Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. jún 2010

sveti, jo oddychovat, len keby bol cas...jedine vecer ked pride mm a to tiez vtedy som rada ze mozme ist na velky nakup alebo tak...no snad uz Juli coskoro zacne normalne spavat..

blumka
9. jún 2010

jo a Juli dakuje 😀 😀

matesl
9. jún 2010

ahojte baby,

tak jadierka uz mame, a uz nemusime ist na dalsiu kontrolu klbikov, tato info ma stala 10eciek bez papiera 😅 to je business

matesl
9. jún 2010

@blumka dakujem za mail 😉

matesl
9. jún 2010

@garonka

musim sa ti pochvalit, vcera jak bolo teplo tak som malemu zobrala vodicku von do flasky a na posedenie mi stiahol 60ml, tak myslim, ze aj tvoj ked teraz musi tak v tom teplke ti stiahne...
pil to prvy krat chvilu sa tak divil, ale pak mu to smakovalo 😀

blumka
9. jún 2010

matesl...mne juli nechce vodu ☹ moze byt neviem ako horuco nevypije..jedine tesne predtym ako ide papat lebo je hladna tak vtedy vypije...ale to presne taka bola aj Terezka...
a caj nechcem davat tam su zbytocne cukry...no budem musiet skusat a skusat a skusat

olifcek
9. jún 2010

@matesl Ty si platila za klbiky?

@blumka jeeej, uz 4 mesiace? to vies, stara zena, ,,stare,, dieta x;o))

olivka mi rano trosku kakla okolo pol siestej, este chcela, no neslo, tak sa zlostila, ked som ju dala na ,,zachodik,, zacala sa zlostit, tak znova do lahu, dala som prso a nech skusi sama...no nie a nie sa vykakat poriadne...tak sme sa poprechadzali, paq som ju prebalila, dala teplomerik, dala novu plienocku, sli sme pod hrazdicku, kusok sa hrala, a paq po dalsej prechadzke po byte, sme zalahli. dostala cerstve prso, tak sa este snazila kusok kaknut, ale neslo, tak to vzdala a zaspinkala...spala s prsom v puse, mala cumlicek...dve hodky tak, hehee...a hajka stale, uz 20 minut bezomna...koliky sme nikdy nemali, neviem, preco jej niekedy tazko ide kakat. ale nepuci sa tak, ze by bola cervena. len ma chyti za prso a saje, popri tlaci...ked nejde, zlosti sa, alebo prosebne sa diva...niekedy ale pomaha, ked ju dam do lehatka, hech...

blumka
9. jún 2010

olif, to je normalne..to nie je kolika...juli je stale na tom istom mlieku, neje a nepije nic..kazdy den to iste a predsa jeden den je v pohode a druhy nie...proste tak im travi-netravi 😉

olifcek
9. jún 2010

@blumka jj, viem, ze to nie je kolika...to bolo tak myslene, ze nikdy nemala problem s kakou...dakujem za info..ako Tvoja alergia?

olifcek
9. jún 2010

@katina2209 solarna alergia? svrbia ruky??? zeby som ja na alergo zasla? vcera ma neskutocne chrbat ruk svrbel...

olifcek
9. jún 2010

wow, my mame o tyzden v sobotu pol roka 😕

blumka
9. jún 2010

no,je to lepsie ale este to nie je uplne ako si to ja predstavujem...stale soplim a tecie mi z oci...ale mozno len musia lieky viac zabrat

olif, aj moja kamoska ma solarnu alergiu, vzdy na slnku sa jej vyhodia take male pupaciky na pokozke a vsetko ju svrbi..

olif...akurat som na to myslela...ze aka je uz olivka stara paka 😀 no krasne..pol roka...a ubehlo to ani nevies ako, ze?

olifcek
9. jún 2010

veru ani neviem ako, s vami tu mi cas ubehol x;O))

aha, jasne, pupaciky, to som raz, jedno leto mala, ale len na zaciatku...

teraz mam pehyyy zo slnka, pfuj...esteze ma oliv pokozku po tatovi zjavne x;o)

blumka
9. jún 2010

no ja s tym chvalabohu nemam problem, este toto by mi chybalo... 😅
Terezka bola vcera vonku doobeda na pol hodinu a vratila sa domov ako Marfusa, take mala ruzove licka od slnka 😀 a ruky uz ma opalene asi mesiac, co raz bolo jeden ci dva dni tak krasne a hned ju opalilo

olifcek
9. jún 2010

no a je to...uz sa fajne vykakala...nakukla som do izby, oliv uz oci otvorene, usmievala sa na luster a kakala x;oD

matesl
9. jún 2010

@blumka mozno ked teraz bude teplo tak ti potiahne....
nas ten zje vsetko, aj kalciovy nechutny sirup mi zjedol 😅

a nebola si moja na vysetreni nejakom...aspon krv a ekg? bo mna sa kardiolog stale pyta ci vladzem, ci nemam problem nakupit, upratat... asi by som uz potom musela lieky a tehotenstvom sa mi to trosku zhorsilo

matesl
9. jún 2010

@zosi aj my sa budime o 5-5:30 na kakanie ☹ a papame stale 3x za noc

garonka
9. jún 2010

@matesl to nieje feeeeeeeeeeer 😀 no mne Tobi vodu nevypije ani za svet a fľašu vidieť nechce ale tlačím do neho nasilu lebo musíme musíme
aku to maš fľašu? Avent?

blumka
9. jún 2010

matesl..mozno..uvidim..budem to skusat dalej...mozno ju zlomim 😀 hlavne ked o mesiac zacnem s prikrmami, nech ma aj ine tekutiny ako vodu...Terezke som tak davala vyvar z polievky, to mi pila 😀

garonka
9. jún 2010

@katina2209 ja a mladucha? 😀 fakt sa citím staro 🙄
mm prišiel v noci 😠 len mi pošepkal, že všetko naj a ak mu pride vyplata tak si pôjdem vybrať naušnice, on to fakt zobral važne a ja že či diamantove normalne ma to prebralo 😀 tak ee kombinovane zlato tak aha
ale stihol zablahoželať bolo 23:51 😅

garonka
9. jún 2010

@blumka vy dnes oslavujeteeeeeeee, Julinke k dnešnym 4 mesiačikom naj naj naj 😵

olifcek
9. jún 2010

@blumka aj hovadzi vyvar sa smie, ze? to by som i teraz mohla...kvoli zelezu u malej...lyzickou al. striekackou...

olifcek
9. jún 2010

mm dnes opat do 20.00...a ze nemame ist nikam...ze on chce byt vecer s malou i somnou, hoc len chvilu x;o) ta dobre no 😀

blumka
9. jún 2010

olif, no masko sa zavadza zhruba po mesiaci od zavadenia prvej zeleniny, a vyvar z neho neviem ake to je silne, ci sa to berie tiez ako maso alebo nie...ale urcite je to fajn...hlavne kuracie, kralice, morcacie a hovadzinka.. a masko sa ma davat 5x tyzdenne 😉

blumka
9. jún 2010

olif, to presne ako mm...som mu povedala ze budeme juli skor kupat, ze okolo siestej, ale on ze ne, lebo on chce byt s nou aspon trosku.. 😀

blumka
9. jún 2010

normalne by som brala naspat to studene pocasie...ale uz bez toho dazda...mne nechce Juli spat 😠

garonka
9. jún 2010

aj my sme na studeny odchov aspoň ja mm nie ten v spalni ak bolo 25 ešte prikryty perinou po krk no zle mi bolo z neho
ja chcem aby bolo trochen chladno

blumka
9. jún 2010

gari, to aj moj chlap...my tu s terezkou behame v trickach na ramienka, hole nohy kratasy a on dlhe gate a dobreze si neda aj tricko s dlhym 😀 a terezka bezne sa povyzlieka a hola beha po byte...a vzdy ked je niekto u nas a ma hole nozky tak kazdy sa len stara ze ci jej zima nie je, ze prechladne a somariny...sak ona uz ma skoro 2,5 roka uz vie povedat kedy jej je zima...a ona je ta ktora je najmenej chora, lebo je otuzilec maly....a dalsia vec, mame podlahovku tak odspodu je teplucko 😉

garonka
9. jún 2010

@blumka ale ja to nechapem ako môžu v takom teple sa ešte naobliekať no mne tak z neho bolo zle a rano na neho kukam on berie do tej horučavy i sveter tak som už vybuchla či je on normalny tak že mu je zima, on je narodeny v juli v horučavach tak co no hruza
i ja chcem Tobiho otužovať a si myslím, že to je najlepšie a nie ako v stredoveku to bolo, moja babka nepochopí, že vonku horuco, Tobi len v bodynku a tenka čiapočka na hlave a babka,, Lucinko a hrubšiu čapečku nemaš naj neprechladne,, tak to vtedy zurim

matesl
9. jún 2010

@gari avent mame, ale on je od narodenia zvyknuty na flasu kedze sa nevedel prisat, tak mi ju neodmieta a vecerne krmenie ma vzdy z flase 😀 to aby aj mm mohol ked idem cvicit 😎

blumi bola si na tej zumbe?

blumka
9. jún 2010

gari, zvykaj si...stale to bude niekomu vadit...moji rodicia sa uz naucili, aj ked mamina to obcas s Terezkou prezenie..ale ona sa boji ze tu v ke je teplo a ze je zvyknuta a ked dojdeme na oravu ze hned ochorie...ale najviac ma vytacaju cudzi ludia, co ani moje deti nepoznaju a budu mi hovorit ze preco moje decko nema ponozky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre