez vikend?...
tak som nabalila vcera maleho a isla som s nim opat sama tu po okoli...si som sa sama vytrestala, ale co uz...a o 20:30 som uz s malym lezala, ak si to takto predstavuje OK, co uz narobim, ked to nechce pochopit...som smutna, lebo mam pocitr, ze este on sa so mnou nebavi 😒

matesl
7. jún 2010

@blumi ze na kupko ist...xiixiii malo vody tam mate v kE 😎
@macu jaka cica je z teba...a musis zehlit ci ma take rovne vlasky?
@kati, no vidiiiis, uz aj na zumbu s nami mozes, ci?

katina2209
7. jún 2010

Maculik Petik je krasny a aj Adelka uz aka velka kocka, a ten uces je super aj farbu si si dala?

matesl
7. jún 2010

@gari a ty co furt mas tam nejaku nebezpecnu foto, ze ti ju zrusili? 😀

matesl
7. jún 2010

baby a co keby sme si hlavky omotali satkami jak moslimky a len podla farby satky by sme sa tu spoznali, ze by nam len kukadla bolo vidno...a to by nam vsetkym zrusili foto? csak ak nam to viera nedovoli byt odhalene..ta co?

garonka
7. jún 2010

dobre rankoooooooooooo

vyhajaní do ružova a zas sami ocko nam pride až večer 😔
ani nič na narodky zajtrajšie nič nechystam

@olifcek hehehehehe nič nič nedostal ale prišiel naštvany lebo keby vedel kto zavolal na neho policiu tak tomu človeku prišliape krk, no tu u nas je najsť miesto na parkovanie ako zazrak lebo niektore ženy parkovať nevedia a tym padom je tu o 5 miest menej 🙄

skušali sme opaľovaky tie oblečieme ale vo štvrtok ma byť až 33 stupňov brrrrrr to asi nem dobre vziať tak tenke teplačky a tričko oblečieme

@maculik perfektny učes taky šik 😉 😉 😉
aj mne by trebalo ísť konečne pod tie nožnice

katina2209
7. jún 2010

Ano Mati a kedy ides dnes von ides aj s Matkou? Ja by som skocila na chvilku s vami...
Ja som uz tiez potrebovala vypadnut,uz som potrebovala trosku vypnut....

garonka
7. jún 2010

@matesl už si dam svoju staru fotku lebo new neviem najsť 😠

garonka
7. jún 2010

fandíme Taliansku 😉 😀 😀 😀

matesl
7. jún 2010

@blumka s tym sedenim a nosenim mas uplnu pravdu, len je uz fakt nasich drobcov udrzal v lahu 😀 ja ho teda na chvilu necham sedkat ale drzim ho pod pazuchamu aby som mu s tou vahou pomahala, nech to nie je vdsetko na jeho "bedrach" a ked tak ho radsej do kresielka polozim, tam vidi a aj dobre sedka 😉

matesl
7. jún 2010

@gari a to ktoru ti vyhodili, nie tuto?

matesl
7. jún 2010

@kati dnes dojde po mna kamoska a ideme k nej do Race, ale zajtra uz som tu aj Matka pojde isto von

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre