Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. jún 2010

@matesl nie nie nevyhodili len ja som chcela dať new lebo ta je otrepana a v notebooku ju nie a nie najsť
tak som nahodila staru no

maculik
7. jún 2010

kocky dakujem 🙂
matesl, rovne mam, ale ked su dlhsie, tak sa trochu vlnia a pred 10r som mala uplne brckate.
kati, len obycajnu hnedu, teda ani nie farbu, ale ten trvacny sampon.
garon, aj my mame tieto opalovacky, ale pre Adelku 😀 Minule som poslala mm kupit jej nieco a kedze on kupuje vacsinou v chlapcenskom oddeleni, tak vyfasovala tieto. Ale do piesku budu super 🙂

Petik sa teraz hra v postielke, ja idem volat mojej gyn, potrebujem zase papier do byv.roboty, aby mi poslali peniaze a o chvilu asi pojdeme na prechadzku.

inak, ked boli taketo horucavy, tak Petik strasne malo spal a brutal sa poti na hlavicke, vlastne on aj normalne sa poti, ked papa, ale teraz je to hrozne. A mal aj potnicky na rukach a trosku aj chrbatiku..
A krem na tvaricku mame Altermed sun baby (50+) a je super, umyva sa lahko a nesteka, ked sa Petik spoti.

garonka
7. jún 2010

@maculik no aj Adelka fandi talianom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 z H&M ich takisto mate? celkom su prakticke 😉

garonka
7. jún 2010

ja furt nemam pre Tobiho krem tak dnes dufam, že ocko kupi lebo bez kremu von nepôjdem 😎

matesl
7. jún 2010

aj my mame baby longday, nie je taky lepkavy ako vichi 😎 a je to 30 vraj oproti 50 nie je roźdiel, len 50 ma viac chemie v sebe

maculik
7. jún 2010

@garonka hej, z H&M 🙂 Ja tam rada nakupujem, lebo tie veci dlho vydrzia a oni robia trosku vacsie, takze Adelka napr.nosi nohavice aj pol roka, teraz nosi vela veci stale 86, pritom by uz mala 92.

No, ideme my von, je prijemne, oblacno, tak po tom vypeku prijemna zmena. Zatial pa 🙂

zucana
7. jún 2010

@matesl je mi luto ako sa sprava muz ale nedaj sa a trvaj ze mas pravdu a musi si uvedomit ved to je aj jeho syn....
kati ta krava je vystizna 😉
my ideme dnes s anitou (slovenka) do centra a v stredu pojdeme my dve aj s mallymi k moru.... 😎
my nemame opalovaky ale vela setov tielko kratasky 😅

zucana
7. jún 2010

matesl odkial je ten baby longday?

jja
7. jún 2010

baby, bola som dnes so starsou dcerkou pri doktorke, tak mi odobrila ten sportiak. taksom spokojna 🙂 inac Kaja ma 8 KG!!!!!!!!!!!!!!! Vsak to je uz nonsens...no a nedaj tomu decku jest ked pyta 😀 alebo ho este napchaj omackami 😀
@zucana Viki ma krasne capacky....kde si ich kupila? ja ked malej obujem capacky alebo ponozky hned to ma vyzute. a tie tvoije vyzeraju tak ze pekne drzia na nozicke

zucana
7. jún 2010

jja drzia ale mam ich od tej tety uzasnej takze neviem 😒
inak aha ake mame domace oblecko 😀

zucana
7. jún 2010

@gari ten dres je uzasny nemozes prosim aj vikinke taky kupit a v obalke mi poslat ja ti to vsetko uhradim 😵

matesl
7. jún 2010

hihii vola sa to DAYLONG baby...som to poplietka trosku..a vyrabaju to svajciari Spring Farma.

ja sice mozem byt spokojna ze navari a poprace (vysavat to ale nie ani kupelnu umyt, ale inak je tu poriadok ked urobi 😅 ) ale ja potrebujem spaaaaaat 😕

matesl
7. jún 2010

JJa ze 8 kg...uf, mas co nosit 😀
zuci ale paradne oblecko, skoda ho na doma
ja som malemu vcera kupila v tesco opalovacky....take obycko, ze na spanie v teplach bude mat 😉

idem sa chystat dojde po nas kamoska ideme do Race k nim brazdit chodniky 🙂

olifcek
7. jún 2010

@maculik super uces...ja mam vlasy dlhe, dam do gumicky a mam svaty pokoj x;o) Ty to musis aj nejak upravovat? ale veeeeelmi Ti to pristane, kocica

@matesl veru, neustup....u nas mm je v pohode, len ja som smutna z toho, ze mal tolko prace odrazu a naraz....ranajky som nepochopila, ale asi nestihal...ved to nie je jeho povinnostou, no brala s om to tak, ze je to mily ritual na rano x;o)

@garonka ved v opalovackach nech ide...vo stvrtrok...ci?


@zucana krasne domace oblecko, ale nie je jej teplo? 😕

garonka
7. jún 2010

@jja no my dnes šporťak vyskušame som zvedava či to bude rev alebo kľud 😕

ejha 8kg? chrbat ti ešte drží? 😅 ja som na vahu zvedava v juli 🙂

olifcek
7. jún 2010

@garonka ja asi dam prec vanicku a dam olivku rovno do kociara...nech jej nie je zbytocne teploeste z vanicky...

garonka
7. jún 2010

@zucana jasnačka kupim kupim a ake číslo? toto je 74 a nam 68 bola mala aj sme skušali 😀
ale dzive to je nie? bavlnene a super

garonka
7. jún 2010

@olifcek a idete dnes vonku? my teraz hajame na balkone je tu fajne chladok tak počkam na mamku či prikvitne pôjdem do obchodu nakupiť drogerku a i krem lebo nemame ale ja furt neviem aky
vichy tiež dobry ten mal synovec pri mori ale i bioderma, i nivea joj

daj vaničku het odzipsuj ten kryt a nech Olivka tak ležka a aj skus dať tenku dečku, my mame letnu deku do kočíka Emitex

zucana
7. jún 2010

gari anm staci 68 my to na teraz chceme...mame 63 cm a 6900g....co ty na to???
a kedy by si to mohla???lebo bud tyzden zacinaju majstrovstva 😀

zucana
7. jún 2010

olif som jej to len skusala a teraz v tom spinka nezakrita....takze myslim ze oki a doteraz bola iba v plienke...ty brdo ja po dlhej dobe zehlim 😅

olifcek
7. jún 2010

@garonka ja som ju ani vo vanicke uz neprikryvala x;o) nemam tenku deku, asi dam plienocku len..x;o(

vcera mala teplaciky, bodynko s kratkym capicku a ponozky, skoro vzdy na rukach a doma, ked som dala dole capicu, bola mokra, hech...dnes asi dam saticky a leginky z nextu s tymi foldrikmi sa daju, takze...lebo v manduce nas asi obe porazi...\\

a jo, idem do mesta x;o) na 15.00 ku aide, mam stretko s kamoskami...chces sa pridat? ;)

olifcek
7. jún 2010

@zucana 😀

garonka
7. jún 2010

@olifcek joj vidíš i plienka je super vec na prikryvanie a ja ich mam neurekom 😅

príde mamkaaaaaaaaaaa tak sa mi nepodarí k vam pridať a zas nebudem vas tam otravovať no a vo štvrtok hlasia peklo okolo 33stupňov to tie opaľovaky môžem obliecť? ale dam ponožky a aj natriem kremikom a zakryjeme sa plienkou 🙂

jeeeeej Olivka aka kočka bude ale ju odfoť v šatičkach

olifcek
7. jún 2010

@garonka este neviem presne, co obleciem x;oDDDD

jasne, kludne mu daj opalovacky a ponozky x;o)))

garonka
7. jún 2010

@olifcek tak šup ku skrini a vyberať čo na seba nahodiť 😀 😀 😀
beriete kočík i manducu? 🙂

ma šľahne už nehajame, len taka 45minutovka bola a to čo? 🙄

zucana
7. jún 2010

my bez ponoziek a bez capicky ;9 gari vklude opalovaky ;)
no tak jako tedA? ;)

garonka
7. jún 2010

@zucana zuci vy mate v IT lepšie slniečkoooooo a my tu nemame take fajnove, aaa ja ponožky musím nahodiť lebo mame bielulinku kožičku 😅

olifcek
7. jún 2010

@zucana u nas vietor, bez ciapky nedobre,,,,

@garonka daj ponozky, nech neprechladne od noh x;o)

olifcek
7. jún 2010

mame dva krasne klobuciky...ale bojim sa ich dat olivke...uska su len pod volanikom

maculik
7. jún 2010

olif, ak je teplucko, kludne daj, ja som min.vikend Petikovi dala klobuk, tiez nemal uska zakryte a bolo okolo 25st, aj pofukovalo. a ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre