Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
8. jún 2010

@alex vy uz mate cez 7kg waau 😲 my ideme dneska na poradnu a som zvedava kolko vazi slecn,ale tipjem okolo 6kg 😉

@maculik super ze byt podrzia, tak aspon nemate zbytocne problemy...inak ta vasa domaca...koza, no...to aby si dnes clovek fakt vsetko cez zmluvy robil 🙄

my sme sa vcera prvy raz pretocili z bruska na chrbatik 😉 doteraz len taknahodou ale vcera po kupani sa tak rychlo presupla naspat ze som ju len chytala na podlozke...a na brusku ked bola tak skrcila nohy pod seba a odrazala sa...som ju ani naolejovat nemohla co mi furt utekala...

@garonka ja by som asi povedala svokre keby mi dala daco po zaruke...akoze slusne, ze napr. nech to ide vratit do obchodu...a aspon sa zahanbi kedze t isto teraz nekupovala a hadam si da nabuduce pozor

zoska
8. jún 2010

no z chrbta sa este nepretacame ani nahodou...len nabok sa otoci, ale aj to len ked s jeduje 😅

maculik
8. jún 2010

super, presne 30min a je po spanku 🙄

olifcek
8. jún 2010

@garonka ale teraz uz sladke mozes ne? x;o) kedze jesenka, pikaoooo x;oDDD
@maculik gratulujeeeeeeeeeeem k bytu...a co ten v ktorom ste? stale niekoho nenasla ta pani, co? mne to posielala v piatok, bola som tretia, co zaplatila x;o) len este neprislo, cakam dnes postara s autom, postarka s vozickom uz bola x;o)

garonka
8. jún 2010

@zoska no keď poviem, že oni kupuju veci po zaruke tak mi nik neuveri 🙄
aj som ju vtedy jemne upozornila, že čokolada po zaruke a ona to nevadííííí ešte z nej nikto neumrel 😕

garonka
8. jún 2010

@olifcek joooooj no jesenku žerem denne na kvanta ale to aka draha je, že jedna 0,66 € 😕
a pikao mňam do zmrzky 😵

zoska
8. jún 2010

@maculik som citala na FB ze Adelka ma obdibie vzdoru 😅 si ta neviem predstavit ako si ju z tych obchodov tahla ked mala zachvat 😲
juuj toto nas caka 😝 no pekne 😀

moja uz spi vyse hodiny 😕 ale nie vkuse...musea som ju znova uspat, lebo sa zobudila a este chcela spat a nedalo sa jej,a revala, ani prso ani nic, len znova ukolisat k spanku a spi...ona ked sa zle zobudi, to je jak mrzuty dospelak 😨

uz by som ju mala obliekat a ist k dr. ale nejdem ju budit...aj tak si tam ludia chodia ako sa im zachce 😠

aspon som povesala pradlo, porobila trochu poriadky

olifcek
8. jún 2010

@zoska ak budu ockovat, drzim paste...

@zoska toto robi aj oliv, ked je na brusku, stale niekam chce ist x;o)

garonka
8. jún 2010

@zoska aj ja na vas myslím ak vas budu očkovať
a aby teplotky neboli držím silno pästičky

maculik
8. jún 2010

@olifcek, bol tu vo stvrtok jeden chalan pozerat, ale v sobotu jej zavolal, ze berie iny, ja som si to aj myslela, lebo sa mu nepozdavalo podlahove kurenie a ona mu to az prilis vychvalovala, to mne by sa tiez nepacilo. Ale teraz mi je to uz jedno 😎

a ozaj, co je to to jutre, ked to tu spominate, nikdy neviem, co to znamena 😀

no nic, ideme von, treba rajcinky a prach na pranie, tak sa prejdeme. Zatial papa 🙂

zoska
8. jún 2010

@garonka tak na nu asi fakt nic neplati...akoze ti neveri , ze po zaruke...? to co i myslia ze vymyslas? 😕
tak ked nikto neumrel, tak by som jej zazelala dobru chut 😀 😝

garonka
8. jún 2010

@zoska jej to bolo dobre 😀 😀 😀 😀 😀 tobi sa zľakol ako som sa rozrehotala 😀 😀 😀 😀

olifcek
8. jún 2010

@maculik jutre - zajtra 😀

podlahove kurenie nedobra vec?

maculik
8. jún 2010

@zoska, no nastastie ja len z jedneho, v tom dalsom bol aj mm, tak ten ju zvlada akosi lepsie, aj ma vacsiu silu na nu. ale teda je to niekedy na nervy, to fakt niekedy mi ani nepride, ze jej nieco nedam, no ona sa tresti o zem a hotovo... a taky anjelik sa zda, ked nevyvadza 😅

garonka
8. jún 2010

@maculik my aj narečím vieme 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
8. jún 2010

@garonka ja barzo nem, ale nejake tie slovicka jo 😅

blumka
8. jún 2010

a ja uz vobec ne...len sem tam od gari pochytim 😀

zoska
8. jún 2010

garon nestraš maleho 😀

no idem sa aspon ja vychystat, aby som bola ready ked sa mala zobudi tak musime okamzite vystartovat...potom dam vediet ci ockovali

u nas uz poprcha 😠

tak zatial pa

olifcek
8. jún 2010

@zoska u nas je 26, dusno, slnecno, dazd nedohladne ☹

zucana
8. jún 2010

cafte baby
@garooon vsetko naj naj naj hlavne zdravicka 😵
my sme boli u lekarky....mame zlu pokozku a musime davat aj kortizon na kriticke miesta.... 😢
vraj z jedla to nie je....ze to ma vrodene taku pokozku proste a nic by sa nezmenilo....a ze musime aj protialergicky potah na matrac kupit aby jej to nepreslo do alergie....ako moj mm ma na prach....takze fasa...chudatko moje anjelickove....
skoda ze sa tu nemozem vyciti s niecim ale nasi citaju isto 😎
idem dnes do hm -ka pozriet tie talianske opalovacky to by bola sila keby tu neboli a na SK ano 😀

olifcek
8. jún 2010

@zucana 😀 😀 😀

olifcek
8. jún 2010

@zucana malickej drzim paste, ale verim, ze to bude ok

garonka
8. jún 2010

@blumka ja ťa naučím 😀
som z valalu a moja babka slovensky nevie, a švagrina blavačka nem prvy rok ako bola vydata za brata ani nerozumela 😀 😀 😀

garonka
8. jún 2010

@zucana zuci a daj vedieť či maju ak nie idem do hmka jaaaa oki?
ja ich vo štvrtok na koňove rande oblečiem 😀

olifcek
8. jún 2010

@garonka a mne prinesies pre oliv, zeeeee??? 😵 😵 😵

garonka
8. jún 2010

@olifcek joooooooooo pôjdem počkať mamku a tak do maxu 😵 😵 😵 😵
rozmyšľam čo obliecť 🙄 Tobimu

olifcek
8. jún 2010

@garonka kratke bodynko, a lahucke teplaciky, alebo kratasy...ponozky, ciapocku...alebo opalovacky x;)

olifcek
8. jún 2010

@garonka snad sa i ja do toho maxu raz dostanem

garonka
8. jún 2010

@olifcek sexy opaľovaky nechavam na rande 😀
kraťasky nemame chcem kuknuť v maxe tak tenke teplačky mame skusim tie ak nie ideme holí 😀

olifcek
8. jún 2010

@garonka no, saq vecer preperies, zajtra ozehlis a vo stvrtok ich ma na sebeeee....jo, ja preto olivke viac opalovaciek chcem....;o) aspon troje, a ak fajn cena, i 5ks...x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre