• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
kokooooooos....vo stvrtok 31 stupnov, v piatok 33, v sobotu 32...v tieniiiiii, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj
8. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 nema v ke net??
8. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:suzon, juli papa kazde 2 hodky 120ml akuray po kupani 150ml...za 24 hod spapa dokopy od 750 do 850 ml :wink:
krasne ti mala papa...ona si sama povie kolko jejtreba :wink:

olif kukas jojku? :grinning: skapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, uz vim co som cela...stretko plati? vo stvrtok o tretej a de? zas tam pri aide?
8. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, jojku x;o))) jasne, ze platiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj lenica potvrdila ucast a jo, zase pri aide x;o)))
8. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeee. Tak klbiky v poriadku. Klaudika si dnesny den potom vychutnala, len dvihala nozky. Pomaha jej to poprdkat. Ale to teda je vona. Naposledy kakala v piatok, tak to bude nadielka.
8. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby tak sme doma....
@garon kupila som tie opalovacky :wink: ale dik za ochotu :dizzy_face:
@suzon juuj tazke ale vsetko uz bude oki moc vam drzim palce a ked sa ti to unormalni tak pekne budeme pisat :wink: a si uzasna ze odsavas...
tu bolo hrozne teplo...viacmenej sme boli v nakupnom centre a navecer von ...zajtra nejdem k moru nech sa najprv ta kozicka da do poriadku....dnes po kupkani dame masticku :unamused:
8. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gati, tak aj ja ti este dnes blahozelam, ked som ti aj vcera predcasne.
A co to suson? Chuda male babo, ja ani neviem, co to sa porobilo. To ako na to prisli? Ale chvala panu, ze je uz ok.
8. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
mala ma reakciu :frowning2: teplota 38,2, cize ak odratam 37,7 :unamused: dala som panadol a uz spinka, ale este ju aj prdy trapia, juj asi mame pred sebou dlhu noc :pensive:

@zucana malá je zlatááá :slight_smile: ked sa stretnete v KE s garonkou mali by ste takto obliect Viki a Tobiho :grinning:

@suzon drzím ti palce velmi velmi, viem si predstavit aka si unavena, ked stale odsavas :frowning2:
malinka je bojovnik :wink: ja neviem kolko nasa Nelka vypije lebo kojim, ale odhadom tipujem cca 130ml a papa kazde 3hodiny

@blumka diky, idem kuk ten mail
8. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sely na to prišli už na 3 deň po pôrode, najprv zaznamenali šelest a tak nás poslali ku kardiológovi pre istotu, no a ten diagnostikoval komorové a predsienové septá (dierky na srdiečku, kde sa miešala okysličená krv s neokysličenou a to sťažovalo dýchanie a dokrvenie tela) a mala len jednu chlopničku, ktorá bola anatomicky nešťastne vyvinutá. Dierky zalátali a chlopničku rozdelili na dve a jednu z nich naradili umelou. Tí chirurgovia majú zlaté ruky, obdivujem ich, operovať tak malé srdiečko...a dokázať ho znova naštartovať. Pri operácii totiž srdiečko zastavia a telo napoja na mimotelový obeh...ťažko sa spomína som šťastná, že máme za tým. Najbližšie ju to čaká keď bude mať cca 5 rokov.
8. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem zosi... :slight_smile: .....aj mi každé tri hodky papáme a aj vy papáte aj v noci?
8. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon...si silna zena :wink: a Timka je bojovnicka..tie nase problemy su oproti tomu co si si ty prezila nic...
8. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja malinka Timka, take babo a tolko si vytrpela. Dajte jej veeela prevela lasky, zasluzi si. A vy rodicia drzte sa a majte vela sily
8. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 i oliv ma selest, dufam, ze to skontrolovali poriadne...ale teraz niekedy ideme na kontrolu selestu
8. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak scete este niekto tie prikrmy piste :wink:
ja som si tu tabluku prefotila a mala som ju asi rok na chladnicke :grinning:
8. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blimka dakujem, prislo a pozeram, ze su to uzitocne stranky, lebo ja by som si asi na zaciatok tazko poradila
8. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 veru, ja bych sa zosypala...
aj Terezka ma selest...ale ten neskodny...bola na kardiologii
@zoska juj x;o((( i pri prvej mala teplotku?
blumka tam malo byt. A super napad prefotit si to uz aj zypinam tlaciaren.
Co aj olivka ma selest? Dufam, ze nic vazne
8. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nam este v nemocke diagnostikovali selest, ale vraj neskodny, ale ideme na kontrolu, bo i toto mohlo zmiznut x;o)
8. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma vraj ten novorodenecky a neskodny
8. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jeeeeeeeeeeeej mame rovnakeeeeee a ponožky nemali? tu v h&mku nemali
8. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja len narychlo v tom maxe nebolo nič dnes mali akcie 30% na všetko jasne v tych bedňach boli len zvyšky ja som taka naštvana išla z predajne a predavačka taka mila mi vravela, že dnes doplňali asi 2x a doobeda bol tam frmol same maminy čo nemaju čo doma robiť ta nakupovali, kriste ale som nadavala
tak som kupila oproti Tobimu ponožky že dva pary za 4 € veľa dajak
8. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ďakujeeeeeeeem za blahoželanie :wink: :wink: :wink:
8. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja het mamka tu, tak sa jej povenujem
rano vas dočítam lebo i suzon tu prišla ale neviem o čom je reč tak dočítam rano
dobru nockuu :dizzy_face:
8. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som rada olif
8. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gari ved sa patri, aj by som kupila nieco, co nie je po zaruke :wink:
8. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ani vypit si nemozes, ked sa smiem opytat, je to trochu neslusne, ale ked nechces nepis a slusne ma posli niekam. Koko mas rokov?
8. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma sely moja to je normalna otazočka a ja som za každu srandu :grinning:
som už stara mam 28 :rolling_eyes:
joj a zajtra sa teším na čokoladu po zaruke a cvaknute ruže zo zahradky no možno som drza ale kebyže nemali peniaze tak som ticho no :confused:
8. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok