• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka inak, kebyze Ti mamina nema prist, brnkla bych Ti...bo zase len sama doma som s malickou...njn
7. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jo zapísane a kupim dufam, že budu ju mať
7. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mamka už požehlila, aj navarila a povysavala mi, lebo dnes sme s Tobim akosi vystrajali, ani na ruky ani kočiar, skratka nič
tak sa ukľudnil a spi od pol 3
7. jún 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne prinesu asi o 10 minut pizzu...a paq, ze chudnut...ale len taku zakladnu plus kuracinka...delena strava to nie je, ale co uz...fakt som le vyvar zjedla/vypila, a este ma precistilo asi na 3x, chi :grinning:
7. jún 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek vidíš naši chlapi su občas aj takí, no môj nedavno prišiel domov total spečeny zo slnka, rychlo paral do sprchy a ľahol lebo je unaveny, tak super
bol v Myšli tam zas spadol dom bol zosuv pôdy, len ma mrzí, že toľko musí v robote drieť
7. jún 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja pijem nescafe frape, ľadova kava to zas preženie Tobiho :grinning:
7. jún 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no ja chapem, ze peniazky treba, ze bez prace nebudu, ale...ako som pisala...moj mm robi vela i sam od seba...vysledok? smutna mamina, nervna olivka
7. jún 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka predstav si...asi nemozem mlieko a jogurty, syr je ok...malicka sa z toho nevie vykakat... :confused:
7. jún 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak toto si trafila do čierneho, môj robi takisto aj navyše neviem prečo, ale tak ako pišeš i ja som nervozna a Tobi? smutny takisto a vravím mu že aha ujo je tu, lebo malokedy vidi tata

to fakt? ja zas vypijem mlieko teda tu ľadovu kavu a Tobi sa potototo... až kdesi dopredu joj
a po mliečku by sa mala vykakať nie? či ako?

7. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka neviem, tak mi vychadza, ze nam odrazu mliecko nedobre robi....predtym problem nebol... :confused:
7. jún 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uf moja zlatunka, tak asi jej teraz mliečko ak vypiješ nerobí dobre, snaď neskôr to bude oki
už pizzu maš? :grinning:
ja tlačím do seba, rožky, šunku, paradajky a uhorky :sweat_smile: že dietaaa
7. jún 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek zajtra mi v profilovke bude svietiť 28 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka este nemaaam, ale bude, uz uz :grinning:

mm mlieko tiez nepije....alergicky nie je ale nerobi mu dobre...
7. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ahaaa tak to bude asi tym
u nas je mm žrut zje všetko okrem kôprovej omačky a ja som takisto žrut tak i preto tak vyzeram ako hrošica a Tobi zrejme znesie všetko :sweat_smile:
7. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme horeeeeeeeeee ideme papať a tak do obchodu konečne konečne jupi :grinning:
7. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka tak som rada, že sa ti to páči, dnes končí aukcia :wink:
7. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja si ani neviem predstaviť s mojou malou vyraziť niekam o šiestej večer, zvykne byť mrzutá, bo už o siedmej kúpeme a potom ide pomaly hajať :slight_smile:
7. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas zeny :grinning:
ja musim ist zajtra na alergo...nemozem dychat...som myslela dnes ze vonku odpadnem...bola som s Tete vonku len na pol hodinku ale este doteraz sa z toho nemozem spamatat..sa mi zda ze akosi sa mi to zhorsilo ci co :unamused:

ja som zvedava co obleciem Juli vo stvrtok a ako ona mi bude v kociari vystrajat, kedze ona nevie spat bez zavinovacky, lenze na nu uz je horuco...no zabava bude...
7. jún 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka pizza uz tuuu i s dzusikom, ze pre malu x;o) nechcela som potriet cesnakom, bo kojim x;oD a uz aj oliv prebalena a znova papa
7. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka fuuuuha, kedy ides k lekarke?
7. jún 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz kukam...ze to nem pizza, co som chcelaaaaaa...nie je tam kuracina...ale je tam sunka..chi
7. jún 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, zajtra hned rano musim aby som sa vybavila apson doobeda..pravdepodobne mi budu robit aj testy takze si tam trosku posedim
7. jún 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka juj, budem drzat prsty
7. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak juli dnes je cely den v body s kratkym a aj tak sa poti :sweat_smile:
7. jún 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka :frowning2: , ja už tiež soplím a oči svrbia, ... mňa tie pele dorazia :angry:
7. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oliv je len v tielkovom bodynku
7. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif uz mas veci z nextu?
7. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ne, ale to je nasou postou, verim, ze jutre dojdu x;o))) a Ty?
7. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, my sme dnes boli cely den vonku, nevieme sa nabazit slniecka.
7. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok