• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek moju mamu šľahne, že bude Tobi nakratko :rolling_eyes:
i ja chcem opaľovačky pokukať či maju
ale tam viac dievčenskych veci maju tak kupim Tobimu dačo ružove a basta :sweat_smile:
8. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka :grinning: a mame povedz, ze je teplo, sak 26 v tieni...moja oliv uz vecer len kratke body, ponozky, otvorene okno, a neprikryta a fajne jej bolo..v kociariku body s kratkym teplaciky tenke a spotila sa mi...
8. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex som sa pobavila, že tlstocha :grinning: co mam potom doma ja? :wink: :sunglasses:
8. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek no a my tak sme hajali na balkone v tieni s teplačkami a preto len 30minutovka a teraz kukam tu v spalni na teplomer tak užas 24 a to mame žaluzie zatiahnute :angry:
moja mama s babkou by dali tobiho do skafandra :angry:
v nedeľu som nič nepočula, len neprefuka ho? zakryty je? a čapečku ma na uškoch? joj Lucinko naj neprechladne kriste zurila som
8. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka @olifcek my s Kajkou chodime vonku ako ste minule videli..v opalovackach...ona nemoze byt ani viac oblecena lebo bude nervna, nezaspi,.....
8. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jja no veď prave ak je babu horuco tak spať nebude nakupim opaľovačky je to super vec :dizzy_face:
8. jún 2010 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka moja mamina bola zhrozena ked bola na krtsiny u nas- v aprili, ze osm kajke dala na noc iba pyzamko..ze kde ma kosielku? vsak by s uvarila...doma mame moc teplo, teraz mam v obyvacke 27 stupnov a v noci tu bolo 25....
8. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj i oliv je zla, ked je jej teplo
8. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jja no ja nechapem naše maminy a preto som tej mojej vytkla, že som neustale nachylna na nadchy lebo v perinke ma chuďatko tyrala do 6mesiaca a to som sa narodila v juni
a ak vidí, že Tobi je oblečeny tak normalne tak lamentuje to ma vytača
mať dnu take teploty je desne a nie ešte babo naobliekať
8. jún 2010 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz skenujem :grinning:
juli je v kociari, ma len body s kratkym ale je omotana plienkou aby si ruky nevyhrabala a nezobudila sa...ale kociar som dala dnu lebo von v tieni mi ukazuje 26 a dnu je 24 tak aspon tie dva stupne nech ma menej...a Terezka spi len v kratkom tricku a v gatusoch
8. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ja som to trepotanie rucickami vyriesila spanim na brusku. ked somju zabalovala do perinky alebo davala rucicky k telu tak pistala, na brusku sa nimi nebije a pekne spinka :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jja,len cez den automaticky ked ju dam na brusko zacne dvihat hlavu a sa zobudi...v noci ju davam na brusko po druhom papani a tak spi do rana
8. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka i ja chcem o tych prikrmoch
8. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gari, daj maila
8. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky, pišem prvykrat....čitam tak trošku že ako obliekate tie svoje babatka...to mi fakt mala neprechladne jak jej dam len kratky rukav a nohavičky dneska a bez ciapky?
8. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julia na 100% nie..ak fuka daj pozor na uska, malu ale natri opalovacim kremom s faktorom 50 a viac a hajde na prechadzku...ale ja osobne napr ani s Terezkou ani s Juli medzi 11 a 14 vonku nechodim ani som nechodila
8. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame v obyvacke 27 x;o(( bo otvorene okno a vonku v tieni tak isto je....v spalni kuknem o chvilu, lebo pojdem prebalit x;o)
8. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliakocka no, oliv prepotena, ude len v plienocke...
8. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diyk ...no my ideme na ockovanie, natriem kremom a ciapku nedavam, bo ma len hrube a tie tenke su vyprate a este mokre a ma aj dlhe vlasy lucia....tak len vata do uší a idem na ockovanie
8. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja cem klimu :sweat_smile:
8. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: julia tak sa drzte na ockovani
8. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli sa mi budi..este 3 stranyyyy :grinning:
8. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sme doma, Petik vo vajku nespal, len som videla, ze sa mu chce, ale branil sa a zacal mrncat, Ale aspon som nakupila.

@olifcek, podlahove nie je zle, len tomu chalanovi vadilo, ze byt sa pomalsie vykuri, co je pravda, ale zas az tak to neva.

co sa tyka obliekania, moja mama v tomto je v pohode, oblieka akurat, aj ked tu teraz bola a isla s Petikom von, tak bol fakt primerane pocasiu. Ale viem si predstavit, ze keby tu bola svokra, tak ta by mu davala aspon o vrstvu viac a miesto lahkeho klobucika by mu bola schopna normalnu ciapku dat. Pritom chudak maly sa tak poti, aj teraz pri papani, a to tu ani horuco dnes nemame.

Inak, poslednych par noci sa maly dost casto budi, ja uz cez den sliepnam, keby mal aspon jeden dlhsi spanok, ze by sa mi dalo zdriemnut, ale tu pol hodku, co spava, to akurat nieco zjem alebo porobim. Mohol by to nocne papanie zredukovat tak na max.3x, nic by som nepovedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafteee, vcera som vas uz nedocitala, nech...vecer :sunglasses:

@gari aj moj maly ma ruzove tricko s hnedym lemom, sak to sa nosi..s takym kowbojom nasitym :wink:

idem s nim na chviklu von uvidime po tieni sa pomotame, len neviem ci dat tenke dlhe gatuse ci kratke
8. jún 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik baby aj ja verim....mamca ma tiez trochu ekzem a ked si da mast po 5 min.prejde a potom dlho nema...
a vazime 6950 a meriame 63 :wink:
8. jún 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka aj ja si prosiiim matesl@zoznam.sk

a skusene maminy na toto co hovorite:
http://www.materskacentra.cz/boskovice/Download.HTML
8. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuci cooo? kolko to vazite, to faakt?
inak my ideme dnes podvecer na klbiky na kontrolne vysetrovanie
8. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este jedna otazka, vcera vecer som malemu na plienocke co mal pod hlavou nasla taky slabo cerveny fliacik, ako krv slabunka...moze byt ze si v puse poskriabal a so slinkami mu to vyslo, bo ani z nosteka ani z uska mu to neslo, a do ust som sa nedostala, spinkal tak som ho nebudila, ale furt ma prsty v puse
8. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babce no tu je 31 stupnov a vnutri 27....
ale mame klimu tu vsak zapnem az ked bude v byte 30....
no a my ideme do toho obchodaku tak tam bude klima :sweat_smile:
8. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maculik pozri si ten link co som sem dala...vraj o tom ako deti naucit spat a zaspavat...posula som ze to funguje...este som to nedocitala...ale nevyzera to zatial nejak drasticky :wink:
8. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok