Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. jún 2010

@garonka inak, kebyze Ti mamina nema prist, brnkla bych Ti...bo zase len sama doma som s malickou...njn

garonka
7. jún 2010

@olifcek jo zapísane a kupim dufam, že budu ju mať

garonka
7. jún 2010

@olifcek mamka už požehlila, aj navarila a povysavala mi, lebo dnes sme s Tobim akosi vystrajali, ani na ruky ani kočiar, skratka nič
tak sa ukľudnil a spi od pol 3

olifcek
7. jún 2010

@garonka mne prinesu asi o 10 minut pizzu...a paq, ze chudnut...ale len taku zakladnu plus kuracinka...delena strava to nie je, ale co uz...fakt som le vyvar zjedla/vypila, a este ma precistilo asi na 3x, chi 😀

garonka
7. jún 2010

@olifcek vidíš naši chlapi su občas aj takí, no môj nedavno prišiel domov total spečeny zo slnka, rychlo paral do sprchy a ľahol lebo je unaveny, tak super
bol v Myšli tam zas spadol dom bol zosuv pôdy, len ma mrzí, že toľko musí v robote drieť

garonka
7. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja pijem nescafe frape, ľadova kava to zas preženie Tobiho 😀

olifcek
7. jún 2010

@garonka no ja chapem, ze peniazky treba, ze bez prace nebudu, ale...ako som pisala...moj mm robi vela i sam od seba...vysledok? smutna mamina, nervna olivka

olifcek
7. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀

olifcek
7. jún 2010

@garonka predstav si...asi nemozem mlieko a jogurty, syr je ok...malicka sa z toho nevie vykakat... 😕

garonka
7. jún 2010

@olifcek tak toto si trafila do čierneho, môj robi takisto aj navyše neviem prečo, ale tak ako pišeš i ja som nervozna a Tobi? smutny takisto a vravím mu že aha ujo je tu, lebo malokedy vidi tata

to fakt? ja zas vypijem mlieko teda tu ľadovu kavu a Tobi sa potototo... až kdesi dopredu joj
a po mliečku by sa mala vykakať nie? či ako?

olifcek
7. jún 2010

@garonka neviem, tak mi vychadza, ze nam odrazu mliecko nedobre robi....predtym problem nebol... 😕

garonka
7. jún 2010

@olifcek uf moja zlatunka, tak asi jej teraz mliečko ak vypiješ nerobí dobre, snaď neskôr to bude oki
už pizzu maš? 😀
ja tlačím do seba, rožky, šunku, paradajky a uhorky 😅 že dietaaa

garonka
7. jún 2010

@olifcek zajtra mi v profilovke bude svietiť 28 🙄 🙄 🙄

olifcek
7. jún 2010

@garonka este nemaaam, ale bude, uz uz 😀

mm mlieko tiez nepije....alergicky nie je ale nerobi mu dobre...

garonka
7. jún 2010

@olifcek ahaaa tak to bude asi tym
u nas je mm žrut zje všetko okrem kôprovej omačky a ja som takisto žrut tak i preto tak vyzeram ako hrošica a Tobi zrejme znesie všetko 😅

garonka
7. jún 2010

už sme horeeeeeeeeee ideme papať a tak do obchodu konečne konečne jupi 😀

laxity
7. jún 2010

@garonka tak som rada, že sa ti to páči, dnes končí aukcia 😉

laxity
7. jún 2010

@garonka ja si ani neviem predstaviť s mojou malou vyraziť niekam o šiestej večer, zvykne byť mrzutá, bo už o siedmej kúpeme a potom ide pomaly hajať 🙂

blumka
7. jún 2010

sewas zeny 😀
ja musim ist zajtra na alergo...nemozem dychat...som myslela dnes ze vonku odpadnem...bola som s Tete vonku len na pol hodinku ale este doteraz sa z toho nemozem spamatat..sa mi zda ze akosi sa mi to zhorsilo ci co 😒

ja som zvedava co obleciem Juli vo stvrtok a ako ona mi bude v kociari vystrajat, kedze ona nevie spat bez zavinovacky, lenze na nu uz je horuco...no zabava bude...

olifcek
7. jún 2010

@garonka pizza uz tuuu i s dzusikom, ze pre malu x;o) nechcela som potriet cesnakom, bo kojim x;oD a uz aj oliv prebalena a znova papa

olifcek
7. jún 2010

@blumka fuuuuha, kedy ides k lekarke?

olifcek
7. jún 2010

teraz kukam...ze to nem pizza, co som chcelaaaaaa...nie je tam kuracina...ale je tam sunka..chi

blumka
7. jún 2010

olif, zajtra hned rano musim aby som sa vybavila apson doobeda..pravdepodobne mi budu robit aj testy takze si tam trosku posedim

olifcek
7. jún 2010

@blumka juj, budem drzat prsty

blumka
7. jún 2010

inak juli dnes je cely den v body s kratkym a aj tak sa poti 😅

andrea2603
7. jún 2010

blumka ☹ , ja už tiež soplím a oči svrbia, ... mňa tie pele dorazia 😠

olifcek
7. jún 2010

@blumka oliv je len v tielkovom bodynku

blumka
7. jún 2010

olif uz mas veci z nextu?

olifcek
7. jún 2010

@blumka ne, ale to je nasou postou, verim, ze jutre dojdu x;o))) a Ty?

svetlankat
7. jún 2010

caute baby, my sme dnes boli cely den vonku, nevieme sa nabazit slniecka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre