• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha ...presne si to vystihla. Keď sa mi malá stále pučila a tlačila, našla som odvahu sa ho na to opýtať, na moju otázku mi odpovedal "to viete, ona je živý tvor". Veľa vecí si dokážem vyhladať na nete ...ešteže ho máme
10. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dúfam, že to vie...aj keď skôr sestrička to tam všetko ovláda. Keby jej nebolo, tak ju ani nezaočkuje
10. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 mne to iste radila doktorka, ked sa mi mala nechcela prisat. Povedala mi, nechajte ju vyhladoviet uvidite ako potom bude sat. Ale to sa neda, ani by som to neurobila.
10. jún 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze mala mi dnes tak zle spinka, inokedy potiahne aj dve tri hodky a dnes ledva 30 minut, asi jej je velmi teplo. Ved aj mne je. Zomieram pomooooooooooooooc
10. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a laktacna poradkyna by vam povedala ze nemate nechavat vyhladovat, lebo vtedy je babo este nervnejsie a este viac sa bude odtahovat a plakat...
divny lekar :confused:

dzudzana :grinning: :grinning: to sa mi paci :grinning:

@olifcek, ne zatlacit zadocek... to bolo trosku komplikovanejsie...jednou rukou pridrzat jednu nozku vystretu, drzis za paticku, druhu nozku pokrcit v kolienku a prehodit cez tu vystretu, babo by sa vtedy malo snazit prevalit, na tu stranu kde sa vala dat nejaku hracku aby slo za nou, nejaka motivacia..chapes...no a potom ked uz sa bude snazit ist na brucho ale nebue vediet co s ruckami, tak mi poradila zatlacit nejaky bod na ramene, ze palec das na lopatku a ukazovak na rameno, vraj je tam nejaka dierka kde sa spajaju kosti ci co...no ja som pod julinkinym sadlom tu dierku nevedela najst, tak som len robila to s nozkami a ked uz bola skoro na brusku, tak som jej pridrzala chrbatik na lopatke a ona sa uz sama presupla...dva dni som takto s nou trenovala a dnes sa uz 3x pretocila sama....
a jasne ze prvykrat zasa ked som to nevidela a bol s nou mm... aj Terezka sa tak 1.x pretocila aj prve kroky videl on :rolling_eyes: :grinning:
10. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveti, juli spi na balkone je len v plienke a omotana v zavinovacke...ale ta zavinovacka to je tenucka vec....a pocujem cez vysielacku ze obcas tam pofukuje vetrik....spi uz 45 min takto...vcera mi takto spala 2,5 hodky :wink:
10. jún 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Nas vcera tiez tak zle spinkal, dnes uz ale potiahol 2 a pol hodky :slight_smile: Musim vsak byt pri nom, jediny recept, cucka si a zaspinka :slight_smile: Skusala si dat ju len do plienocky?
10. jún 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ma len plienocku a kratke bodynko, vcera som ju nechala aj na holaky len s plienockou.
@blumka nasa ani naznak pretacania, aj ked mi mm dnes rano vravel, ze ju nasiel na boku. Ja som to este nevidela. Asi musim aj ja potrenovat
10. jún 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Aj by som to skusila s tou metodickou, ale jaksi je to na mna zlozite :grinning: Obrazky k tomu nie su? :grinning:

A ozi, citala som, ze mas nieco dobre o prikrmoch. Bolo by aj pre mnaaa? Pjosim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, fotka aku mam v pase vsetko schova, vsetky tyku, ved mam 77kg a 172cm... :confounded:
10. jún 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vcera aj mne spala, ale dnes ani bohovy, dufam ze nebude nervna v meste. Teraz som skusila zas, je tisko asi 10 minut. Tak uvidime
teda tuky :grinning:
@olifcek ved mas narok, na tu vysku vas vahu ok, a vobec na to nevyzeras, ver mi
10. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rivatha napis mi do IP svoj mail a poslem...aj ktosi este chcel...@laxity tusim...maila potrebujem :wink:

ja som skusala s juli len to s tymi nohami, lebo to ostatne aj na mna bolo vela...ale ocividne jej to prospelo...dnes sa jej popytam nech mi to ukaze na juli :grinning:
10. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat chcem 62-65 jak je zvykooooooooom..i pri 65 som sa hanbila, ale ked kukam fotky, tak ja som kocka bola, chjo :rolling_eyes:
10. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako obliekate?

@blumka mozem malickej dat saticky bez spodneho bodynka na olienku, ze???
10. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek este stale si kocka meminka.
bola som pozriet na malu a vyzera, ze spinka, no uvidime ako dlho.
10. jún 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek podla mna mozes
ja dam opalovacky, aspon mislim, ze sa to tak vola. Take bodynko ako kratasky.
10. jún 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat myslim. Zase odsavam a nekukam co pisem
@svetlankat :dizzy_face: si zlata, dakujem x;o)

skoda, ze mame zrkadlaaaaaaaaaaaaaaaa...

stale cakam postarku a nechodi..asi zavolam na postu...musi mi to priniest!
olif, myslim ze to je najlepsie riesenie :wink:
ja musim pozriet co mi uschlo lebo som prala a dala som to vonku ale ked neposchlo tak len v bodynku pojdeme :grinning:
idem si dat sprchu, kym Miska spinka, aby som potom nesaskovala ked sa zobudi, musim potom este so psikom skocit von, tak dufam, ze to vsetko budem stihat nacas.
10. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olifcek, mozno mas tazke kosti alebo co, lebo teda tucna rozhodne nevyzeras :wink: Inak chapem, tiez mam 172 cm a moj sen je cca taka vaha ako ty pises, len neviem, kedy sa to podari, ked k zumbe sa zatial vratit nemozem, kedze David sa po zaspinkani v poslednej dobe aj 2x budi :pensive: Ale mam "len" o 1kg viac ako pred tehotenstvom, takze veci nosim povodne, to sa zasa nemozem stazovat.
10. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ze info o tom, kde je postarka nepodavaju....no super x;o(( ze list na druhy den, balik o dva dni....no slo to ako list...tak som zvedava...ale som smutna....x;o(((((
10. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, to mas super ze 1kg naviac :wink:
olif, vobec nevyzera tucna, len ja viem ako to je u mna, ja nie som tucna ale proste chcem ist na svoju povodnu vahu, lebo sa mi nechce kupovat komplet cely novy satnik a s tou povodonu vahou sa aj lepsie citim :wink: a olif tiez asi tak, ze? :wink: lebo ona tucna nie je voooobec :wink:
10. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a uz chodila postarka, ci este ne? sak do druhej dojde, neboj...
10. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no mam kufor a stehna, co sa mi o seba suchaju x;o((( a ked si sadnem, mam plavacie koleso, fnuk...

@blumka ked postarka zvykla chodit do 12tej x;o(((( aaaaaaa....info, ci uz chodila, ci nie, mi nechceli povedat...ze tuto informaciu nedavaju :pensive:
10. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka suhlasim s tebou, podla mna tiez vobec tucna nie je.
Ja uz po sprche, citim sa super, aspon na par minut.
@blumka Tomu rozumiem potom uplne. Ja som tiez premyslala, ci pojdem na kompletne nakupy ci co, ale ja som v tehotenstve pribrala nie vela, takych 12-13 kg a samo to slo dole. Az sa cudujem, pri tej kope sladkosti, co pojem. Nemam pokoja, kym si cosi nedam. To uz je mozno zavislost Ale zasa su aj dni, ked mi nechyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@olifcek skus ist pozriet do schranky? Ci?
10. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok