Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. jún 2010

@zoska jej Nelka je aka krasnaaaaaa podobate sa 😵 😵 😵

olifcek
9. jún 2010

@garonka dobre ale budis ho na vodu, ci?

olifcek
9. jún 2010

@garonka mm je 87percent voda...a 150ml moze vypit i na jeden sup z prsa a 87percent bude voda, co je super...

garonka
9. jún 2010

@olifcek praveže ne, odmieta ju on ju pije len ak sa napapa a potom po pol hodinke po papani mu trocha dam v noci vodičku nepijeme alebo keď sme vonku tak takisto mu vodičku dam ale fľašu razantne odmieta

matesl
9. jún 2010

@zuci
normalna izbova teplota, nprihrievam nic...teda vcera to bolo1x

ja som sa pytala dr, ze co ak budu velke tepla vonku, co s nim ci stale krmit...tak na to mi povedala, ze cez den dat lucku ale na noc nie, ale to kvoli tomu nasmu grckaniu, tak bol taky umrnkany vonku tak som skusila a smakovalo...tak bola som aj ja smadna a aj on musel isto byt, papal hodku pred tym a potom asi 1,5 hodku za tym a v poho spapal mi vecer 160

garonka
9. jún 2010

@olifcek no veď toto a preto, že je kojeny tak nechapem načo vodu piť musíme 😠

garonka
9. jún 2010

@matesl lucku davaš tu uplne neperlivu? ja ano ani ju neprevaram ale nechutí nam , skusim vodu s bazovym sirupom 😀 😀 😀

zucana
9. jún 2010

mne dr tiez povedala ze v mm je velmi vela vody ze aj na 4 hodky by mala ostat zasytena...kedze my papame tak....no ale ze mozem skusit ale ze podla nej mi to vypluje tak dnes skusim 😉
pridu sa pozriet jedni na byt dnes juuuuj keby sme ho tak predali by som bola najstastnejsi clovek na svete...no idem trochu poriadit

inak my kakame 9.30 a potom este o 11tej pri jedle dame dobru supu 😀

matesl
9. jún 2010

@gari, my zas tolko nespinkame ako vy...asi kazdy mame s niecim trampoty, a lyzickou ti odmieta?

matesl
9. jún 2010

@gari, abo mu sampus rovno otvor DeLuxe 😀

matesl
9. jún 2010

ano ano lucku neperlivu tu ruzovu flasu...a aj som ju prevarila a vonku som si vsimla ze z konvice vodny kamen tam bol, tak som ju vysupla a odliala som mu ju z mojej flase a taku ju dostal

garonka
9. jún 2010

@matesl jo lyžičkou mu do pusy len vigantol šupnem to vezme ale vodu? vypľuje hneď

že šampus 😀 😀 😀 a aj s jahodami 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
9. jún 2010

mnaaaam sampus s jahodami 😵
inak idem zamaskovat postel lebo mala ju rano trosku okakala tak kym pridu navstevnici 😀

matesl
9. jún 2010

baby ja si mylsim, ze vodou im uskodit isto nemozeme...ved aj organizmus obsahuje vela vody a mne maly mal posledne razy malo precikane plienky, asi mu to sladke mlieko moc nesmakovalo

zucana
9. jún 2010

no rivatha musime si to dobre premysliet ci ta medzi seba vezmeme 😀 😝
ale cosi ....kazdy je u nas vitani v nasej naj izbe 😎

jaja32
9. jún 2010

@olifcek super, už som objednala 2 čepčeky... 🙂
@garonka mne malá nevypije vodu vôbec...začala som jej dávať čaj, trošku vypije, ale bola by som radšej, keby pila vodičku.

matesl
9. jún 2010

@rivatha
vitaj, a co by sme ta nevzali...a citat nemusis dozadu, casom sa do toho dostanes 😎

jaja32
9. jún 2010

@rivatha ahoj, ja som tu tiež nová... 🙂 tak budeme spoločne čakať na to, či nás zoberú medzi seba 🙂

garonka
9. jún 2010

@rivatha ahooooooooooj vitaj tu medzi nami 😵 😵
no tie strany by si prečítala kebyže nemaš žiadnu knihu 😀

garonka
9. jún 2010

@jaja32 no že niesom sama ale troška vody mi vypije ale to je malo
ale neva hlavne, že ma neustale precikane plienky 😉

olifcek
9. jún 2010

@rivatha no ahojky x;o) tu sme dobra parta veru, ze zuci? x;OD

@matesl viac vypotil, pohodaaaa

@jaja32 su drahsie viem, ale co uz, ze?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
njonja
9. jún 2010

Ahojte kocky, tak sa zase raz hlasim..mame teraz fofry koli tej nasej svadbe, takze nic nestiham..Navyse mi doktor vcera neplanovane maleho zaockoval (a to moja slovenska lekaraka hovorila, ze po dobrati antibiotik treba caka aspon 2 tyzdne s ockovanim!!! nemecky lekar ho jednoducho ani poriadne nepozrel a ze ked bral atb do piatka, ze uz moze byt zaockovany..)..Tak ja neviem, ale mali sme besnu noc ☹

Kocky, kedy je preockovanie prevenaru (to je ta velka ockovacia latka so 6 zlozkami) ? po akom case sa dava dalsia davka?

Davalu ste niektora ockovat proti rotavirusom a meningitide?

Pozeram, ze na Sk je krasne pocasie🙂 Ahhhh, tu prsi a prsi☹((

olifcek
9. jún 2010

@njonja dalsia je po 6-10 tyzdnoch

ja nedavam nic, co nemusim x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. jún 2010

@rivatha to je raz dva 🙂

garonka
9. jún 2010

@rivatha pohodaaaaa tie strany je super tema na scifi, komedie a i romantikuš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre