Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. jún 2010

@maculik, no jej bude isto trosku vacsi, lebo ona je krpec..ja som brala velkost 2-3 roky co je 92-98 cm a ona ma len nejakych 89 cm...ale myslela som na saty, lebo tie som im kupovala velkosti 3-4 roky a 1,5-2 aby mali na buduce leto...

ja mam beco..ma taku kapucku, ktora sa prichyti snurkami ale este som to neskusala

olifcek
10. jún 2010

@blumka aj mne prisiel nextiiiiiik a je kraaasny...tricenka oblecieme na jesen a v poho i na rok, myslim x;o))) a leginky su super, operiem, vyzehlim a ked bude chladnejsie obleciem, snad budu dobre x;OD

cakam este na postarku, ma mi cosi priniest, co chcem na stretko doniest...poslane mi to bolo v vcera rano prioritne, tak snad....

blumka
10. jún 2010

inak, juli tu skusa sa prevalit na brusko..uz je cela na bruchu len tu ruku spod seba nevie vybrat, som ju kamerovala tak hodim to potom na fb a na youtube...

olifcek
10. jún 2010

@maculik sak ked manducu, tak dazdnik x;O)

blumka
10. jún 2010

aj ja mam leginy ale zda sa ze Tete budu velke...ona ma taku blbu velkost...ale mozno nie, neskusala som jej ich, len som primerala...

olifcek
10. jún 2010

@blumka my sa stae nepretacame, joj 😅

maculik
10. jún 2010

no aj ja mam kapucku, ale to je len cez hlavku a je latkova. Ale mozno idem skusit, ved neprsi tak silno, aby samotna manduca premokla. No este popozeram po nete, ci sa ten kryt oplati.
Inak, minule som to mala na sebe, lebo Petika som prave prelozila do postielky, ked zaspal a Adelka dosla a zacala sa pytat na ruky, tak som si ju tam zapla, no to bolo srandy, taaaak sa smiala, tancovali sme spolu, ale to je ina pohoda, ziadna zataz, ako ked je na rukach. Takze fakt je to velmi dlho vyuzitelne 🙂

blumka
10. jún 2010

@olifcek, sak Juli tiez nie, len sa velmi snazi....dnes k nam pride na navstevu moja kamoska fyzioterapeutka, co robi prave s malymi detickami tak si asi podebatujeme 😉

maculik
10. jún 2010

@olifcek, vidiiis, to mi nenapadlo, ja tuko 😅 😀 Takze ideme do obchodu, chyba mi tvrdy syr a idem prvykrat robit fasirky z ovsenych vlociek, tam treba aj syr.
Ale cez obed sa idem najest s mm a jeho kolegynou a potom pojdem pre Adelku do jasli.

ani my sa nepretacame, len na bok zatial, aj ked vcera som ho nasla pretocene z chrbatika na brusko, ale asi nahoda, lebo lezal na mojej posteli a asi sa pritiahol o hrazdicku.

@blumka, Adelka je tiez mensia, akurat som vcera bola menit jedny 3/4leginy za 86, lebo 92 su jej dlhe, musela ich mat vyhrnute. Tak tie druhe, co sme este nepouzili, som vymenila.

olifcek
10. jún 2010

@blumka joooooooooooooo z;o) kludne i do mesta ju vezmi x;oD

maculik
10. jún 2010

a som teraz nahodou nasla temu o velkych babatkach, bola navrchu medzi najnovsimi, tak mi padol do oka posledny prispevok, kde jedna pisala, ze jej 5,5mes ma nieco cez 11kg 😅

blumka
10. jún 2010

@olifcek, ona dojde az vecer okolo siestej 😉

blumka
10. jún 2010

@maculik, ved tolko mala rterezka pred polrokom 😅

olifcek
10. jún 2010

@blumka jaaaj, no saq ale popytaj sa vsetko mozne a paq daj info x;o)

@maculik kolko? ufff 😅

olifcek
10. jún 2010

vodomery nam uz vymenili, takze super x;)

blumka
10. jún 2010

olif a co konkretne sa jej mam popytat?...povies mi na stretku a ja sa jej popytam 😉 uz som sa jej pytala ako pomoct babu aby sa otocilo na brusko 😉

olifcek
10. jún 2010

@blumka zatlacit jemne zadocek, ze?

olifcek
10. jún 2010

strasne sa potim...booooze....leje sa zo mna...je hrozne byt tucnou...

zucana
10. jún 2010

cafte baby nieco na pobavenie....mna to dost nasralo:

idem na krv a ten lekar co mi bral krv sa pyta....odkial si dzudzana? (z=dz v taliancine) ja ze zo slovenska...on ze hmmm zo slovenska....potom sa pozrel na co mi berie krv...ah famozna stitna zlaza....ja ze to je poporodna....on ze no asi CERNOBIL .....

zucana
10. jún 2010

a potom ze dokelu kedy bol cernobil?ty si 1981 tak to ta asi obislo nie????

olifcek
10. jún 2010

@zucana 😅 😕 😅

zucana
10. jún 2010

a ja som si tam drzala vpich po odbrati krvi s otvorenou hubou ......

jaja32
10. jún 2010

ahojte, ja som práve prišla od pediatra, bola som malej predpísať mliečko. Normálne ma nahneval. Mala mi dnes odmietala papat, uz som bola z nej zúfala, ani mlieko, ani vodu, čaj... nič. On mi povedal...."nechajte ju vyhladovať, potom všetko zje"..... a potom k nemu prídem s dehydrovanou dcérou

maculik
10. jún 2010

@zucana, ale s tym Cernobilom na tom nieco je, mne teraz kontroloval, lebo pred rokom som mala znizenu funkciu (nastastie uz je to ok) a som sa ho pytala, z coho to mam, aj segra (ale ta to ma vaznejsie) a aj vela inych mladych ludi, a on tiez povedal, ze to sposobil Cernobil, ved vtedy sme my uz zili a do vzduchu sa nieco dostalo, aj ked Sk to dost obislo, chvalabohu..

@jaja32, a to co je za doktor? Keby povedal, ze jej nechuti z tepla, tak ok, ale takato odpoved? 😒

@blumka, @olifcek, riadne vela, ze? Ved presne, Adelka ma teraz ledva 12,a to ma o par tyzdnov 2roky..

jaja32
10. jún 2010

@maculik ...keby sme mali doma dve autá, tak ho asi zmením.

zucana
10. jún 2010

@maci ja som so stitkou nic nemala....je to poporodna a moja mama to ma tiez....az teraz sa jej to objavilo aj moja babka ma...takze to mame vrodene.....viem ze to bolo v roku 1986 ale to ked tak sa prejavilo na babatkach ktore este neboli vyvinute....a on si isto myslel ze slovensko je niekde v rusku.....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
10. jún 2010

jaja a doktor vie ako je stare tvoje babatko?ze to nie je dospely clovek ako on???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre