Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
jaja32
9. jún 2010
@olifcek ...zo zúfalstva už nepozerám na ceny
rivatha
9. jún 2010
@olifcek Budem ti verit x-)
garonka
9. jún 2010
baby ja prídem do obyvačky a tu rev na cely byt, maly si nožky zavesil na hračky a nevedel ich dať dolu :-N mi tak prišlo smiešno a on sa smial takisto, ani cvaknuť som nestihla
rivatha
9. jún 2010
@garonka Take ste vy vsestranne, no bistu, to mam cest :-N
matesl
9. jún 2010
@rivatha no myslim ze by ti stacilo od februara citat...tehu uz nie sme ziadna takze od februara sa riesia mimca 😃

@olif ty si iny genius ty secko vyguglis 😃
zucana
9. jún 2010
juuj a tych stran je veru malo lebo samenil kon....sme mali najviac zo vsetkych tem 😃
piseme o kazdodennych starostiach a radostiach nie je nejaka vytycena tema....kazdy ze co a jako 😃
olifcek
9. jún 2010
@garonka mne sa oliv hra v lehatku a vrieska na slniecko, co som jej tam zavesila...a chyta ho, ked nejde ruckami, tak nozkami, je to mala opicka :-N
garonka
9. jún 2010
@rivatha je tu sranda, super baby, aj skusene maminky skvele poradia a ja tu tak strašne rada chodím
Davidko sa kedy narodil?
rivatha
9. jún 2010
A je tu aj nejaka Zilinkcanka medzi vami? Ci odkial ste, zienky? 🙂
olifcek
9. jún 2010
@matesl x-) x-)

veru a hlavne sa ani raz nestalo, ze by niekto niekoho odcudzoval...proste kludne napises, co chces, a ak vieme, povieme svoj nazor na to, ked je vitany x;o)
garonka
9. jún 2010
@olifcek ale to je take smiešne 😃 😃 😃 😃
garonka
9. jún 2010
@rivatha su tu prevažne blavačky a košičanky len 4 aspoň myslím x-)
jaja32
9. jún 2010
@rivatha ja som aj začala čítať a dostala som sa asi po stranu 10....🙂 vzdala sm to
garonka
9. jún 2010
@olifcek akože super nohy zavesene hore, a pokakaní sme kdesi dopredu :-N padame do umyvadla 😃
olifcek
9. jún 2010
@garonka 😃 😃
matesl
9. jún 2010
@rivatha veeela Blavaciek, trochu menej Kosicaniek a pak z kazdeho kuta trosku 😎 a aj zahranicie mame zastupene
maminnka
9. jún 2010
caute caute, hlasim, ze zijeme, len nestiham, vela roboty... dnes ideme na druhe ockovanie, to, co sme so rozdelili, tak snad bude vsjo ok

von chodime v satockach s kratkymi rukavmi, pod tym tenucke bodynko tielkove...

ozaj, vsetky davate krem s ochrannym faktorom?
rivatha
9. jún 2010
@garonka Narodil sa 26.2., cakali sme ale uz okolo 18-teho a on zlatusik nic :-N Tak nas trosku pozorovali par dni, to boli tazke dni, uz som chcela, aby ho odtial nejako dostali :-N , trosku som sa bala o neho a aj smutno mi tam bolo bez muzicka. Ale nastastie vsetko bolo ok, tak den po vyvolavacke si to nakoniec rozmyslel, ze pride medzi nas x-) Takto stastne sa nam potom oddychovalo x-)
matesl
9. jún 2010
@gari 😃 😃 😃
matesl
9. jún 2010
aaaaaaano @mami davame...a uz aj sebe zacnem, vcera ma pripieklo 😎
olifcek
9. jún 2010
@maminnka ja daaavam...a mozem saticky, co maju vrch ako tielocko?
rivatha
9. jún 2010
@jaja32 Rychlo tu toho pribuda, to sa veru asi neda 😉 Zvykneme si postupne verim 🙂 Navzajom 🙂
rivatha
9. jún 2010
@matesl To je super, aspon sa mozete obcas aj nazivo stretnut, ci nie? Nie na konikoch, ale na kocikoch :-N
olifcek
9. jún 2010
@rivatha ke maju zajtra stretko...ba mala velke stretko, ked prisla @zucana z IT x-)
rivatha
9. jún 2010
@zucana To vazne? Vtedy, ked to tu modernizovali vas vynulovali? 😕

To je pekne, ze ste sa tu take fajne nasli 🙂 Posobite na mna vsetky tak kamaratsky, dobrosrdecne a velmi milo x-)
rivatha
9. jún 2010
@olifcek Jeej, tak perfisne, ked ste sa videli aj life. To ste si este blizsie potom boli, vsak?

Zucana teda zije mimo SR, ok, memorujem :-N
olifcek
9. jún 2010
@rivatha maculik je v bonne
zucana
9. jún 2010
a najviac tu ficia kosicanky aby som bonzla 😉
no horok upratany este dolok.....mala nastastie spinka zlata x-)
no a poobede ideme s kamoskou slovenkou do ikea.....aj ked ja teda uz neminam....naozaj :-|
rivatha
9. jún 2010
@olifcek Jeej, Deutschland x-) Moja srdcovka. V Bonne som ale nebola este. Studovala som nemecky jazyk a literaturu a slovensky jazyk a literaturu na FF, bola som na studijnom pobyte v Passau a na brigadovom lete pri Frankfurte. Preto je mi nemcina blizka x-)

A maculik sa tam vydala ci je tam docasne?
A @zucana je v Taliansku natrvalo?
zucana
9. jún 2010
macu je tam s mm slovakom kvoli praci....
ja som tu natrvalo zatial lebo moj mm talan :-o