• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 moja v kociku nechce byt...chjo..bude kricat, kym ju nevezmem na ruky...

asi kupim vajicko, dam na kociar a uvidime....len by bolo fajn, keby som si to najprv mohla pujcit, nech nekupujem zbytocne...mame jednu vanicku ku kociaru, co je na balkone, ale nema sriesku, takze..
9. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mas tak uzasne pokojne babo...
zuci jaka pohoda :grinning:

jaja aj juli spi cez den len v kociku a nemienim to menit kym do neho vojde...a ked nevojde vojde do sportiaka a ked nevodje do sportiaka tak uz bude dost velka na to ze bude vediet ze sa spi v postielke..
olif, ja by som uz vajicko nekupovala...vydrz este mesiac, dva, potom uz olivka bude sediet a v kociku sa jej zapaci...a v manduce nechce byt? horuco jej? aj ked len opalovacky by mala?
taka bola presne Terezka, ona kocik neznasala, tak sme ho zacali pouzivat az ked sedela...
9. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tak oliv je stale malicka, takze sa boji...

@blumka tento mame http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-nove/product/action/738.html

vraj odraza sln. luce x;o) a je bez chemikalii

tiez planujem ist okolo 16tej, ked uz tto bude chodit normalne dom, budeme chodt spolu, to bude okolo 17.00-18.00 a pojdeme aspon na hodku

9. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka opalovacky este nemam x;o(( ale uz zjednavam, snad budu rozmery ok...bo v manduce fakt teplo, moc by sa potila x;o(
9. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som akurat vcera kupila EUCERIN 50+ 150ML za 14,08 eur. Premyslala som aj nad Biodermou, no nemali a toto je tiez velmi kvalitna kozmetika. Aj pre citlivu pokozku to je, aj pre deticky s atop. ekzemom, tak snad pre nas s normalnou pokozkou to bude tiez fajn. A nefarbi, tak mam radost :slight_smile: Konecne ho dnes necham s holymi nozkami uplne v kociariku :dizzy_face:
A objednala som aj slnecnik na kocik s UV filtrom, tak snad bude dobry. Pouzivate niektora?
@olifcek diky...
musim kupit, dnes som ich natrela len 15 to je malo
no uz ma Tete vyhadzuje z pc... :rolling_eyes: asi dostane na vianoce svoj laptop :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tento je vhodny na citlivu aj alergicku pokozku, takze super x;o)
9. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha slnečník som tiež kúpila, ale skôr možno pomôže na športový kočík ako na hlboký. Vôbec ho nepoužívam.
9. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame biodermu Olif super poradilaaaaaa :wink:
9. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... stačí aj krém s faktorom 30?
košičanky zajtra čo obliekate na rande? ja neviem čo, lebo vo všetkom vyzeram ako sud :angry:
@garonka ja tehu tielko, tristvrtove rifle /snad si vyepilujem nohy, lebo tym, ze je mm nonstop v praci, vrtatane usleho vikendu, som to nemala kedy urobit/, kozene puma tenisky s dierkami na boku i zo spodu x;o)))

Ty vezmes nove adidy?
9. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 asi jo x;o)
9. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jo ja by vzala nove adidasky su vzdušne alebo šľapky ale na seba neviem čo preboha ak nie dnes niečo kupim :sweat_smile:
9. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja bych dala faktor 50 ja používam 30tku :wink:
9. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek sluchaj môže byť vyšší rodičovsky ako materska? kamoška nema narok na matersku ale ma narok na zvyšeny rodičovsky to jak?
9. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja nic nekupujem...som hroch, co uz...hoc zoderiem tie rifle co mam, ale snad schudnem aspon do nohavic, ktore su vacsich cisel, len teraz neprevleciem cez stehna x;o(((
9. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka zvyseny rodicovsky? to je tych 265eur...
9. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek praveže ja som hroch, neoblečiem nič nič čo v skrini mam ja asi fakt pôjdem na liposukciu naj mi odsaju ten tuk :angry:
9. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jo ale môže byť vyšší ako materska?
9. jún 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka pokial pracujes za dajme tomu 9100sk, MD je 55percent z denneho vymeriavacieho zakladu...tak v tomto pripade by asi aj vysiel vyssi, len neviem, ci ked vychadza MD nejak nizka, ci stat nedorovna na nejaku sumu...
9. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka saq ja mam tristvrtaky tehu a aj tuniku tehu x;oDDDDDDDDDDdd
9. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jaaaaaaaaaaj už som doma chapem :sweat_smile:
9. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka až teraz som si všimla že tvoja dcérka je staršia o 1 deň od tej mojej :slight_smile:
9. jún 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka vies, rodicovsky je 165eur ci kolko, zvyseny je 265eur x;o))) my budeme dostavat ten vyssi, ale len do dvoch rkov veku dietata, ci dva roky a teda do 2.5roka veku dietata? v tomto nemam jasno..x;o) paq klesneme na tu almuznu totalnu
9. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok